منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارائه بلوک پویا HTML و پیوندها به انتشارات در Kadence Blocks Pro

ارائه بلوک پویا HTML و پیوندها به انتشارات در Kadence Blocks Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارائه بلوک پویا HTML و پیوندها به انتشارات در Kadence Blocks Pro

در Kadence Blocks Pro نسخه 1.7.8، تیم Kadence ویژگی‌های جدیدی را منتشر کرده است تا ساخت محتوای پویا سفارشی برای انتشارات را آسان‌تر کند. بلوک پویا HTML و پیوندهای پست، نوآوری دیگری است که به توسعه دهندگان سایت کمک می کند تا با استفاده از انواع پست های سفارشی، بدون دست زدن به یک خط کد، سایت های پویا و جذاب بسازند.

ما چند آموزش نوشته‌ایم که نحوه استفاده از انواع سفارشی پست‌های وردپرس را با Kadence توضیح می‌دهد، بنابراین از نمونه‌های اخیر برای نشان دادن نحوه استفاده از این نوآوری‌ها با این کاربردها استفاده می‌کنیم.

قالب بندی HTML را با یک بلوک HTML پویا ذخیره کنید

هنگام کار با محتوای پویا در وردپرس، هر قالب HTML وارد شده در فیلدهای شما هنگام نمایش در قالب ها حذف می شود. به عنوان مثال، اگر محتوایی دارید که باید کج یا پررنگ باشد، حتی این سبک محدود از محتوای شما هنگام اضافه شدن به یک قالب ظاهر نمی شود. با این حال، زمانی که از بلوک HTML دینامیک Kadence استفاده می کنید، قالب بندی شما می تواند حفظ شود.

در اینجا نحوه عملکرد آن است. در مثال نوع پست سفارشی خود، فیلد بیوگرافی خود را از یک ناحیه متنی به یک ویرایشگر Wysiwyg تغییر می دهیم.

bio vysiwyg

این کنترل‌هایی را معرفی می‌کند که به هر کسی که وارد محتوا می‌شود اجازه می‌دهد به آن استایل بدهد.

کارکنان ویرایش wysiwyg

سپس در قالب Kadence Elements برای کارمند خود، هنگام وارد کردن رزومه، یک بلوک HTML پویا را برای نمایش محتویات رزومه انتخاب می کنیم. در بلوک HTML پویا، محتوای HTML را برای یافتن فیلد سفارشی برای انتشار انتخاب کنید و سپس بیوگرافی را از لیست انتخاب کنید. سبک ما که در ویرایشگر Wysiwyg در صفحه Staff وارد شده است، حفظ می شود.

html پویا

این یک تغییر ساده است، اما در مواردی که نیاز داریم به سبک متن شخصی‌سازی‌شده‌تر اجازه دهیم، این بلوک ساده عملکرد بیشتری را اضافه می‌کند که در غیر این صورت نمی‌توانستیم از آن استفاده کنیم.

پیوندها را ارسال کنید

در مواردی که ما دو نوع مختلف از انتشارات سفارشی داریم که با آن ارتباط دارند، اغلب با موقعیت‌هایی مواجه می‌شویم که می‌خواهیم اطلاعات مرتبطی را نشان دهیم که در یک نوع انتشار سفارشی متفاوت است. گزینه‌های محتوای پیوند پویا Kadence اساساً به ما امکان می‌دهد یک منوی کشویی در ناحیه ویرایشگر خود ایجاد کنیم که به ما امکان می‌دهد محتوا را بین انواع انتشارات پیوند دهیم.

در مثال ما از نوع سفارشی انتشارات کارکنان، می‌خواهیم کارمندان خود را به بخش‌ها اختصاص دهیم و سپس اطلاعات بخش را برای نمایش در صفحات تک تک کارکنان خود باز کنیم.

در اینجا نحوه عملکرد آن است.

ابتدا، در مشاغل نوع انتشار سفارشی ما، باید یک نوع فیلد جدید به نام بخش ایجاد کنیم و برخی از محتوای اساسی را در آنجا اختصاص دهیم.

سپس در گروه فیلد کارکنان خود یک فیلد جدید به نام Department اضافه می کنیم و آن را به نوع فیلد شی Post تنظیم می کنیم.

اداره پست

همچنین مهم است که یک فیلتر بر اساس نوع پست را به یک بخش تنظیم کنید تا هر پست را به سایت وردپرس خود برنگردانید و همچنین یک قالب شناسه بازگشت انتشار را تنظیم کنید.

در صفحه ورود کارکنان ما، اکنون می توانیم به هر یک از کارکنان یک بخش اختصاص دهیم.

بخش پاییز

سپس، در صفحه قالب کارکنان خود، می‌توانیم یک دکمه Kadence پیشرفته اضافه کنیم، گزینه پیوند پویا را فعال کنیم و URL بخش پیوند پویا را برای دکمه انتخاب کنیم.

آدرس دپارتمان

نتیجه نهایی یک دکمه پویا است که URL بخش را فراخوانی می کند.

دکمه پویا

Kadence به نوآوری خود ادامه می دهد

قدرت واقعی ساخت سایت های پویا و پویا بدون کد با وردپرس با استفاده از قالب Kadence و بلوک های Kadence باز می شود. نسخه‌های حرفه‌ای هر دو سایت محتوای پویا را برای کاربران وردپرسی باز می‌کنند که ممکن است هرگز به ایجاد فیلدهای سفارشی فکر نکرده باشند.

برای شروع کار با Kadence و فیلدهای سفارشی، بسته Kadence را توصیه می کنیم تا همه چیزهایی را که Kadence ارائه می دهد دریافت کنید. بسته کامل همچنین شامل تبدیل‌های Kadence برای بنرها، پاپ‌آپ‌ها و اسلایدها، کیت فروشگاه Kadence برای توانمندسازی WooCommerce، Kadence Cloud برای آسان‌تر کردن کار با چندین سایت و موارد دیگر است.

kt-btns_a2f3f9-cb .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_a2f3f9-cb .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_a2f3f9-cb .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #fff; پس زمینه: # 097bb3؛ حاشیه-رنگ: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_a2f3f9-cb .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_a2f3f9-cb .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #ffffff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_a2f3f9-cb .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: نه. kt-block-cadence-advancedbtn. -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

بسته کادنس را دریافت کنید