ایمیل موقت با 12 سرویس رایگان (ویژه فارسی زبانان)

ایمیل موقت با 12 سرویس رایگان (ویژه فارسی زبانان)

بسیاری از ما نمی دانیم که چگونه سرویس های ایمیل موقت می توانند از حریم خصوصی آنلاین ما و همچنین حساب ایمیل اصلی ما در برابر هرزنامه، هرزنامه یا تبلیغات محافظت کنند.

امروزه برخی از وب سایت ها برای مشاهده محتوا نیاز به ثبت نام دارند. از آنجایی که این محتوا برای ما جالب یا مفید است، در اکثر مواقع این کار را انجام می دهیم.

پس از ثبت نام از ما یک آدرس ایمیل خواسته می شود. ما آدرس ایمیل خود را وارد می کنیم زیرا چاره ای نداریم. گاهی اوقات مشکل این است که علاوه بر اطلاعاتی که این وب سایت ها به اشتراک می گذارند، در بسیاری از موارد اغلب صندوق ورودی ما را با ایمیل های تبلیغاتی و سایر ایمیل های بی فایده پر می کنند.

یکی از کارهایی که می توانیم برای جلوگیری از این مشکل انجام دهیم این است. این برای استفاده از یک آدرس ایمیل موقت یا خدمات ایمیل یک بار مصرف برای محافظت از حریم خصوصی ما است. سرویس‌های ایمیل موقت آدرس‌های ایمیل موقت، امن، ناشناس، رایگان و یکبار مصرف را ارائه می‌دهند که فقط برای مدت کوتاهی کار می‌کنند.

چرا خدمات ایمیل موقت؟

ایمیل موقت به ایمیلی گفته می شود که می تواند بدون ثبت نام قبلی ایجاد شود. همچنین به صورت رایگان در دسترس است و مدت زمان مشخصی دارد. هنگام ایجاد این نوع ایمیل سه نکته مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  • زندگی محدودی وجود خواهد داشت.
  • وقتی این مدت تمام شد، تمام می شود و دیگر نمی توانیم از آن استفاده کنیم.
  • این حسابی نیست که ما برای ارتباط به کسی می دهیم. از طرفی دسترسی به آن پس از مدت زمان تعیین شده به حالت تعلیق در خواهد آمد.

هدف اصلی خدمات ایمیل موقت

از رسیدن ایمیل های هرزنامه یا ناخواسته به صندوق پستی رسمی ما جلوگیری می کند. علاوه بر این، آنها کیفیت حریم خصوصی ما را بهبود می بخشند. چون اگر نخواهیم لازم نیست ایمیل خود را بدهیم.

امروزه داشتن بیش از یک ایمیل طبیعی است تا حداقل زندگی شخصی خود را از کار جدا کنید. گاهی اوقات ما این ایمیل ها را بدون مراقبت رها می کنیم. ممکن است هر روز از آن استفاده نکنیم و زمانی که وارد می شویم با یک صندوق ورودی پر از ایمیل های خوانده نشده مواجه شویم. اکثر این ایمیل ها اسپم هستند و ما باید زمان زیادی را صرف حذف آنها کنیم.

فراموش نکنید که در این مقاله دانلود کنید: درس از صفر تا صد کلمه (رایگان)

به طور خلاصه، ما با دسته ای از حساب های ایمیل روبرو هستیم که برای جلوگیری از ورود هرزنامه به آدرس ایمیل معمولی ما طراحی شده اند. بنابراین، با استفاده از برخی از بهترین سرویس‌های ایمیل موقت، نه تنها صندوق‌های پستی واقعی خود را محرمانه‌تر نگه می‌داریم، بلکه با اجتناب از هرزنامه، هک و حملات روباتیک از حریم خصوصی خود در درازمدت محافظت می‌کنیم.

باکشیش: برخی از این سایت ها ممکن است با آی پی ایران مشکل داشته باشند پس بهتر است VPN را روشن کنید و همه آنها را تست کنید.

