منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاثیر به روز رسانی محتوا در بهینه سازی سئو سایت چیست؟

تاثیر به روز رسانی محتوا در بهینه سازی سئو سایت چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاثیر به روز رسانی محتوا در بهینه سازی سئو سایت چیست؟

بارها در مورد این موضوع صحبت کرده ایم که محتوا سلطان سئو است و تاثیر زیادی در بهبود سایت دارد، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که با این حجم از محتوای تولید شده چه باید کرد؟ آیا این محتوا مانند روز اول تاثیر خوبی روی سئوی سایت ما دارد یا باید پس از انتشار محتوا یک استراتژی مناسب برای آنها داشته باشیم. در این مقاله با من و بهترین ها همراه باشید زیرا می خواهیم در مورد محتوای سایت شما تصمیمی اساسی بگیریم.

تاثیر به روز رسانی محتوا در بهینه سازی سئو سایت چیست؟ سوال مهمی که امروزه هر متخصص محتوا به دنبال پاسخی برای آن است!

تولید محتوا آنقدر در دنیای سئو و بازاریابی اهمیت دارد که برخی از شرکت ها تیم های بسیار قوی و خوبی دارند.

با تولید محتوای حرفه ای و مرتبط، به دنبال رتبه بندی خوب موتور جستجوی گوگل باشید!

ما در مسیر هستیم آموزش تولید محتوا بهترین و جدیدترین تکنیک های تولید محتوا را به شما آموزش دادیم.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

  • آیا نوشتن محتوا فقط برای کسب رتبه گوگل مهم است؟
  • تاثیر به روز رسانی محتوا در بهینه سازی سئو سایت چیست؟
  • مروری بر تکنیک های به روز رسانی محتوا
  • الگوریتم Google Freshness

آیا نوشتن محتوا فقط برای کسب رتبه گوگل مهم است؟

وقتی از محتوا نویسی و ویژگی های مثبت آن در سئو صحبت می کنیم، برخی از تولیدکنندگان محتوا فکر می کنند که باید محتوا را فقط برای گوگل بنویسند و این باعث می شود محتوای 2000 کلمه ای با تکرار دقیق کلمات کلیدی و رتبه اول در گوگل برای سئو کاملا مناسب باشد. SERP.

خوب، تبریک می گویم زیرا کار بزرگی انجام داده اید، اما این واقعیت را در نظر بگیرید که کاربر روی وب سایت شما کلیک می کند و محتوای مقاله را می خواند! اولین محتوایی که نوشتید فقط خواسته الگوریتم های گوگل بود و مخاطب یک کلمه از آن را نمی فهمد، بنابراین سایت شما را ترک می کند.

تعداد این سطوح ممنوعیت به قدری در حال افزایش است که الگوریتم های گوگل رتبه برتر SERP را به دلیل نارضایتی کاربران از بین می برند!

تولید محتوای شما می تواند با درک و رضایت کاربر هماهنگ باشد الگوریتم های گوگل بودن

با آموزش اصول برنامه نویسی و داشتن یک تیم تولید محتواشما به راحتی می توانید این دو مسیر را با هم ادامه دهید و هم عزیزانتان یعنی گوگل و هم کاربر را خوشحال کنید!

تاثیر به روز رسانی محتوا در بهینه سازی سئو سایت چیست؟

یکی از نکات کلیدی در به روز رسانی محتوای سایت این است که شما به سئو سایت خود کمک می کنید. تیم سئو و تولید محتوا باید با هم و در راستای یک هدف کار کنند.

چرا

سئوکاران اغلب می دانند که از چه کلمات کلیدی اطلاعات دریافت می کنیم و چه کلمات کلیدی را در SERP ها نشان می دهیم، زیرا آنها به طور منظم کنسول جستجو را بررسی می کنند، اما ما اطلاعات کافی دریافت نمی کنیم.

بررسی این اعداد باعث می شود سئوکار حرفه ای همیشه بین محتوای سایت گردش کند.

کارشناس سئو همیشه سعی می کند لیستی از مقالات قدیمی که همچنان در گوگل در حال جستجو هستند را در اختیار تیم تولید محتوا قرار دهد تا تیم پس از بررسی آنها را به روز کند!

چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

متأسفانه سئوکاران کمترین توجه را به مقالات قدیمی دارند و با تولید محتوای جدید سعی در جلب نظر موتور جستجوگر گوگل دارند، اما این نادرست است!

هرگز ارزش مقالات سئو قدیمی را دست کم نگیرید.

این باعث می شود الگوریتم های گوگل دوباره از سایت شما بازدید کنند.

وقتی هر تغییر کوچکی در سایت خود ایجاد می کنید، تغییری در فایل robot.txt سایت ایجاد می شود و این یک دعوت نامه برای بازدید توسط الگوریتم های گوگل است. طبیعتا با ویرایش و به روز رسانی محتوا می توانید دوباره رتبه گوگل را بدست آورید.

 

به روز رسانی محتوا و تاثیر آن بر سئو

نرخ کلیک سایت شما باید افزایش یابد!

وقتی محتوایی را در گوگل منتشر می‌کنید، رتبه‌بندی می‌شوید. اگر رتبه شما خوب نباشد و در SERP حضور نداشته باشید، خب درصد کاربرانی که روی سایت شما کلیک می کنند کاهش می یابد.

