منو سایت

بهترین زمان برای ساخت بک لینک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین زمان برای ساخت بک لینک

بله، البته متخصصان سئو همیشه به دنبال ایجاد بک لینک های بسیار خوب و ارزشمند برای سایت ما هستند تا بتوانیم نتیجه خوبی در نتایج جستجوی گوگل بگیریم. انواع مختلفی از بازخورد برای انتخاب بهترین بازخورد وجود دارد. اگر شما هم می‌خواهید برای زمان مشخصی رفرال ایجاد کنید، با من همراه باشید و بهتر یاد بگیرید.

بهترین زمان برای ساخت بک لینک موضوع مهمی است که هر متخصص سئو به دنبال یافتن آن است.

روند سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو آنقدر مهم است که باید طبق الگوریتم ها بهترین باشید. استراتژی سئو من دارم

هرچه اطلاعات پیشینه و پس زمینه بیشتری در مورد سئو داشته باشید، نتایج بهتری می توانیم بدست آوریم. آموزش سئو ما آن را به طور کامل بررسی کرده ایم.

هنگام ساخت بک لینک، سعی نکنید گوگل را دور بزنید، زیرا الگوریتم ها آنقدر هوشمند هستند که همه موارد را به خوبی بررسی می کنند.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

  • بازخورد چیست؟
  • بهترین زمان برای ساخت بک لینک
  • آیا باید به کیفیت یا کمیت بازخورد توجه کنیم؟
  • چگونه لینک های قوی بسازیم؟

بازخورد چیست؟

لینک سازی خارجی یا بک لینک سازی فرآیندی است که در آن شما خارج از محیط سایت به وب سایت ها یا پلتفرم های دیگر لینک می دهید. در لینک سازی خارجی، اعتماد سایر وب سایت ها را گرفته و سعی می کنید آنها را به سایت خود هدایت کنید.

البته هدف از بک لینک افزایش اعتبار و رتبه سایت است، پس نکته مهم این است که شما نمی توانید از هر سایتی بک لینک بگیرید و برای گرفتن بک لینک باید موارد زیادی را بررسی کنید.

بهترین زمان برای ساخت بک لینک

کارفرما پس از دریافت این سایت خام از طراح سایت، آن را به سئو می سپارد و انتظار دارد هفته آینده در راس گوگل قرار گیرد که قطعا امکان پذیر نیست.

ساخت بک لینک برای سایت نیاز به زمان مناسب و آماده سازی سایت دارد که البته باید بتوانید این مشکل را به خوبی کنترل کنید.

ساختن بک لینک اصلا کار سختی نیست، اما نکته مهم این است که باید بدانید چه زمانی و کجا باید بک لینک انجام دهید تا به نتایج خوب برسید.

سایت باید ایندکس شود!

بله سایت باید ایندکس بشه!! ممکن است جالب باشد اما برخی از افراد هنوز سایت خود را به روی ربات های موتور جستجوی گوگل می بندند اما می خواهند گوگل به آنها امتیاز ایجاد بک لینک بدهد. پس وقتی از ایندکس سایت خود مطمئن شدید شروع به بک لینک دادن کنید.

اگر محتوای سایت شما و به طور کلی صفحات شما دیر ایندکس می شود، مقاله را توصیه می کنیم افزایش سرعت نمایه سازی صفحات سایت ادامه مطلب

سایت شما باید کامل باشد!

هرگز برای وب سایت هایی که هنوز آماده نیستند بک لینک ندهید، هدف شما از بک لینک دادن اعتبار به صفحه خاصی از سایت شما است.

وقتی صفحات سایت شما هنوز کامل نشده است و هیچ لینک داخلی و تولید محتوا ندارید دقیقاً به چه چیزی لینک می دهید؟

سعی کنید لینک های داخلی خوبی در سایت خود ایجاد کنید.

مرحله بعدی تولید محتوا است، تیم تولید محتوا باید قبل از ایجاد لینک های خارجی، تمامی محتوای لازم را ایجاد کرده و در سایت قرار دهد.

ایجاد بهترین بازخورد

باید بدانید برای کدام صفحات به بک لینک نیاز دارید!

وب سایت ها می توانند بک لینک بسازند اگر بدانند برای چه صفحات و کلمات کلیدی به بک لینک نیاز دارند. ما برای تمام صفحات وب سایت خود بک لینک ایجاد نمی کنیم، اما به یک سری کلمات کلیدی مهم در سایت خود امتیاز می دهیم. !

چه زمانی را برای بازخورد انتخاب کنیم؟

ما به شما لیستی نمی دهیم که در ساعت 10 صبح، 10 لینک را با فاصله 5 ساعت، 2 لینک ایجاد کنید و موارد را گم کنید!

عملیات بک لینک باید به طور طبیعی و در تمام روزهای هفته انجام شود و تعداد بک لینک ها مناسب باشد.

مثلا

یک نفر در ساعت اول روز اول صد بک لینک می دهد، روز دوم یک ساعت دیگر دویست بک لینک و روز سوم پنجاه بک لینک می دهد و خوشحال است که در 3 روز مجموعا بک لینک ساخته است!!

