منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین دوره آموزشی کوبیس در ایران از نظر شرکت خفن!

بهترین دوره آموزشی کوبیس در ایران از نظر شرکت خفن!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین دوره آموزشی کوبیس در ایران از نظر شرکت خفن!

دوره های آموزشی مختلف Cubis را بررسی کنید شرکت خفن ممکن است شما را گمراه کند که کدام دوره ممکن است برای شما مفید باشد. Cubis یک نرم افزار قدرتمند در زمینه فناوری موسیقی و صدا است که هم اکنون در نسخه دوازدهم خود یکی از پر سر و صداترین و بهترین نرم افزارهای مسترینگ و میکس در این صنعت می باشد. برای افرادی که تجربه کار در محیط Cubase را نداشته اند، می توان گفت نرم افزار Cubase محیطی ایده آل برای ضبط، ویرایش، میکس، افکت، ترکیب ترک های MIDI برای ساخت موسیقی و کوک آن است. با وجود فناوری های بسیار پیشرفته به کار رفته در آن، کاربرد بسیار ساده ای برای آهنگسازان مبتدی تا حرفه ای دارد که تقریباً هر کاری در این زمینه می توانند انجام دهند. برای تهیه دوره آموزشی باید چندین عنصر را در نظر بگیرید که با هم مرور می کنیم.

یک دوره آموزشی Cubis را ادویه کنید

در دوره های Cubis باید توجه داشته باشید که فقط خود نرم افزار توضیح داده شده است، به عنوان مثال در دوره های Cubis اصول میکس و مسترینگ نباید آموزش داده شود بلکه فقط باید خود نرم افزار آموزش داده شود. تمامی قسمت های نرم افزار به طور کامل توضیح داده شده و از قبل فصل ها در اختیار شما قرار داده شود.

بهترین دوره آموزشی کوبیس در ایران از نظر شرکت خفن!

نوع بیان مربی در بسته Cubis

در آموزش Cubis باید در نظر داشته باشید که بیان معلم عنصر مهم آموزش شماست. بهترین معلم کسی است که کلمات محبت آمیز داشته باشد و برای شما مثال های ملموس ارائه دهد.

حتما بخوانید: آموزش کوبیس

زندگی نامه معلم

برای تهیه هر دوره بسیار مهم است که مربی برای حرفه خود رزومه داشته باشد، مثلا در آموزش کوبیس، مربی باید حداقل یک رزومه با یک خواننده معروف داشته باشد. حتی اگر در زمینه کاری خود رزومه نداشته باشد، حداقل باید یک سری مدارک معتبر در زمینه کاری خود داشته باشد، مثلا مدرک دانشگاهی.

مدت زمان آموزش

مدت زمان آموزش مفید تاکید می کنم که آموزش مفید دو دوره کوبیس بسیار مهم است. زمان مطالعه مفید چیست؟ یعنی باید از مبالغه به عنوان معرفی خود پرهیز کرد و درست به اصل مطلب رفت و در مورد آن توضیح داد. ناگفته نماند که اگر آموزش QBC 40 ساعت باشد یعنی خوب است یا برعکس اگر 3 ساعت باشد یعنی دوره بد است. ابتدا موارد ذکر شده در بالا را بررسی کنید و ببینید در توضیحات سایت چه مطالبی آموزش داده شده است و در نهایت به سراغ مدت زمان آموزش بروید.

دوره جاری است

هر دوره آموزشی که تهیه می کنید، باید در نظر داشته باشید که دوره به روز است. به عنوان مثال، نسخه 12 Kubis اکنون برای استفاده ما در دسترس است. شما یاد نمی گیرید که بتوانید در کار خود از آن استفاده کنید. در صورت وجود یک دوره آپدیت رایگان این موضوع به روز بودن کامل برای ما حل می شود که با آمدن هر نسخه جدید نرم افزار به راحتی می توانید فیلم های مربوط به نسخه جدید را در پنل کاربری خود مشاهده و دریافت کنید.

پشتیبانی دوره

پشتیبانی برای معلمان خصوصی در نظر گرفته نشده است. پشتیبانی به این معنی است که اگر در طول دوره سوالی داشتید به راحتی بتوانید پشتیبانی خود را بپرسید و راهنمایی بگیرید. چه بهتر که دوره توسط خود استاد حفظ شود. دوره ای که پشتیبانی داشته باشد به روند یادگیری کمک زیادی می کند، در واقع مکمل یادگیری شماست. تعمیر و نگهداری معمولاً زمان می برد، به عنوان مثال 6 ماه، اگر یک دوره نگهداری ثابت وجود دارد، لطفاً تردید نکنید و بلافاصله آن را دریافت کنید.

وظیفه داشتن یک دوره مانند یک مدرسه است

در مدرسه برای درک بهتر یک موضوع، ما را وادار کردند که تکالیف آن قسمت را بنویسیم و باید آن را برای روز بعد انجام دهیم. دوره های آموزشی هم همینطور. وقتی یک دوره Cubis برای شما تکلیف دارد و تکلیف برای نگهدارنده ارسال می شود، مطمئن باشید که ده ها برابر بیشتر از آن دوره آموزشی نتیجه خواهید گرفت.

قیمت مناسب

قیمت پایین همیشه به معنی بد بودن یا قیمت بالا همیشه به معنای مناسب بودن قیمت یا خوب یا بد بودن محصول نیست. دریافت قیمت مناسب به این معنی است که قیمت مناسب برای تجهیزاتی است که می گیرید. البته فراموش نکنید که موارد بالا را بررسی کنید.

کدام درس کوبیس همه این عناصر را دارد؟

حال می خواهم دوره ای را به شما معرفی کنم که شامل تمامی عناصر ذکر شده است. شرکت خفان دارای آموزش های مرتبط با میکس و مسترینگ، کامپوزیشن و کوبیسم می باشد که از تمامی دوره ها پشتیبانی مداوم دارد. توضیح صفحه خرید آموزش کوبیس را فراموش نکنید شرکت خفن بخوانش

منبع: شرکت خفن | music.khafan.company