شما می توانید به راحتی این مقالات را شناسایی کرده و به روز رسانی آنها برای کسب رتبه بهتر فکر کنید.

با رتبه بهتر، نرخ کلیک شما نیز افزایش می یابد.

دانستن همه این موارد برای کار سئو ضروری است آموزش سئو این موضوعات را به خوبی مطرح کرده ایم.

مروری بر تکنیک های به روز رسانی محتوا

در مورد اهمیت به روز رسانی مطالب صحبت کرده ایم، اما نکته مهم این است که منظور از بهینه سازی و به روز رسانی محتوا چیست؟ و به چه تکنیک هایی نیاز داریم؟

تعداد کلمات جدید را به محتوا اضافه کنید

یکی از تکنیک های اصلی برای به روز رسانی محتوا، درج تعدادی کلمه جدید در مقاله است. الان یعنی چی؟

به عنوان مثال، محتوای شما 2000 کلمه است، اکنون می توانید بین 500 تا 600 کلمه برای به روز رسانی مطالب خود اضافه کنید. البته افزودن محتوا قوانین خاص خود را دارد و شما نمی توانید بدون هدف محتوا اضافه کنید.

لطفاً محتوایی اضافه کنید که اطلاعات مفیدتری به کاربر بدهد و حاوی مطالب جدیدتر باشد.

به عنوان مثال، اگر مقاله شما در مورد آموزش وردپرس می دانید که با هر آپدیت می توان یک ویژگی جدید به این سیستم مدیریت محتوا اضافه کرد، بنابراین می توانید با هر آپدیت محتوا این موضوع را اعمال کنید.

به روز رسانی تصاویر و محتوای ویدئویی

یکی از راه های به روز رسانی محتوا، درج محتوای تصویری جدید و محتوای ویدیویی جدید است.

از کلمات کلیدی استفاده کنید!

سعی کنید در محتوای جدیدی که پست می کنید از کلمات کلیدی استفاده کنید. با این کار به الگوریتم های گوگل یادآوری می کنید که اهمیت این کلمه کلیدی برای شما زیاد است و این باعث می شود رتبه بهتری کسب کنید. البته یادتان باشد که زیاده روی نکنید! استفاده از کلمات کلیدی در محتوا تعداد مشخصی دارد. با تحقیق کلمات کلیدی شما می توانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

لینک های داخلی را فراموش نکنید!

سعی کنید مطالب جدید را در سایت خود به گونه ای بنویسید که لازم باشد از لینک های داخلی استفاده کنید. این لینک داخلی می تواند بین مقالات، محصول یا صفحه فرود شما باشد و انتخاب این موضوع به آن بستگی دارد استراتژی سئو شما دارید

الگوریتم Google Freshness

این الگوریتم وظیفه بررسی و رتبه بندی آخرین محتوای گوگل را بر عهده دارد، بنابراین اگر با تولید محتوا و ایجاد مقالات جدید همراه هستید، بدانید که الگوریتم Google Freshness همیشه از سایت خود بازدید کنید.

یکی از مهم ترین سوالاتی که اکنون پیش روی کاربران قرار می گیرد این است که چگونه الگوریتم Freshness را به سایت خود دعوت کنند تا بتوانند نتیجه خوبی از این الگوریتم بگیرند.

به روز رسانی مطالب قدیمی!

برای ایجاد محتوای جدید، ممکن است 2 تا 3 ساعت طول بکشد تا محتوا منتشر شود و الگوریتم طراوت در سایت شما خزیده شود، اما با به روز رسانی یک محتوا در زمان بسیار کمتر، می توانید این الگوریتم را به سایت خود دعوت کنید. ، برای دقت، باید از تکنیک های به روز رسانی محتوا به خوبی استفاده کنید. در واقع با به روز رسانی مقاله باید اعتبار جدیدی به سایت اضافه کنید.

از روش های مختلف برای تولید محتوا استفاده کنید.

وقتی از تولید محتوا صحبت می کنیم، منظور ما فقط تولید محتوای متنی نیست، بلکه باید روی چیزهای دیگری هم تمرکز کنیم، یعنی. تولید محتوای ویدئویی، ویدئویی و پادکست. الگوریتم طراوت نیز به این موارد اهمیت زیادی می دهد.

بنابراین سعی کنید با تولید محتوا به روش های منحصر به فرد به گوگل ثابت کنید که همیشه برای افزایش رضایت کاربران تلاش می کنید.

محتوای بهترین وبلاگ آموزشی را به روز کنید

ارسال مطالب روی فرش.

تقریباً همه کاربران در سراسر جهان به دنبال آخرین اخبار هستند و سعی می کنند با وب گردی به محتوای جدید دسترسی پیدا کنند. با ایجاد محتوای جدید می توانید رضایت کاربران را جلب کنید و از الگوریتم تازگی امتیاز خوبی کسب کنید. الان یعنی چی؟

به عنوان مثال شرکت سامسونگ گوشی S23 را معرفی کرد، همین الان زمان آن است که نقدی قوی در مورد گوشی S23 سامسونگ بنویسید تا کاربران بتوانند ویژگی های این موبایل را در وبلاگ شما مطالعه کنند.

تقریباً در هر زمینه کاری که در آن فعال هستید.

تاثیر به روز رسانی محتوا در سئو سایت چیست؟ اولین بار در دانش آموز برتر. به نظر می رسد.