منو سایت

تست تومر چیست؟ راهنمای آزمون زبان TÖMER

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست تومر چیست؟ راهنمای آزمون زبان TÖMER

تست تومر چیست؟

تست تومر این آزمون سنجش سطح زبان ترکی متقاضیان کار و تحصیل در ترکیه می باشد که به طور مکرر در طول سال توسط دانشگاه ها و موسسات مختلف برگزار می شود.

تست تومر از 4 بخش (گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن) تشکیل شده است، بسته به مقصدی که می خواهید این گواهی را ارائه دهید، نمره ای که در آزمون تومر کسب می کنید مهم است.

حداقل نمره قبولی آزمون تومر B1 و حداکثر نمره قبولی C1+ می باشد.

تست تومر چیست؟ راهنمای آزمون زبان TÖMER

برای رسیدن به حداقل سطح قبولی در آزمون تومر حداقل به 9 ماه تا 1 سال زمان نیاز دارید.

منابع تست تومر

منابع مختلفی برای آمادگی در آزمون تومر وجود دارد که معتبرترین آنها کتاب های هیتیت و کتاب های استانبولی و همچنین کتاب های یدی اکلیم توسط انتشارات مختلف در اختیار شما قرار می گیرد.

منابع قابل قبول دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای تهیه آنها با کارشناسان ما در آموزشگاه دیار دانش تماس بگیرید.

026-32728197

026-32764081

دانلود نمونه سوالات آزمون تومر

همانطور که گفته شد دانشگاه ها و موسسات خصوصی و دولتی مختلف ترکیه در طول سال امتحاناتی را برگزار می کنند و هر کدام از این آزمون ها سطح دانش زبان شما را با توجه به سبک خود ارزیابی می کنند.

تست تومر چیست؟ راهنمای آزمون زبان TÖMER

برای دسترسی به نمونه سوالات آزمون های مختلف تومر می توانید به لینکی که با شما به اشتراک می گذارم مراجعه کنید.

کلاس های آمادگی آزمون تومر

آموزشگاه دیار دانش به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش زبان ترکی در کشور کلاس های آمادگی تست تومر در سطوح مختلف به صورت آنلاین و حضوری (در کرج و تهران) برای شما عزیزان در حال برگزاری است.

این کلاس ها به صورت فشرده، نیمه فشرده و حرارتی و همچنین برای داوطلبانی که قصد شرکت در کلاس ها را به صورت خصوصی دارند برگزار می شود.

آموزشگاه دیار دانش با بهره گیری از بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی و همچنین متخصصین در زمینه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون تومر و با استفاده از به روزترین منابع و سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی آزمون تومر می نماید. برای شما صورت می گیرد

زمان امتحان تومر

همانطور که قبلا ذکر شد، آزمون تومر در دانشگاه ها و موسسات مختلف خصوصی و دولتی برگزار می شود که هر کدام از این آزمون ها تاریخ خاص خود را برای آزمون تومر خود ارائه می دهند.

اما نکته مهم این است که آزمون های رسمی دانشگاه های معتبر ماهانه دو بار برگزار می شود و حداکثر تا یک هفته قبل از آزمون می توانید ثبت نام و فرم مربوطه را پر کنید.

هزینه تست تومر چقدر است؟

تست تومر چیست؟ راهنمای آزمون زبان TÖMER

دانشگاه ها و موسسات مختلف برای شرکت و ثبت نام در آزمون تومر هزینه های متفاوتی دریافت می کنند، اما به طور کلی محدوده قیمت ثبت نام در دانشگاه ها و موسسات مختلف بین 100 لیر تا 1000 لیر است.

پس از واریز این مبلغ به حساب دانشگاه و ارسال فیش پرداخت، ثبت نام شما نهایی خواهد شد.

کارشناسان ما در مجموعه دیار دانش تمامی سوالات ثبت نام آزمون تومر را برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

چگونه در آزمون تومر شرکت کنیم؟

برای ثبت نام کافی است با کارشناسان دیار دانش ما تماس بگیرید و با ارائه مدارک لازم و پس از دریافت مشاوره کامل در آزمون تومر مورد نظر خود ثبت نام کنید.

مدارک لازم جهت ثبت نام در آزمون تومر

برای ثبت نام کافیست فرم مربوطه را در سایت مورد نظر پر کرده و با ارائه عکس و صفحه اول پاسپورت خود ثبت نام کنید.

  1. فرم مناسب را در وب سایت مورد نظر پر کنید
  2. صفحه اول پاسپورت را اسکن کنید
  3. ارائه رسید برای پرداخت

آخرین کلمه ؛ آموزشگاه دیار دانش به عنوان تنها مرکز تخصصی برگزاری کلاس های آمادگی آزمون تومر و همچنین نماینده کلیه دانشگاه های خصوصی ترکیه تمامی سوالات مربوط به آزمون تومر را برای شما عزیزان انجام می دهد.