این مسیر اشتباه ربات است! الگوریتم های موتور جستجوی گوگل باید برای تایید بک لینک ها به صفحه فرود امتیاز بدهند، بنابراین اگر این کار را در حجم زیاد و در مدت زمان کوتاه انجام دهید، قطعا در میان خواهد بود. سئو کلاه سیاه برو به گوگل و حتی فرصت پنالتی گوگل تو هم داری

برای اینکه مانند ربات رفتار نکنیم چه باید بکنیم؟

شما باید سعی کنید بهترین وب سایت ها را برای درج بک لینک شناسایی کنید، سپس سعی کنید لینک های خارجی را در یک زمان بندی مشخص و به تعداد کم ایجاد کنید تا بتوانید تاثیر بک لینک ها را تجزیه و تحلیل کنید.

همانطور که بک لینک ها می توانند تاثیر مثبتی بر روی سایت شما داشته باشند، انتخاب بک لینک اشتباه نیز می تواند تاثیر بسیار بدی داشته باشد.

آیا باید به کیفیت یا کمیت بازخورد توجه کنیم؟

سوال بسیار مهمی که الان برای اکثر افراد وجود دارد این است که این سایت کیفیت چیست؟

آیا باید 10 ارجاع با کیفیت در ماه داشته باشیم؟

یا

1000 به ارجاع منظم در ماه؟

اگر نظر یک متخصص سئو را می خواهید که الگوریتم ها و قوانین گوگل را به خوبی می شناسد، باید به شما بگویم که کیفیت مهمتر از کمیت است!!

ارزش یک بک لینک قوی در سایت شما به قدری بالاست که 100 بک لینک معمولی و ضعیف نمی توانند آن را جبران کنند.

بنابراین به جای اینکه لینک وب سایت خود را در همه جا بگذارید، به ایجاد یک بک لینک قوی و خوب فکر کنید.

چگونه لینک های قوی بسازیم؟

خوب حالا به این سوال می رسید که چگونه یک حلقه بازخورد سالم ایجاد کنیم تا بتوانیم از کیفیت آن استفاده کنیم؟

در زیر به معرفی برخی از موارد می پردازیم و می توانید لینک های خارجی را از این وب سایت ها دریافت کنید.

از شبکه های اجتماعی بک لینک بگیرید

رسانه های اجتماعی، یک پلتفرم محبوب که امروزه یکی از بهترین ابزارها در بین مردم است. رسانه های اجتماعی آنقدر ابزار خوبی هستند که به غیر از سرگرمی، کسب و کارها می توانند از آن درآمد کسب کنند، علاوه بر کسب درآمد، می توانید امتیاز نیز کسب کنید.

کافیست وارد شبکه های اجتماعی شوید و حساب کاربری داشته باشید!

اکنون لینک سایت خود را در شبکه های اجتماعی قرار دهید و از کیفیت فوق العاده بازخورد استفاده کنید.

یکی از روش های سئو کلاه خاکستری برای کسب امتیاز بیشتر از گوگل، داشتن چندین اکانت رسانه های اجتماعی و در هر یک از این شبکه ها است.

توصیه می شود به جای استفاده از تمامی شبکه های اجتماعی، سعی کنید بهترین و مناسب ترین آنها را برای کسب و کار خود بیابید و در آنها فعالیت کنید تا بتوانید هم از نظر لینک سازی و هم افزایش ترافیک به نتیجه مطلوب برسید. سایت شما.

از وبلاگ ها بک لینک بگیرید

اگر قبلا یکی از تولیدکنندگان محتوا بوده اید، با وبلاگ نویسی آشنایی کامل دارید، می توانید لینک سایت یا صفحات مورد نظر خود را در انتهای یا ابتدای متن قرار دهید، کار بر روی وبلاگ و تولید محتوا، این امکان را فراهم می کند. از طریق این وبلاگ ها به سایت شما لینک شده و اعتبار داده می شود. ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا می توان روی همه وبلاگ ها کار کرد؟ در پاسخ باید گفت که در واقع باید وبلاگی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های زیر باشد:

معتبر!

همانطور که تعریف بک لینک مشخص می کند، شما باید بتوانید یک لینک مفید و معتبر به سایت خود معرفی کنید. بنابراین باید وبلاگی پیدا کنید که معتبر باشد و رتبه اعتبار دامنه خوبی داشته باشد.

مطالعه مقاله آموزش حرفه ای برای جستجوی گوگل توصیه می شود.

بهترین بک لینک

بازدید کنید

علاوه بر امتیازاتی که از بک لینک ها می گیرید، باید بتوانید ترافیک خوبی را به سایت خود هدایت کنید، این انتقال کاربران به سایت شما زمانی اتفاق می افتد که وبلاگ مورد نظر ترافیک خوبی داشته باشد.

از معروف ترین وبلاگ ها می توان به سایت های بلاگفا، میهن بلاگ، بلاگ، رز بلاگ، بلاک اسکای، پرشین بلاگ، پرشین بلاگ، فارسی بلاگ و … اشاره کرد.

بهترین زمان برای ایجاد لینک برای اولین بار در بهترین زبان آموز. به نظر می رسد.