منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی 2 کارگزار فارکس که به ایرانیان خدمت می کنند

بررسی 2 کارگزار فارکس که به ایرانیان خدمت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی 2 کارگزار فارکس که به ایرانیان خدمت می کنند

انتخاب کارگزار معاملاتی مناسب یکی از اولین گام ها برای ورود به بازار فارکس و معاملات است. کارگزاران زیادی در دنیا در این زمینه فعالیت می کنند و همیشه شاهد تبلیغات زیادی از این دلال ها هستیم. پس از چند بار معامله و کار با یک کارگزار، خواهید دید که آیا آن کارگزار برای شما مناسب است یا بهتر است یک کارگزار دیگری را برای معاملات خود انتخاب کنید.

از طرفی از آنجایی که با سرمایه خود در بازار فارکس کار می کنید، مکان مناسبی برای آزمون و خطا نیست و بهتر است از ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید و یک کارگزار مناسب برای معاملات خود انتخاب کنید. در این بخش به دو کارگزار فارکس که به ایرانیان خدمات ارائه می دهند نگاه می کنیم. وب سایت ایتسکا یکی از وب سایت هایی است که در آن می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد اکثر کارگزاران به خصوص کارگزارانی که به ایرانیان خدمات ارائه می دهند، به دست آورید.

بهترین کارگزاران فارکس

برای ورود به بازار فارکس ابتدا باید یک بروکر مناسب برای معاملات خود انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس، معیارهایی وجود دارد که هر معامله گر باید بر اساس آن انتخاب خود را انجام دهد. یکی از معیارهای اصلی هر کارگزاری اعتبار یا مقررات آن است. با سرمایه گذاری در کارگزارانی که تحت نظارت نیستند، سرمایه خود را به خطر می اندازید و هیچ تضمینی برای امن بودن پول شما وجود ندارد.

به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران، بسیاری از دلال های معتبر به ایرانی ها خدمات ارائه نمی دهند. به همین دلیل پس از بررسی رگولاتوری بودن آن باید بررسی کنید که آیا این دلال به ایرانی ها خدمات ارائه می دهد یا خیر. زیرا اگر بروکری که انتخاب می کنید برای ایرانی ها تحریم شده باشد و در این بروکر پول واریز کنید قطعا با مشکل برداشت مواجه خواهید شد و به احتمال زیاد حساب شما کاملا مسدود می شود و نمی توانید به سرمایه خود دسترسی داشته باشید.

نکته مهم دیگر در انتخاب بهترین بروکر که برای همه معامله گران اهمیت زیادی دارد، کارمزد و پراکندگی پایین معاملات در این بروکر است. زیرا اگر روزی به یک معامله گر موفق در این زمینه تبدیل شوید، به اهمیت میزان اسپردی که بروکر از حساب شما خارج می کند، پی خواهید برد. برای درک بهتر این موضوع 2 کارگزار فارکس که به ایرانیان خدمات ارائه می کنند را بررسی می کنیم.

نقد و بررسی مسکن ویندزور

بروکر ویندزور یکی از قدیمی ترین کارگزاران جهان است که در سال 1988 تاسیس شد و در قبرس واقع شده است. این کارگزار معتبر و تنظیم شده است و دارای مجوزهای SySEC و JSC می باشد. در این بروکر می توانید انواع جفت ارزهای فارکس و ارزهای دیجیتال را معامله کنید. یکی از ویژگی های جذاب این بروکر پشتیبانی از زبان فارسی آن است که کار را برای کاربران ایرانی آسان کرده است.

یکی از ویژگی های اصلی این بروکر که آن را به یک بروکر محبوب در بین معامله گران فارکس تبدیل کرده است، محافظت از تعادل منفی این بروکر است. و طبیعتا این امر تجارت را برای معامله گران ایمن می کند. امنیت این بروکر نیز بسیار خوب است و هیچ گزارشی مبنی بر هک، ارسال اطلاعات مشتریان و … وجود ندارد.

بررسی 2 کارگزار فارکس که به ایرانیان خدمت می کنند

دو نوع حساب Prime و Zero را می‌توانید در Windsor Broker پیدا کنید. حداقل موجودی برای افتتاح حساب پرایم 100 دلار و برای حساب صفر 2500 دلار است. حداکثر اهرمی که معامله‌گران می‌توانند از آن استفاده کنند 1:500 است و مبلغ کمیسیون در حساب پرایم از 1 پیپ شروع می‌شود و در حساب صفر به ازای هر تراکنش 8 دلار است.

بررسی بروکر آلپاری

کارگزار آلپاری در سال 1377 تاسیس شد و در خدمت ایرانیان است. به ندرت می توان معامله گری را دید که نام آلپاری را نشنیده باشد و این نشان دهنده شهرت این دلال است. آلپاری قابل اعتماد و در خدمت ایرانیان است. این کارگزار توسط IFC و St. وینسنت این بروکر دو سایت مجزا دارد و با دو دامنه متفاوت به مشتریان خود خدمات رسانی می کند. زیرا سایت اصلی این بروکر برای ایرانیان ممنوع است و کارگزار برای محافظت از مشتریان ایرانی خود یک شرکت مجزا با دامنه متفاوت ایجاد کرده است.

یکی از جذابیت های این بروکر پشتیبانی از زبان فارسی و پشتیبانی و استقبال بسیار خوب آن است. در این بروکر می توانید 6 نوع حساب معاملاتی ایجاد کنید و حداقل موجودی برای افتتاح حساب 1 دلار است. حداکثر اهرم قبلاً 1:1000 بود و اکنون مشتریان می توانند از اهرم 1:3000 برای تراکنش های خود استفاده کنند.

واریز و برداشت از کارگزار آلپاری نیز بسیار آسان است و مشتریان می توانند در عرض چند دقیقه حساب خود را شارژ یا برداشت کنند. نمودارهای مالی پیشرفته، ابزار مقایسه و تحلیل ارائه شده در سایت از دیگر مزایای این کارگزار است. آلپاری پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که در آن می توانید تمام جفت ارزهای فارکس و تعداد زیادی ارز دیجیتال را معامله کنید.

این کارگزار هیچ کمیسیونی ندارد. اما اسپرد برای همه حساب ها تنظیم می شود و اسپرد برای هر نوع حساب متفاوت است. در این راستا، معامله گر باید با توجه به استراتژی معاملاتی خود یک حساب معاملاتی مناسب باز کند.

بررسی 2 کارگزار فارکس که به ایرانیان خدمت می کنند

بررسی کارگزاران فارکس در وب سایت Itska

وب سایت آموزشی Itska در زمینه آموزش فارکس، آموزش قیمت، ارز دیجیتال و بورس فعالیت می کند. این وب سایت علاوه بر ارائه دوره های آموزشی مفید به ارائه و بررسی بروکرهای فارکس می پردازد و بسیاری از بروکرها را با جزئیات کامل و دستورالعمل ثبت نام بررسی کرده است. زیرا انتخاب بروکر مناسب یکی از مراحل اساسی و اساسی در آموزش فارکس محسوب می شود. زیرا کارگزار شما باید با استراتژی شما مطابقت داشته باشد و به ایرانیان خدمت کند.