منو سایت

آموزش مدیریت بازرگانی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش مدیریت بازرگانی

مربی کسب و کار کیست و دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ چرا به آموزش مدیریت کسب و کار نیاز داریم؟ سوالاتی که می تواند مدام ذهن صاحبان مشاغل را به خود مشغول کند و راه حلی برای آن ندارند.

اما امروز می خواهیم یک راه حل قطعی به شما ارائه دهیم. راه حلی که می توانید برای رشد کسب و کار و مدیریت زمان خود از آن استفاده کنید.

در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما بگوییم برای رشد یک کسب و کار چه کارهایی باید انجام شود و به چه مهارت هایی نیاز داریم. با ما همراه باشید

چرا به دوره آموزشی کسب و کار نیاز داریم؟

یک کسب و کار مراحل مختلفی را در زندگی خود طی می کند. وقتی کسب و کاری را راه اندازی می کنیم، ممکن است با چالش های خاصی مواجه شویم.

حل این چالش ها تنها نقطه شروع ما خواهد بود. پس از حل این چالش ها، ما با مشکلات بزرگ تری در کسب و کار خود مواجه هستیم که نیاز به مدیریت برای حل آنها دارد.

یک ورزشکار خوب زمانی می تواند به موفقیت برسد و مدال طلا بگیرد که مربی خوبی داشته باشد.

او با پیروی از برنامه مربی موفق خواهد شد. کسب و کار نیز بر روی همان الگوریتم کار می کند.

برای موفقیت در کار و رسیدن به اهدافمان به یک بیزینس کوچ و برنامه جامع او نیاز داریم.

آموزش مدیریت بازرگانی

مربی کسب و کار کیست؟

کوچینگ کسب و کار در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده است و بیزینس کوچ های زیادی در کشور ما وجود دارد. اما قبل از اینکه بخواهیم وارد هر بحثی شویم، باید توضیح دهیم که دقیقاً یک مربی کسب و کار کیست و چه می کند؟

در یک کلام، کوچ کسب و کار کسی است که به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا به اهداف استراتژیک خود دست یابند.

مربی از ترکیبی از ابزار و تخصص برای ارائه بهترین بازخورد برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده استفاده می کند.

اغلب اوقات، ما به عنوان صاحبان مشاغل، تصور درستی از کسب و کار خود نداریم. ما می دانیم که برخی از کارها در سختی است و به همین دلیل نمی توانیم رشد کنیم.

اما ما دقیقا نمی دانیم مشکل از کجاست و چگونه می توان از شر این مشکل خلاص شد. یک مربی خوب شرایط شما را بررسی می کند و بر اساس دانش خود راه حل های عملی ارائه می دهد تا بتوانید موانع را از سر راه خود بردارید.

آموزش مدیریت بازرگانی

وظیفه یک کوچ تجاری چیست؟

یک مربی کسب و کار باید نقاط قوت و ضعف کسب و کار را شناسایی کند و سپس کارآفرین را به سمت رسیدن به هدفش راهنمایی کند. هر فردی زمانی توانایی رشد را خواهد داشت که بتواند نقاط قوت و ضعف خود را به درستی شناسایی کند. عادت های بد مختص زندگی ما نیستند. گاهی اوقات ما عادت های بدی در تجارت داریم و این باعث می شود پیشرفت و رشد ما متوقف شود. یک مربی خوب عادت های بد تجاری شما را شناسایی می کند و به شما می گوید که چگونه می توانید از شر آنها خلاص شوید.

چرا برون سپاری رشد یک استراتژی موفق است؟

یکی از سوالاتی که مدیران و صاحبان مشاغل مدام از خود می پرسند این است که چرا باید برای رشد خود به سراغ یک کوچ برویم. چه زمانی می توانیم مشکلات و عوامل مختلف را به تنهایی تشخیص دهیم؟

نکته مهم این است که رشد یک کسب و کار دشوار است و مدیران باتجربه این را به خوبی می دانند. صاحبان مشاغل ممکن است در مقطعی از کار خود خسته شوند و دیگر توانایی ادامه کار را نداشته باشند.

وقتی یک اکوسیستم نتواند ادامه دهد، بخشی از کار خود را برون سپاری می کند. اما برون سپاری به چه معناست؟ این بدان معناست که شما بخشی از فعالیت های خود را به گروهی می سپارید که خارج از اکوسیستم شما فعال است.

