منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش Multimedia Builder از صفر تا صد با 7 درس (و روش کار برای مبتدیان)

آموزش Multimedia Builder از صفر تا صد با 7 درس (و روش کار برای مبتدیان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش Multimedia Builder از صفر تا صد با 7 درس (و روش کار برای مبتدیان)

سازنده چند رسانه ای؛ یک ابزار چندرسانه ای عالی که به شما امکان می دهد چندین برنامه ایجاد کنید. با این نرم افزار می توانید ارائه ها یا کنفرانس های چند رسانه ای، ایجاد غرفه ها، راه اندازی خودکار مرورگرهای سی دی، راه اندازی فایل ها و موارد دیگر. Multimedia Builder برای ساخت وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های کوچک جاوا چندان مفید نیست، اما می‌توانید یک برنامه front end ایجاد کنید که کاربران را به وب‌سایت خود هدایت کند. این فقط به 400K نیاز دارد، بنابراین می توانید برنامه هایی ایجاد کنید که روی فلاپی دیسک ها یا سی دی ها اجرا شوند یا از شبکه دانلود شوند.

Multimedia Builder از محبوب ترین فرمت های گرافیکی پشتیبانی می کند. سازگار با فرمت Macromedia Fireworks png، چندین گزینه برای لغو یا تکرار، محیط WYSIWYG، پشتیبانی از صدا، جلوه های ویژه مانند آتش، برش، bevel و غیره وجود دارد. شما می توانید فایل های MP3 و ویدئویی را در برنامه های خود قرار دهید و هزینه زیادی هم ندارد.

می توانید از یک اسکریپت در برنامه خود استفاده کنید یا فقط به سازنده رسانه اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهد. تصویر زیر رابط اصلی این نرم افزار را نشان می دهد:

https://www.mediachance.com/reviews/vikkidawn_files/mmb01.jpg

در این اپلیکیشن؛ همه چیز تنظیم شده است تا بتوانید موقعیت خود و کارهایی که انجام می دهید را پیگیری کنید. یکی از مزایای MultiBuilder این است که می توانید پنجره های غیر مستطیلی برای برنامه های خود ایجاد کنید.

https://www.mediachance.com/reviews/vikkidawn_files/mainpanel.jpg

در این تصویر می توانید اسکرین شات از رابط کاربری با پس زمینه مشکی را مشاهده کنید که در مدت زمان بسیار کوتاهی ایجاد کردم. با این حال، زمانی که برنامه در حال اجرا است، شما این پس زمینه سیاه را نمی بینید و فقط رابط کاربری را روی دسکتاپ خود مشاهده می کنید. شما به راحتی می توانید رابط کاربری خود را در یک برنامه نرم افزاری گرافیکی بسازید، آن را در یک سازنده چند رسانه ای وارد کنید و شروع به ساخت آن کنید.

https://www.mediachance.com/reviews/vikkidawn_files/mmbexam.jpg

هیچ خلاقیت خاصی در این رابط استفاده نشده است. می توانید چندین دایره و اشکال دیگر با پس زمینه شفاف برای برنامه خود ایجاد کنید.

Multimedia Builder یک فایل راهنما خوب و همچنین یک فایل راهنما اضافی دارد که می توانید آن را با فرمت PDF از سایت دانلود کنید. همچنین یک تابلوی پیام برای ارسال سوالات و بخش راهنمایی وجود دارد.

دانلود: آموزش کامل مهندسی نرم افزار تنها با 30 درس

شما می توانید چندین صفحه برای برنامه خود ایجاد کنید. اگرچه Multimedia Builder در ابتدا برای پروژه های کوچک طراحی شده بود، با برنامه ریزی مناسب می توانید؛ باهاش ​​هم برنامه های عالی بزار

دانلود و نصب

  • لینک دانلود نرم افزار

پس از دانلود، برنامه را به صورت زیر نصب کنید:

 

پس از شروع، می توانید پروژه خود را آزمایش کنید تا ببینید چقدر خوب کار می کند و آیا اشکالی وجود دارد که باید اصلاح شود. یک دکمه در رابط اصلی وجود دارد که آزمایش آن را آسان می کند. هنگامی که پروژه شما مطابق میل شما کامل شد، می توانید با لمس یک دکمه برنامه را برای راه اندازی آماده کنید.

پاورپوینت بهترین نرم افزار برای ارائه: آموزش کامل پاورپوینت تنها با 7 درس

کار ویدیویی با سازنده چند رسانه ای

  • برای تماشای بهتر ویدیوها در تلفن همراه خود، گوشی را به صورت افقی نگه دارید. اگر خطایی می بینید به این دلیل است که VPN روشن است. پس از پخش هر ویدیو، نماد دانلود روی آن ظاهر می شود.
  • اگر روی دانلود کلیک کردید و ویدیو دوباره پخش شد، پس از پخش، روی سه نقطه زیر آن کلیک کنید و Download یا Save را انتخاب کنید. همچنین می توانید از دانلود پیشرو از اینترنت استفاده کنید. هرگونه مشکل را در نظرات گزارش دهید تا فورا رفع شود یا به صفحه منبع مراجعه کنید. علاوه بر این، احتمالاً دروس هر از گاهی به روز می شود.
  • می توانید مدیا ساز را به طور کامل از سایت زاهدی در هفت جلسه یاد بگیرید:
درس 1

درس 2

درس 3

درس 4

درس 5

درس 6

درس 7

درس 8 (در صورت نیاز اضافه می شود)

ترفندهای عملی: 30 ترفند کاربردی برای عملکرد بدون دردسر

انواع مختلفی از برنامه ها وجود دارد که می توانید با Multimedia Builder ایجاد کنید. MMB (سایت ایجاد چند رسانه ای) دارای نمونه هایی از بازی ها، دموها، نوار ابزار، پخش خودکار، پخش کننده های MP3 و سی دی های تجاری و همچنین برنامه هایی است که با Multimedia Builder ایجاد شده اند. می توانید آنها را دانلود و بررسی کنید. این برنامه واقعا نرم افزار قدرتمندی است که بهتر از آن پیدا نخواهید کرد! قدرت، سهولت استفاده و هزینه کم دست به دست هم می دهند تا سازنده چند رسانه ای را به ابزاری عالی تبدیل کنند.