منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با Shop Kit 2.0 یک قالب محصول سفارشی ایجاد کنید

با Shop Kit 2.0 یک قالب محصول سفارشی ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با Shop Kit 2.0 یک قالب محصول سفارشی ایجاد کنید

Kadence Shop Kit 2.0 به شما کمک می کند صفحات محصول شگفت انگیزی ایجاد کنید

خلاقیت مهم است

دنیای خرید آنلاین همیشه در حال گسترش است و ما برای آن اینجا هستیم! اگرچه بیایید واقعی باشیم، مگر اینکه توسعه دهنده ای با تجربه باشید، ساختن یک صفحه محصول منحصر به فرد که واقعاً متناسب با برند شما باشد غیرممکن به نظر می رسد. افسوس، ما یک راه حل داریم! Kadence Shop Kit 2.0 به شما این امکان را می دهد که (به راحتی) قالب های محصول سفارشی ایجاد کنید. به خواندن ادامه دهید!

آیا تا به حال به دنبال ژاکت عالی یا بهترین کفش ورزشی جدید بوده اید؟ واقعاً نقطه فروش اصلی چیست؟ البته، شما به دنبال یک تصویر زیبا، توضیحات دقیق و برخی بررسی های قاتل هستید. اما گاهی این چیزها کافی نیست. مردم می خواهند به صفحه محصول نگاه کنند و در کل تجربه صفحه جذب شوند. هیچ چیز بیشتر از طراحی بد نمی تواند این را از بین ببرد. این می تواند چیزی باشد که مشتریان را از خرید محصول شما باز می دارد. طرح صفحه محصول شما مهم است!

واقعیت این است که شما می توانید بهترین محصول را داشته باشید، اما اگر صفحه محصول شما جذاب نباشد، شما را خیلی دور نمی کند. من فقط در مورد رنگ ها و تصاویر جذاب صحبت نمی کنم، اما این واقعا مهم است! اما من در مورد چیدمانی صحبت می کنم که چشمان شما را کمی بازتر نشان می دهد. خلاقیت مهم است و می تواند شما را تا این حد طولانی ببرد!

خوشبختانه، Kadence یک ابزار برقی ایجاد کرده است که فروشگاه آنلاین شما را به سطح جدیدی ارتقا می دهد. Kadence Shop Kit 2.0 ابزارهایی را برای ایجاد در اختیار شما قرار می دهد به صورت کامل قالب های سفارشی محصول. اکنون می‌توانید الگوهای محصولی را برای محصولات یا دسته‌های محصول خاص ایجاد کنید و به هر یک احساس منحصر به فرد قوی و جذاب بدهید.

یافتن الهام

قبل از اینکه شما را از طریق مراحل ایجاد الگوهای محصول سفارشی راهنمایی کنم، به شدت شما را تشویق می کنم که مدتی را به دنبال الهام بگذرانید. با جستجوی محصولاتی که دوست دارید و ممکن است قبلاً مالک آن باشید، شروع کنید. احتمالاً متوجه خواهید شد که دلیلی برای خرید این محصول وجود دارد و شاید نه فقط به این دلیل که خود محصول عالی است. ما همیشه با طراحی تمیز و قدرتمند فروخته می‌شویم و حتی ممکن است از آن آگاه نباشیم.

چند اسکرین شات بگیرید و حتی الگوهایی را که دوست دارید ترسیم کنید. وقتی بدون این چیزها وارد می شویم، یک بوم خالی می تواند ترسناک باشد. اما داشتن ایده خوب از آنچه می خواهیم می تواند در طراحی قالب های سفارشی بسیار مفید باشد.

یک قالب سفارشی بسازید

البته، شما باید Kadence Shop Kit 2.0 را نصب و فعال کنید. شما همچنین به بلوک های Kadence نیاز خواهید داشت. کیت فروشگاه Kadence با هر موضوعی که به خوبی کدگذاری شده باشد کار خواهد کرد!

در مرحله بعد، می خواهید قالب های محصول را فعال کنید. از داشبورد خود، به کیت خرید > الگوهای محصول و «Enable Product Templates» را روشن کنید.

با Shop Kit 2.0 یک قالب محصول سفارشی ایجاد کنید

مرورگر خود را تازه کنید، سپس باز کنید محصولات > قالب‌های Woo. یک الگوی جدید ایجاد کنید و یک محصول را انتخاب کنید.

در اینجا می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید با یک الگوی از پیش ساخته شده شروع کنید. این به شما این امکان را می دهد که محتوای خود را در یک طرح از پیش ساخته شده بکشید و رها کنید.

با Shop Kit 2.0 یک قالب محصول سفارشی ایجاد کنید

البته، شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یک الگوی جدید ایجاد کنید، که بوم خالی را که قبلا ذکر کردیم به شما ارائه می دهد.

بعد قسمت سرگرم کننده می آید. Kadence Shop Kit بلوک های محصول را به ویرایشگر بلوک اضافه می کند، بنابراین شما می توانید الگوی محصول خود را دقیقاً همانطور که تصور می کنید بسازید.

اگر از یک قالب محصول از پیش ساخته شده استفاده می کنید، می توانید محتوای خود را در قالب بکشید و رها کنید. چند بلوک را به اطراف حرکت دهید، رنگ ها را تغییر دهید، هر آنچه که لازم است تا آن را مال خود کنید!

با Shop Kit 2.0 یک قالب محصول سفارشی ایجاد کنید
با Shop Kit 2.0 یک قالب محصول سفارشی ایجاد کنید

اکنون زمان آن است که این الگو را به محصول یا گروه محصولات خود اختصاص دهید. این کار با باز کردن تنظیمات قالب (گوشه سمت راست بالای صفحه ویرایش) انجام می شود. سپس، در قسمت تنظیمات نمایش، می توانید انتخاب کنید که این الگو به صورت جداگانه اختصاص داده شود یا آن را بر اساس دسته یا برچسب محصول خاص اختصاص دهید. حتی می توانید انتخاب کنید که محصولات خاصی را در یک گروه حذف کنید.

Product Template Builder همچنین به شما امکان می دهد تاریخ انقضا را برای قالب های سفارشی تعیین کنید تا روی محصولات خاص تأثیر بگذارند. فرض کنید شما در حال فروش بر روی یک محصول یا دسته خاصی از محصولات هستید. شما می توانید یک الگوی محصول طراحی شده برای تبلیغ فروش ایجاد کنید، سپس پس از پایان فروش، می توانید از تنظیمات انقضا استفاده کنید تا محصول را به قالبی که قبلا تنظیم شده بود بازنشانی کنید. ما عاشق آسان کردن زندگی هستیم!

راه های بی شماری وجود دارد که می توانید قالب های محصول خود را سفارشی کنید، پس مشغول شوید! به سلامتی 🙂

کیت فروشگاه Kadence را به عنوان بخشی از بسته کامل دریافت کنید

بهترین راه برای شروع کار با کیت فروشگاه Kadence، دریافت بسته کامل Kadence است. در بسته کامل، به Kadence Blocks Pro، افزونه Kadence Theme Pro، Kadence Conversions، Kadence Cloud و همچنین Kadence Shop Kit دسترسی دارید. برای آن دسته از سازندگان سایت که می خواهند واقعاً بازی خود را با همه چیزهایی که Kadence ارائه می دهد ارتقا دهند، بسته کامل تمام ابزارهایی را که برای ایجاد یک وب سایت خیره کننده نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد که بازدیدکنندگان سایت را به مشتریان وفادار تبدیل می کند.

بسته کامل Kadence را دریافت کنید