1-تیمپ ایمیل

Temp Mail یکی از بهترین و آسان‌ترین سرویس‌های ایمیل موقت رایگان است. با ورود به صفحه اصلی وب سایت نیازی نیست کاری انجام دهیم، یک آدرس ایمیل موقت به صورت خودکار ایجاد می شود و درست در زیر صفحه می توانیم ایمیل دریافتی را بدون نیاز به ثبت نام مشاهده کنیم. همچنین می‌توانیم با کلیک روی گزینه «تغییر» و به‌روزرسانی مکرر صندوق پستی خود با گزینه «به‌روزرسانی» آدرس ایمیل را به راحتی تغییر دهیم.

همچنین یک گزینه “نامه 10 دقیقه ای” وجود دارد که در آن می توانیم بلافاصله یک ایمیل 10 دقیقه ای یکباره ایجاد کنیم که در عرض ده دقیقه ناپدید می شود. Temp Mail یک نسخه پرمیوم با ویژگی کاملا متفاوت دارد.

از دست ندهید: 3 راه برای کاهش حجم ویدیو تا 10 برابر بدون افت کیفیت

2- پوف پستی

Mail Poof یک آدرس ایمیل موقت رایگان است که می توانید برای ایمیل های یکبار مصرف استفاده کنید. این سرویس ایمیل موقت پس از 24 ساعت به طور خودکار ایمیل های دریافتی شما را حذف می کند.

همچنین می توانید یک آدرس ایمیل برای خود ایجاد کنید یا به سیستم اجازه دهید یک ایمیل تصادفی موقت برای شما ایجاد کند.

3-Mailinator (نیاز به ثبت نام، پول و بهترین خدمات پرداختی دارد)

Mailinator یک سرویس بسیار مفید برای زمانی است که می خواهیم یک ایمیل موقت داشته باشیم تا از ارسال هرزنامه به صندوق ورودی واقعی خود جلوگیری کنیم. یکی از نکات مهمی که هنگام استفاده از Mailnator باید در نظر داشت. این بدان معنی است که تمام ایمیل ها و صندوق های ورودی در دامنه عمومی هستند. این بدان معناست که هر کسی می تواند آنها را در صورت وارد کردن صندوق ورودی صحیح بخواند و حذف کند. بنابراین در سیستم عمومی محرمانه وجود ندارد و هر از چند گاهی برای استفاده شخصی مناسب است.

برای استفاده از این سرویس که در سامانه عمومی است نیازی به ثبت نام نداریم. می توانیم از آدرسی که به ما داده شده استفاده کنیم یا با فشار دادن “GO” یک آدرس ایمیل جدید ایجاد کنیم. ما می توانیم هر نامی با حداکثر 50 کاراکتر برای ایجاد یک ایمیل جدید انتخاب کنیم.

همچنین لازم به ذکر است که تمامی ایمیل های موجود در Mailinator پس از چند ساعت به صورت خودکار حذف می شوند و قابل بازیابی نیستند. ایمیل های عمومی Mailinator نیز قوانین خاصی دارند، به این معنی که نمی توان آنها را به عنوان ایمیل پیوست کرد (برخی از پیوست ها در صورت وجود تحویل داده یا حذف نمی شوند) و امکان ارسال نامه از Mailinator وجود ندارد.

یکی از رایج ترین سرویس های ایمیل: آموزش Outlook از صفر تا صد (و همه امتیازات)

4-EmailOnDeck

EmailOnDeck یک پلت فرم ساده و رایگان برای ایجاد ایمیل های یکبار مصرف است. این سرویس به شما کمک می کند تا از هرزنامه جلوگیری کنید، از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می کند و نیازی به ارائه آدرس ایمیل شخصی خود به هر شرکت یا فردی در اینترنت را از بین می برد.

5-پست چریکی

Guerrilla Mail یکی دیگر از سرویس‌های ایمیل حفظ حریم خصوصی عالی است. به لطف آن می توانیم بدون ثبت نام در عرض چند ثانیه یک حساب ایمیل موقت ایجاد کنیم.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که حسابی که در Guerrilla Mail ایجاد می کنیم در عرض 60 دقیقه منقضی می شود. پس از این مدت، پیام ها حذف می شوند و ما دیگر به این ایمیل دسترسی نخواهیم داشت.

