منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با Kadence Blocks دسترسی به محتوا را در هر بلوک محدود کنید

با Kadence Blocks دسترسی به محتوا را در هر بلوک محدود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با Kadence Blocks دسترسی به محتوا را در هر بلوک محدود کنید

افزونه Kadence Blocks نسخه 2.2.7 یک ادغام جدید با افزونه محدودیت محتوا اضافه می کند که به صاحبان سایت اجازه می دهد از هر دو افزونه برای محدود کردن دسترسی به محتوای موجود در یک بلوک استفاده کنند. هر بلوک در دسترس ناشر سایت به طور خودکار برای محدود کردن محتوا با افزونه محدود کردن محتوا، با استفاده از نسخه رایگان بلوک‌های Kadence و بلوک طرح‌بندی خط باز می‌شود.

در این پست به قابلیت های افزونه Restrict Content و ادغام رایگان اضافه شده به بلوک Row Layout در Kadence Blocks می پردازیم. این ادغام رایگان به صاحبان سایت قدرت باورنکردنی برای ایجاد عضویت های پولی و رایگان و ارائه آسان محتوای انحصاری ارائه می دهد.

پلاگین محدودیت محتوا چیست؟

افزونه محدودیت محتوا یک افزونه محدودیت محتوا و عضویت رایگان است که در مخزن وردپرس موجود است. بر اساس Restrict Content Pro، یک پلاگین محبوب که سال ها با 34 ویژگی مختلف افزودنی در دسترس بوده است، افزونه Restrict Content دارای ویژگی هایی است که در هیچ افزونه عضویت رایگان/محدودیت محتوا که به موقع تست شده است نمی توانید پیدا کنید. از افزونه Restrict Content Pro.

kt-btns_32f62e-1f .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_32f62e-1f .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_32f62e-1f .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #fff; پس زمینه: # 097bb3؛ حاشیه-رنگ: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_32f62e-1f .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_32f62e-1f .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #ffffff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_32f62e-1f .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: no kt-btn. -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

محدود کردن محتوا را به صورت رایگان دانلود کنید

نسخه رایگان محدود کردن محتوا، امکان محدود کردن دسترسی به محتوا را بر اساس سطوح عضویت ارائه می‌دهد و حتی شامل امکان پذیرش پرداخت‌ها، تولید فاکتورها و ایمیل‌های عضویت است. اغلب توسط سایت‌های عضویت، نشریات خبری که می‌خواهند محتوا را پشت دیوار پولی قرار دهند یا هر کسی که می‌خواهد بازدیدکنندگان سایت را قبل از مصرف محتوا ثبت نام کند، استفاده می‌شود.

چگونه دسترسی به محتوا را با بلوک های Kadence محدود کنیم

محدود کردن محتوا با بلوک های Kadence و محدود کردن محتوا آسان است. شما باید پلاگین های نصب شده و فعال در سایت خود داشته باشید. پس از انجام این کار، فقط شروع به نوشتن یک صفحه یا پست کنید.

بلوک های Kadence رایگان در مخزن
بلوک های Kadence، موجود در WordPress.org
با Kadence Blocks دسترسی به محتوا را در هر بلوک محدود کنید
محتوای موجود در WordPress.org را محدود کنید

تنظیم سطوح عضویت محتوای محدود

افزونه Content Restriction از نظر ویژگی ها و انعطاف پذیری بسیار قدرتمند است و به شما امکان می دهد هم سطح عضویت و هم سطح دسترسی را تنظیم کنید. تعیین اینکه چگونه ممکن است بخواهید سایت خود را با دیوار پولی یا عضویت برای محتوای انحصاری راه اندازی کنید، بسته به نیاز کاربر شما متفاوت است، و مستندات وب سایت محدود کردن محتوا هر آنچه را که برای شروع تصمیم گیری نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. در مورد سطوح عضویت و حتی یک نسخه ی نمایشی (با استفاده از Kadence!) که به شما ایده هایی درباره نحوه عملکرد یک سایت با محتوای مبتنی بر عضویت می دهد.

مطالب خود را بنویسید

در پست نمونه ما، صاحب سایت ما اطلاعات مهمی دارد که مایلند دسترسی به آنها را محدود کنند. افرادی که می توانند این محتوای مهم و انحصاری را دریافت کنند باید در سطح مشخصی عضو شوند.

