منو سایت

ارائه نقشه های گوگل در بلوک های Kadence

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارائه نقشه های گوگل در بلوک های Kadence

بلوک Kadence Google Maps اکنون در نسخه رایگان افزونه Kadence Blocks در دسترس است. برای دریافت بلوک Kadence Google Maps در سایت وردپرس خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به نسخه 2.3.0 یا بالاتر به روز رسانی کنید.

بلوک های Kadence انتخاب ایده آلی برای صاحبان سایت های نوآوری است که می خواهند خلاقیت بیشتری در بلوک های وردپرس ایجاد کنند. معرفی بلوک Kadence Google Maps اکنون به این معنی است که 19 بلوک در دسترس کاربران رایگان Kadence Blocks از جمله بلوک خلاقانه Lottie است و این لیست همچنان در حال رشد است.

افزودن نقشه های گوگل به سایت های وردپرسی هرگز آسان تر نبوده است

Kadence Blocks اضافه کردن نقشه های گوگل به سایت وردپرس شما را آسان می کند. وقتی برای اولین بار یک بلوک جدید اضافه می کنید، نقشه پل گلدن گیت در سانفرانسیسکو مکان پیش فرض است. با این حال، می توانید به راحتی و خیلی سریع مکان مورد نظر خود را تغییر دهید. آدرس دقیق یا شهر یا مکان شناخته شده را وارد کنید و Kadence Blocks به طور خودکار آن مکان را در صفحه یا پست شما بارگیری می کند.

سرعت جستجوی بلوک Google Maps

گزینه های سفارشی سازی زیادی در Kadence Google Maps Block وجود دارد، از جمله امکان بزرگنمایی یا کوچک نمایی. دقیقاً نحوه نمایش موقعیت مکانی شما را انتخاب کنید تا محتوایی را که به کاربر نهایی خود ارائه می‌دهید حس متنی داشته باشد.

آیا در مورد یک مکان تعطیلات خاص می نویسید و می خواهید مکان خود را در یک نقشه مناسب از جهان یا کشور نشان دهید؟ ممکن است بخواهید برای نشان دادن مکان شما، بزرگنمایی کنید. اما اگر امیدوارید ترافیک عابران پیاده را به فروشگاه خود ایجاد کنید، نزدیک شدن به محل دقیق بلوک در شهر شما به مشتریان بالقوه نشان می دهد که بر اساس نام خیابان های آشنا کجا هستید.

زوم نقشه‌های Google Cadence

نوع نقشه را می توان به صورت جاده یا ماهواره تنظیم کرد و می توانید عملکرد آنهایی را که دارای فیلترهای معمولی، خاکستری، اشباع یا سپیا هستند سفارشی کنید. حتی می توانید تعیین کنید که می خواهید این فیلتر چقدر قوی باشد.

Kadence فیلترهای نقشه و تنظیمات کانتینر را مسدود می کند

باز هم، Kadence Blocks سفارشی‌سازی‌هایی را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد در نحوه ارائه محتوای خود، از جمله Google Maps، دقیق باشید، به طوری که در زمینه اطلاعاتی که در سایت خود ارائه می‌کنید، مطابقت داشته باشد. به این ترتیب، Kadence Blocks به شما کمک می کند محتوایی ایجاد کنید که بازدیدکنندگان سایت را به طرفداران و مشتریان تبدیل کند.

البته، شما روی اندازه کانتینر کنترل دارید، اندازه بلوک Kadence Google Map خود را تغییر دهید تا جایی که باید جا شود، و حتی می‌توانید فیلدها و پدهای بلوک را برای کنترل دقیق‌تر بر نحوه نمایش نقشه Google خود در آن تنظیم کنید. زمینه محتوای شما

شما همچنین می توانید کلید Google Maps API خود را وارد کنید، اگرچه این اختیاری است. Kadence Blocks با یک کلید Google Maps API برای ارائه عملکردهای اساسی ارائه می شود. با این حال، اگر به ویژگی‌های پیشرفته‌تری نیاز دارید که Google Maps ارائه می‌کند، مانند مواردی که در Javascript API وجود دارد، به کلید خود نیاز خواهید داشت. Javascript API دارای نشانک‌های سفارشی، پنجره اطلاعات، شنوندگان رویداد است که می‌تواند برای اجرای Kadence Google Maps Block مفید باشد.

Kadence به نوآوری خود ادامه می دهد

با تشکر از همه کسانی که از Kadence با اشتراک بسته سالانه مانند Kadence Essential و Full Bundle پشتیبانی می کنند. پشتیبانی مستمر شما به ما این امکان را می دهد که از طریق افزونه رایگان Kadence Blocks، این نوآوری ها را به کل جامعه وردپرس بیاوریم.

kt-btns_0da926-91 .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_0da926-91 .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_0da926-91 .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #fff; پس زمینه: # 097bb3؛ حاشیه-رنگ: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_0da926-91 .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_0da926-91 .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #ffffff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_0da926-91 .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: no -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

بسته Kadence را دریافت کنید

آیا از بلوک Kadence Google Maps استفاده می کنید؟ استقرار خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا ببینیم چگونه وب سایت های موثری را با Kadence ایجاد می کنید.