6- دراپ پستی (راحتی)

جایگزین دیگری برای نامه دائمی Maildrop است که حجم پیام ها باید کمتر از 500 کیلوبایت باشد. علاوه بر این، همه پیوست ها به طور خودکار حذف و حذف می شوند. صندوق ورودی می تواند حداکثر 10 پیام داشته باشد.

در اصل، هر ایمیل موقتی که در عرض 24 ساعت پیامی دریافت نکند، به طور خودکار حذف می شود.

7-FakeMail

FakeMail یکی از موثرترین پلتفرم های ایمیل یکبار مصرف است. استفاده از آن بسیار آسان است و نیازی به دانش فنی ندارد. با FakeMail می توانید به طور خودکار یک ایمیل موقت ایجاد کنید که 10 دقیقه، 1 روز، 3 روز، 5 روز، 1 هفته یا 2 هفته طول می کشد.

دانلود رایگان: 12 برنامه برتر آموزش زبان رایگان

8-ThrowAwayMail

مانند سایر سرویس های ایمیل موقت، ThrowAwayMail آدرس های ایمیلی را تولید می کند که پس از 48 ساعت منقضی می شوند.

اگر ظرف 48 ساعت از صندوق ورودی خود بازدید نکنید، پیام ها حذف خواهند شد. صندوق پستی شما تا 48 ساعت پس از بازدید دوام خواهد داشت.

9- مولد ایمیل

Email Generator به شما کمک می کند تا ایمیل یکبار مصرف با نام های کاربری و دامنه های مختلف ایجاد کنید.

این سرویس همچنین به شما امکان می دهد از طریق همان پلتفرمی که ایجاد کرده اید به صندوق ورودی ایمیل های قدیمی دسترسی داشته باشید.

10- MyTemp (من خودم از آن استفاده می کنم)

MyTemp یک سرویس ایمیل موقت رایگان است که هر آدرس ایمیلی را ایجاد می کند و می توانید هنگام ثبت نام برای وب سایت های جدید یا مکان هایی که چندان قابل اعتماد نیستند از آن استفاده کنید. فقط اینجا شروع را کلیک کنید و کارتان تمام شد.

تمام ایمیل های دریافتی از سرورهای MyTemp به طور خودکار در صندوق ورودی مرورگر آنلاین شما نمایش داده می شود.

یادداشت مهم! 7 وب سایت عالی برای طراحی لوگو رایگان

11-YOPmail

YOPmail یکی از محبوب ترین و بهترین سرویس های ایمیل موقت است که می تواند به شما کمک کند از حریم خصوصی خود محافظت کنید. این سرویس ابتدا یک آدرس ایمیل تصادفی ایجاد می کند. اما می توانیم بدون مشکل آن را تغییر دهیم.

نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشت این است که به ما اجازه می دهد تا پیام ها را تا 8 روز ذخیره کنیم. با این حال، هر زمان که بخواهیم می توانیم آنها را از صندوق ورودی حذف کنیم.

نامه 12 دقیقه ای (ساده و رایگان)

یکی دیگر از خدمات ایمیل یکبار مصرف عالی برای محافظت از حریم خصوصی شما، 10 دقیقه نامه است. این پلتفرم به شما امکان می دهد یک ایمیل موقت ایجاد کنید که 10 دقیقه پس از ایجاد آن منقضی می شود.

در صورت نیاز می توانیم از چند بازه 10 دقیقه ای دیگر استفاده کنیم. اگر بخواهیم زمان اختصاص داده شده را تمدید کنیم، باید روی “دریافت 10 دقیقه دیگر” کلیک کنیم. پس از آن زمان، اگر آن را تمدید نکنیم، به طور خودکار ناپدید می شود.

بیشتر بخوانید: 11 نرم افزار برتر طراحی گرافیک و ویرایش عکس در جهان