مشاهده محتوا را با بلوک خط Layout محدود کنید

هنگام محدود کردن دید محتوای خاص، از بلوک Layout استفاده کنید. بلوک Layout راهی آسان برای گروه بندی محتوا است و در اینجا تنظیماتی را برای محدود کردن محتوا توسط بلوک پیدا خواهید کرد.

برای اطمینان از انتخاب طرح‌بندی خط، روی نمای فهرست در بالای صفحه کلیک کنید. سپس Row Layout را انتخاب کنید.

با Kadence Blocks دسترسی به محتوا را در هر بلوک محدود کنید
برای مشاهده و انتخاب همه بلوک‌ها، نمای فهرستی را باز کنید.

در نوار کناری سمت راست، جایی که تنظیمات بلوک را پیدا می‌کنید، تنظیمات دید را انتخاب کنید. در آنجا تعدادی تنظیمات از جمله محدودیت بر اساس عضویت.

با Kadence Blocks دسترسی به محتوا را در هر بلوک محدود کنید

کل صفحه را محدود کنید

برای محدود کردن کل صفحه یا پست، از تنظیمات زیر صفحه استفاده کنید تا بر اساس سطح عضویت، سطح دسترسی یا حتی فرصت‌های مربوط به یک نقش خاص مانند همکار، مشتری یا مدیر فروشگاه را محدود کنید. آنها را می توان در ترکیب با سطوح عضو استفاده کرد. شما همچنین می توانید نمونه را برای هر یک از تنظیماتی که انتخاب می کنید محدود کنید. می‌توانید درباره محدودیت محتوا در هر صفحه یا انتشار در اسناد محدودیت محتوا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

از موارد برای محدود کردن دسترسی به محتوا با بلوک های Kadence استفاده کنید

شاید مفیدترین مورد برای محدود کردن محتوای بلوک، محتوای پولی باشد. شما دوست دارید شخصی از یک صفحه یا پست بازدید کند، اما دوست دارید برخی از محتواها فقط توسط کاربران وارد شده با مجوزهای مناسب از طریق سطوح دسترسی یا سطوح عضویت مشاهده شود.

این نوع کنترل دسترسی بسیار قدرتمند است. به این ترتیب به اعضای آینده مزه محتوا می دهید، اما دسترسی کامل را ندارند.

ما شما را تشویق می کنیم که طرح بندی خط دوم را در زیر محتوای محدود شده اضافه کنید که حاوی درخواست تجدیدنظر برای عضویت است. یک عنوان کوتاه، یک تماس کوتاه که مزایای اعضا را توضیح می دهد و یک دکمه تماس اقدام اضافه کنید. در همان تنظیمات طرح بندی ردیف، استفاده کنید تنظیمات دید کاربر به پنهان شدن از کاربران وارد شده. با این کار تماس برای عضویت هر کسی که محتوای کامل را به عنوان عضو مشاهده می‌کند پنهان می‌کند و فقط به کاربرانی که از سیستم خارج شده‌اند دعوت به عمل را نشان می‌دهد.

حتی ممکن است بخواهید یک فرم ورود به سیستم برای هر کسی که ممکن است عضو باشد اما وارد نشده است اضافه کنید و دید این بلوک را به کاربران خارج شده محدود کنید. در زیر یک مثال بسیار ساده داریم.

با Kadence Blocks دسترسی به محتوا را در هر بلوک محدود کنید

به این ترتیب، نه تنها می‌توانید محتوای انحصاری اضافه کنید، بلکه فراخوانی برای اقدام خود را به افراد غیرعضو نیز محدود کنید.

محدود کردن محتوا با Kadence آسان است

در Kadence، ما در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما تمام ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد وب سایت های موثر را دارید. به عنوان بخشی از StellarWP، ما با تعدادی دیگر از تیم های افزونه کار می کنیم تا ادغام های عالی را به شما ارائه دهیم. با محدود کردن محتوا، افزودن یکپارچه سازی رایگان برای کمک به صاحبان سایت در استفاده از این ابزار رایگان یک پیروزی آسان بود.

آیا از محدودیت های محتوا برای ارائه محتوای انحصاری استفاده می کنید؟ برخی از بهترین روش هایی که برای جذب اعضای جدید و ایجاد محتوای قانع کننده ای که پیدا کرده اید، یاد گرفته اید چیست؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.