منو سایت

تم Kadence 200000 نصب فعال را جشن می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تم Kadence 200000 نصب فعال را جشن می گیرد

سرعت 200 هزار نصب فعال

تم Kadence به تازگی از 200000 نصب فعال در مخزن WordPress.org در زمان بی سابقه ای عبور کرده است. تم Kadence کمی بیش از 2 سال است که در مخزن موجود است و دقیقاً یک سال پیش بود که ما جشن گرفتیم که Kadence به 100000 نصب فعال رسید. قالب های وردپرس به ندرت شاهد این رشد سریع در مدت زمان کوتاهی هستند.

فراتر از یک موضوع

رشد Kadence، نه تنها به عنوان یک موضوع، بلکه به عنوان یک اکوسیستم کامل از راه حل های وردپرس برای هر نوع سایت وردپرس، به اعضای جامعه وردپرس بستگی دارد که Kadence را امتحان کرده اند. ما از اعضای جامعه Kadence که به این رشد شدید دامن زده اند بسیار سپاسگزاریم.

2022: سال رشد

در پایان سال 2022، ما می توانیم برخی از نشانه های Kadence را ببینیم و چیزهای زیادی که باید منتظر آن باشیم. در سال گذشته شاهد بودیم:

Kadence Blocks به بیش از 300000 نصب رسیده است. Kadence Blocks، افزونه همراهی که به ساخت سایت وردپرس قدرت می‌دهد، با تم Kadence برای ساخت سایت قدرتمند کار می‌کند. بلوک های Kadence می توانند با تم های دیگر کار کنند، اما با تم Kadence قدرت بیشتری دارد.

انتشار Kadence Shop Kit 2.0. این ابزار قابل اعتماد به صاحبان فروشگاه‌های WooCommerce کمک می‌کند تا ویترین فروشگاه‌های خود را بارگیری کنند و به آنها کمک می‌کند تا صفحات محصولی را راحت‌تر ایجاد کنند که به فروش می‌رسد و با مشتریان ارتباط برقرار می‌کند.

راه اندازی الگوهای عناصر Kadence. برای صاحبان سایتی که می‌خواهند محتوای پویا ایجاد کنند، قالب‌های Kadence Elements امکان ساخت قدرتمند مضامین را در هر صفحه، در هر پست یا برای طیف وسیعی از شرایط فراهم می‌کنند. با پشتیبانی بیشتر از Advanced Custom Fields، Metabox، Pods، Toolset و بسیاری دیگر از ابزارهای سفارشی نوع پست، Kadence Elements Templates ساخت سایت هایی با محتوای پویا را بسیار آسان می کند.

شروع پادکست The Kadence Beat. هر هفته، تیم Kadence نگاهی سرگرم‌کننده به روش‌های استفاده از Kadence و سایر ابزارها برای ایجاد وب‌سایت‌های وردپرس بسیار مؤثرتر از طریق تجربیات کاربر می‌اندازد که وفاداری به برند و رضایت مشتری را ایجاد می‌کند.

توسعه سریع بلوک های جدید. ما ویژگی‌های جدیدی مانند بلوک Lottie، بلوک Kadence Google Maps، بلوک تصویر پیشرفته و بسیاری دیگر را اضافه کردیم.

قالب های جدید استارت. رشدی که Kadence تجربه کرده است به معنای انتشار چندین الگوی راه اندازی جدید نیز بوده است. چه در حال ساختن یک سایت جدید برای خود یا دیگران باشید، Kadence با مجموعه‌ای از الگوهای آغازین که همیشه در حال رشد است شروع به کار را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند.

نگاه به آینده

تیم Kadence به انجام کاری که ما را به اینجا رسانده ادامه خواهد داد. ما مشتاقانه بر ایجاد ابزارهای بهتری تمرکز کرده ایم که ساختن با وردپرس را آسان تر، کارآمدتر و سرگرم کننده تر می کند. ما این کار را با تمرکز بر کاربران خود و جامعه گسترده وردپرس برای شناسایی نیازها و ایجاد راه حل برای آن نیازها انجام می دهیم. ما برنامه های بزرگی برای سال 2023 و بعد از آن داریم که با انتشار Kadence Blocks 3.0 شروع می شود که برای چند هفته اول سال 2023 برنامه ریزی شده است.

Kadence یک راه جدید برای ساخت با وردپرس است

همانطور که افراد بیشتری برای ایجاد وب سایت های وردپرس سریعتر و مقرون به صرفه تر به Kadence می آیند، افراد بیشتری قدرت ساخت با بلوک ها را می بینند. جامعه فیس بوک ما به سرعت در حال رشد است و یک جامعه فعال و فعال به افراد جدید کمک می کند تا این روش های جدید را ببینند و به دیگران کمک می کند تا سایت های موثرتری بسازند.

آینده Kadence روشن است و ما از شما دعوت می کنیم که به انجمن ما بپیوندید و وب سایت های وردپرس بهتری بسازید.

متشکرم!

ما این رشد را مدیون شما، جامعه و کاربرانمان هستیم. ما از حمایت شما استفاده کرده‌ایم و دوباره آن را برای مفیدتر کردن Kadence برای ساخت وردپرس به روشی جدید سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

از همه ما در Kadence برای اینکه بخشی از جامعه Kadence هستید سپاسگزاریم.

یک بسته کادنس بگیرید