کار آنها دقیقاً مشابه است. آنها خدماتی را به مشاغلی ارائه می دهند که نیاز به برون سپاری یک بخش دارند. اما چرا این برون سپاری را در مقیاس بزرگتر و برای رشد کسب و کار اعمال نکنید؟

اینجاست که مدیران با تجربه متوجه می شوند که برون سپاری رشد یک استراتژی موفق و موثر است. در این استراتژی مدیر قادر به مدیریت خواهد بود و از طرفی موانع نیز توسط کارشناس دیگری شناسایی می شود.

بهترین دوره آموزشی مدیریت کسب و کار چیست؟

دوره های مختلفی در طول سال برگزار می شود و افراد مختلف می توانند در آن شرکت کنند. در حال حاضر دوره اورانیوم جامع ترین دوره کسب و کار از دیدگاه مدیران ارشد و کارآفرینان است.

این دوره از سال 1397 برگزار شده و تنها در سال 1401 تعداد شرکت کنندگان به 241 نفر رسیده است. این دوره جامع دارای سرفصل های زیادی است که در ادامه مقاله توضیح خواهیم داد.

دوره اورانیوم توسط بازرگان آقای حسین طاهری برگزار خواهد شد و ایشان موضوعات مختلفی را تبلیغ خواهند کرد. با کمک این دوره، صاحبان مشاغل می توانند نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و برای رشد کسب و کار برنامه ریزی کنند.

سرفصل های دوره چیست؟

سرفصل های این دوره شامل 5 زیربخش است:

  • توسعه فردی
  • توسعه سازمانی
  • کمپین بازاریابی
  • برندسازی شخصی و سازمانی
  • کمپین ارتقای فروش

دوره اورانیوم چه دستاوردی برای ما خواهد داشت؟

با شرکت در این دوره می توانید خط تولید خود را برای مشتریان داشته باشید. مشتریان به طور خودکار برای کسب و کار شما تولید می کنند و سود ایجاد می کنند.

با استفاده از آموزش های این دوره می توانید مشتریان وفادار ایجاد کنید و درآمد بیشتری برای خود داشته باشید. می توانید نرخ ساعتی سازمان را افزایش دهید و کارآمدتر باشید.

با کمپین های بازاریابی موفق پول کمتری را صرف بازاریابی کنید و به صورت هدفمند به این مسیر ادامه دهید.

یک مربی کسب و کار می تواند ایده های تازه ای برای طراحی کمپین فروش به شما بدهد که فرآیند فروش را تسهیل می کند. یکی از مشکلات سازمان های بزرگ تربیت نیروی متخصص برای آموزش آن در این دوره است.

چه مشاغلی می توانند در این دوره شرکت کنند؟

کار تا به امروز در رستوران ها، چاپ و بسته بندی، کیک، اپتیک، لوستر و کالاهای برقی، سیستم امنیتی، شرکت تبلیغاتی، صنایع شیمیایی، بهداشت و سلامت، پلاستیک، صادرات و واردات، تجارت، موبایل، خدمات پزشکی و پزشکی، لوازم دیجیتال، چوب، خدمات خودروسازی، مبلمان، مسکن، ساختمان، دارایی و مالیات، آجیل و خشکبار، غذا، آموزش، ریسندگی و بافندگی، پوشاک، لوازم خانگی، فرش و ماشین‌آلات صنعتی، در دوره اورانیوم نقش داشتند.

حسین طاهری بیایید با کسب و کار کوه دور بیشتر آشنا شویم

حسین طاهری به عنوان مربی کسب و کار، هکر رشد و نویسنده و مترجم توسعه کسب و کار توانسته در 19 سال تجربه رهبری خود کمپین های بازاریابی گسترده ای را در بیش از 436 شرکت مشاوره و مدیریت کند. حسین طاهری فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بوده و حسین طاهری مدیریت اجرایی و علمی بیش از 40 کنفرانس معتبر در حوزه بازرگانی را بر عهده داشته و موفق به مدیریت آنها شده است. دوره آموزشی اورانیوم خلاصه ای از سال ها تجربه و دانش حسین طاهری به عنوان مدرس بازرگانی در زمینه رشدهای مختلف کسب و کار است.

آموزش مدیریت بازرگانی

چگونه می توانیم در دوره آموزشی مدیریت بازرگانی اورانیوم ثبت نام کنیم؟

در سایت حسین طاهری می توانید در دوره جامع اورانیوم ثبت نام کنید و به راحتی اطلاعات مورد نیاز این دوره را دریافت کنید.

در این وب سایت مطالب زیادی از جمله فیلم های آموزشی مختلف، پادکست ها، مطالب آموزشی و موارد دیگر وجود دارد که می توانید قبل از خرید دوره و ثبت نام در آن از آنها استفاده کنید.