منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جدید: کتابخانه طراحی خود را با استفاده از Kadence Cloud و SureCart بفروشید

جدید: کتابخانه طراحی خود را با استفاده از Kadence Cloud و SureCart بفروشید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جدید: کتابخانه طراحی خود را با استفاده از Kadence Cloud و SureCart بفروشید

جدید: کتابخانه طراحی خود را با استفاده از Kadence Cloud و SureCart بفروشید

طراحان و توسعه دهندگانی که کتابخانه ها را با استفاده از Kadence Cloud می فروشند، اکنون راه جدیدی برای فروش کلیدهای مجوز دسترسی با استفاده از برنامه سبد خرید جدید SureCart دارند. در پاسخ به درخواست مشتریان خود، ما خوشحالیم که افزونه جدیدی را ارائه می دهیم که به کاربران Kadence Cloud اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی کتابخانه های طراحی خود را با استفاده از SureCart به فروش برسانند.

اگر مشتری Full Bundle هستید، اکنون پیدا خواهید کرد Kadence Cloud – SureCart Addon نسخه 1.0 در قسمت دانلود محصولات داشبورد حساب KadenceWP شما. هیچ هزینه اضافی برای استفاده از این افزونه وجود ندارد. این فقط یک مزیت دیگر برای Kadence Full Bundle شماست. ما مستندات راهنما را برای کمک به افزودن دسترسی به کلید فروش با ادغام Kadence Cloud با SureCart ایجاد کرده‌ایم. اگر سؤالی در مورد استفاده از این دارید، لطفاً با پشتیبانی Kadence که می تواند کمک کند تماس بگیرید.

SureCart چیست؟

SureCart یک پلت فرم جدید تجارت الکترونیک است که یک افزونه وردپرس ترکیبی و ارائه SaaS است. در چند ماه گذشته، اعضای جامعه Kadence از SureCart به عنوان راهی آسان تر برای فروش آنلاین استقبال کرده اند. افزونه SureCart به صورت رایگان در مخزن افزونه وردپرس موجود است و در حال حاضر بیش از 3000 نصب دارد. به عنوان یک افزونه جدید در فضای تجارت الکترونیک وردپرس، با بیش از 80 بررسی 5 ستاره مورد استقبال قرار گرفته است.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد جامعه کتابخانه‌های طراحی را با استفاده از Kadence Cloud می‌فروشند، اطمینان یافتن از اینکه این کار با SureCart یک پیاده‌سازی آسان است، منطقی است.

Kadence Cloud ساختن را آسان می کند

Kadence Cloud یک افزونه با کاربری آسان است که به طراحان و توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به سرعت کتابخانه های طراحی ایجاد کنند که می تواند در چندین وب سایت وردپرس استفاده شود. یک نصب وردپرس با نصب افزونه Kadence Cloud می‌تواند شامل چندین کتابخانه با دسته‌بندی‌های بی‌شماری باشد. کتابخانه‌های ابری Kadence را می‌توان به‌عنوان کتابخانه‌های رایگان در دسترس، کتابخانه‌هایی که به‌عنوان جایزه به اعضا یا مشترکان، به‌عنوان کتابخانه‌های پولی، یا ترکیبی بین پولی و رایگان ارائه می‌شوند، ارائه شد.

برخی از نمونه های قابل توجه عبارتند از StartBloggingBlocks، Brand & Build، Iconic Templates، و کتابخانه ابری GiveWP که ساخت صفحات اهدایی را برای سازمان های غیرانتفاعی بسیار آسان می کند.

Kadence Cloud را می توان به عنوان یک افزونه مستقل خریداری کرد و در بسته کامل Kadence در دسترس است.

تعهد کادنس به نوآوری

تیم توسعه Kadence متعهد به ایجاد راه‌های جدید و نوآورانه برای کاربران وردپرس و آژانس‌های طراحی است تا فرآیندها را ساده‌تر کنند، جریان‌های درآمدی بیشتری ایجاد کنند و کار با وردپرس را آسان‌تر کنند. افزودن روش‌های جدید فروش کتابخانه‌های طراحی، مانند پاسخ به درخواست‌های مشتری، منطقی بود. با انجام این کار، Kadence همچنان به ارائه راه‌حل‌هایی برای کمک به مشتریان خود برای رشد سریع‌تر، آسان‌تر و کارآمدتر کسب‌وکار خود ادامه می‌دهد.

بسته کامل Kadence را دریافت کنید