منو سایت

آموزش Anydesk از صفر تا صد با 5 درس رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش Anydesk از صفر تا صد با 5 درس رایگان

گاهی اوقات یکی از همکاران از شما می خواهد چیزی را روی صفحه نمایش خود ببینید، اما شما در اتاق دیگری هستید یا دوستی از کشور دیگری با دستگاه شما مشکل دارد و شما یک راه سریع و آسان برای کمک دارید. شما به او نیاز دارید.

یا فرض کنید برای یک شرکت بزرگ کار می کنید و به دنبال راهی برای ارائه نرم افزار در همه دستگاه ها هستید.

اینها و بسیاری دلایل دیگر دلیل استفاده از دسکتاپ از راه دور هستند. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که از هر کجای دنیا از راه دور به کامپیوتر دیگری از طریق اینترنت دسترسی داشته باشید. در حالت ایده آل، این برنامه بر روی تمام سیستم عامل ها کار می کند. از گوشی اندروید گرفته تا کامپیوتر لینوکس، ویندوز، مک و …. . .

تبدیل متن فارسی pdf به word بدون درهم ریختگی

AnyDesk یکی از ساده ترین راه حل های دسترسی از راه دور را در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا یک راهنمای سریع در مورد نحوه دسترسی از راه دور به رایانه دیگری از طریق اینترنت و AnyDesk آورده شده است:

1. نحوه دانلود AnyDesk

AnyDesk برای استفاده شخصی رایگان است (لینک دانلود از Soft98). بنابراین، اگر یکی از اعضای خانواده برای راه اندازی رایانه شخصی خود نیاز به کمک داشته باشد، می توانید به راحتی از خانه به او کمک کنید و نیازی به پرداخت ریالی نیست. به علاوه، شما حتی نیازی به ثبت نام برای چیزی ندارید، و به فضای زیادی در رایانه خود نیاز ندارید. فقط فایل 3 مگابایتی را دانلود کنید و شروع کنید!

با چه کسی می خواهید تماس بگیرید؛ همچنین باید AnyDesk را دانلود کنید. فقط فرآیند دانلود را که به شما گفتیم توضیح دهید. این!

3 روش آسان برای تبدیل ویدیو به گیف

2- چطوری تنظیمش کنم؟

برای شروع، AnyDesk را باز کنید. شماره ای که در سمت چپ می بینید شناسه شخصی شماست. افراد می توانند از این شماره برای دسترسی به دستگاه شما استفاده کنند و شما می توانید از طرف شخصی که می خواهید با آن تماس بگیرید از این شماره استفاده کنید. شما باید. شناسه دستگاه راه دور را در نوار جستجو در سمت راست وارد کنید. هرگز فراموش نکنید که به کسی که نمی‌شناسید اجازه دسترسی به دستگاه شما را بدهید و مراقب کلاهبرداران آنلاین باشید!

اگر در خانه هستید اما می خواهید به کامپیوتر اداری خود دسترسی داشته باشید و کسی آنجا نباشد چه؟ تنظیمات امنیتی خود را مشاهده کنید. در آنجا می توانید یک رمز عبور دو مرحله ای و احراز هویت برای دسترسی در زمانی که کسی آنجا نیست تنظیم کنید. به این ترتیب جلسه نیازی به پذیرش دستی توسط طرف مقابل ندارد.

چگونه می توانید انتخاب کنید که با چه کسی تماس بگیرید؟ هنگامی که پنجره اصلی AnyDesk را باز می کنید، مخاطبین احتمالی و وضعیت آنلاین آنها به صورت زیر نمایش داده می شود:

آموزش Anydesk از صفر تا صد با 5 درس رایگان

  • باز کن: در این قسمت دستگاه هایی که AnyDesk نصب شده و بخشی از شبکه شما هستند فهرست می شود.
  • موارد دلخواهمقرون به صرفه ترین دستگاه ها در اینجا فهرست شده اند.
  • آخر جلسات: دستگاه هایی که اخیراً به آنها متصل شده اید. آنها در این بخش فهرست شده اند.

3 راه برای کاهش سایز عکس بدون افت کیفیت

3- چگونه از امکانات AnyDesk Remote Desktop استفاده کنیم؟

به محض درخواست جلسه، یک پنجره پذیرش در منطقه خارج از محدوده ظاهر می شود. ممکن است بتوانید کنترل دستگاه راه دور را به دست بگیرید، اما طرف راه دور همچنان می‌تواند با کلیک کردن روی مجوزهای مناسب در پنجره پذیرش، میزان دسترسی و کنترل شما بر سیستم را تعیین کند. به عنوان مثال، تخته سفید روی صفحه و همچنین کلیپ بورد، مدیر فایل و حتی امکان استفاده از ماوس و صفحه کلید از راه دور را می توان غیرفعال کرد.

آموزش Anydesk از صفر تا صد با 5 درس رایگان

بسته به مجوزها، تعدادی ابزار وجود دارد که می توانید در طول جلسه از راه دور استفاده کنید:

  • چت کنیداین ساده ترین راه برای برقراری ارتباط از راه دور از طریق AnyDesk است.
  • تخته سفید روی صفحه نمایش: اگر نیاز به تجسم چیزی بر روی صفحه دارید، می توانید طرح ها یا فلش هایی را در چندین رنگ بکشید.
  • تغییر احزاب: اگر شخص از راه دور بخواهد به دستگاه شما دسترسی داشته باشد، نیازی نیست جلسه را پایان دهید و جلسه جدیدی را شروع کنید، فقط طرفین را در جلسه فعال تغییر دهید.
  • ورودی کاربر را مسدود کنیداین ویژگی به کاربر راه دور اجازه نمی دهد دستگاه شما را کنترل کند. دلیل این امر عدم دخالت است.

برای پایان دادن به اتصال، روی Disconnect روی کنترل از راه دور کلیک کنید و برگه را ببندید یا AnyDesk را ببندید.

3 راه آسان برای کاهش حجم ویدیو بدون افت کیفیت

آموزش کامل کار با هر میز با 3 فیلم

درس اول نحوه کار با Eni Desk را با ویدئو (از این صفحه) آموزش می دهد:

 

دانلود: 12 اپلیکیشن برتر برای یادگیری زبان انگلیسی

درس دوم نحوه کار با Annie Desk را در 5 جلسه آموزش می دهد (از این صفحه):

 

 

 

 

 

آسان بود، نه؟ اینها حتی نیمی از ویژگی های AnyDesk نیستند. سعی کنید درباره AnyDesk Remote Desktop بیشتر بدانید و از کار با آن لذت ببرید.