منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به‌روزرسانی Kadence Blocks Pro ابزارهایی را برای مدیریت عناصر Kadence اضافه می‌کند

به‌روزرسانی Kadence Blocks Pro ابزارهایی را برای مدیریت عناصر Kadence اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به‌روزرسانی Kadence Blocks Pro ابزارهایی را برای مدیریت عناصر Kadence اضافه می‌کند

Kadence کارهای بیشتری برای وردپرس انجام می دهد

در روز پنج‌شنبه، 22 سپتامبر 2022، تیم Kadence به‌روزرسانی افزونه Kadence Theme Pro را منتشر کرد و دو ویژگی جدید اضافه کرد که امکان مدیریت آسان‌تر عناصر Kadence را فراهم می‌کند. عناصر Kadence یا الگوهایی برای کل صفحات یا گروه‌هایی از بلوک‌ها هستند که می‌توان از آنها برای ساخت قالب‌ها و تم‌های سفارشی، انداختن در قسمت‌های محتوا یا عناصر ثابت در صفحه برای مدیریت آسان‌تر آن عناصر استفاده کرد.

این دو ویژگی جدید اضافه شده به افزونه Kadence Theme Pro نسخه 1.0.6 استفاده از عناصر Kadence را حتی از قبل آسان تر می کند.

قابلیت تکثیر داخلی

اضافه شدن اول به مالک یا ویرایشگر سایت اجازه می دهد تا به سرعت یک عنصر را کپی کند. به جای استفاده از یک افزونه تکراری، اکنون می توانید یک مورد را به سرعت و به راحتی در داشبورد مدیریت خود کپی کنید.

الگوی عنصر آهنگ تکراری

اغلب، هنگامی که کاربران عناصر جدید ایجاد می کنند، نیاز به ایجاد یک عنصر مشابه اما تغییر یافته برای یک مورد خاص وجود دارد. به عنوان مثال، یک مالک سایت یک نوع پست سفارشی ایجاد می کند که دارای یک صفحه قالب (یا یک صفحه آرشیو) است، اما به یک طرح قالب جداگانه برای گروهی از پست ها یا حتی برای یک پست جداگانه نیاز دارد. فهرست کارکنان ممکن است طرح متفاوتی را برای اعضای کارکنان منابع انسانی نسبت به تیم مهندسی بخواهد. این قابلیت تکراری ایجاد عناصر اضافی را برای تیم وب ساده و آسان می کند.

فعال/غیرفعال کردن قابلیت های آیتم

افزودن دوم امکان فعال یا غیرفعال کردن سریع یک آیتم را فراهم می کند. هنگام افزودن یک مورد جدید به یک سایت، ممکن است قوانین متفاوتی برای یک مورد خاص اعمال شود. به عنوان مثال، ممکن است یک بخش برای هر پست وبلاگ فعال شود، اما در طول آزمایش مشخص می شود که باید تنظیماتی انجام شود. به جای حذف آیتم یا خاموش کردن قوانین نمایش در صفحه ویرایش آیتم Kadence، صاحب سایت می تواند به راحتی نمایشگر را مستقیماً در صفحه نمای کلی فهرست آیتم ها روشن یا خاموش کند.

فعال/غیرفعال کردن قالب

به روز رسانی های اضافی

تیم Kadence همچنین در این هفته تعدادی رفع اشکال و بهبود به افزونه Kadence Theme Pro و همچنین به‌روزرسانی‌هایی برای تم Kadence موجود در مخزن وردپرس اضافه کرد. از جمله به‌روزرسانی‌های ادغام‌های تقویم رویدادها و رفع اشکال جزئی. لاگ تغییرات تم Kadence حاوی تمام اطلاعات مربوط به این نسخه‌ها است.

بلوک های Kadence همچنان در حال توسعه فعال با تمرکز بر روی کار مجدد برخی از عناصر اصلی در بلوک های Kadence هستند. برای به روز رسانی های بعدی شما را در جریان خواهیم گذاشت.

برای در ارتباط ماندن با به‌روزرسانی‌های Kadence، به لیست پستی ما بپیوندید یا یکی از کانال‌های اجتماعی ما را دنبال کنید تا اولین کسی باشید که در مورد نسخه‌های جدید اطلاعاتی کسب می‌کند تا به شما کمک کند تا سایت‌های وردپرس قدرتمندتری با Kadence بسازید.

بسته های Kadence برای توسعه عمیق

اگر می خواهید سایت های پویا با Kadence بسازید، ما به شدت توصیه می کنیم یک بسته Kadence تهیه کنید تا بتوانید همه چیزهایی را که Kadence ارائه می دهد باز کنید. از قالب‌های زیبای Pro Starter گرفته تا عناصر Kadence، افکت‌های اسکرول متحرک و موارد دیگر، Kadence Bundles توسعه با بلوک‌های وردپرس را آسان می‌کند.

یک بسته کادنس بگیرید