منو سایت

جراحی پلاستیک و کاربردهای مرتبط

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جراحی پلاستیک و کاربردهای مرتبط

در این مقاله به ارائه برنامه های کاربردی کامپیوتری می پردازیم که در زمینه های مختلف جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران و سایر کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گیرند. از مجلات پزشکی و بهترین متخصص تغذیه در تهران و همچنین بهترین جراح سینه در تهران برای نوشتن کوتاه و کاربردی کمک گرفتیم.

3 نرم افزار کاربردی در زمینه جراحی پلاستیک

من چند نمونه از این نرم افزار را برای شما جستجو کردم. بعضی از آنها … هستند:

  • جراحی پلاستیک مجازی: این نرم افزار شبیه سازی جراحی پلاستیک می باشد که با استفاده از آن می توانید هر قسمت از بدن خود را که از آن راضی نیستید جراحی زیبایی انجام دهید. این نرم افزار قابلیت تغییر شکل، اندازه، رنگ و وضعیت قسمت های مختلف صورت و بدن را دارد.
  • شبیه ساز جراحی پلاستیک: این نرم افزار جراحی پلاستیک برای سیستم عامل اندروید می باشد که با استفاده از آن می توانید تصاویر خود را ویرایش کرده و تغییرات دلخواه خود را بر روی آن اعمال کنید. این نرم افزار قابلیت تغییر قسمت های مختلف بدن مانند سینه، معده، لب ها، بینی و غیره را دارد.
  • ویراسنس: یک نرم افزار پردازش تصویر پزشکی است که با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی تصاویر پزشکی را تفسیر و تشخیص می دهد. این نرم افزار قابلیت شبیه سازی، مش بندی، مدل سازی، پرینت سه بعدی و ایجاد فایل های STL را دارد.

5 نرم افزار مورد استفاده در تخصص های پزشکی نیز در اینجا معرفی شده اند

4 نرم افزار کاربردی پزشکی دیگر

  • متلب: نرم افزار حرفه ای سطح بالا برای محاسبات عددی، تصویربرداری و برنامه نویسی که در زمینه های مختلف مهندسی پزشکی کاربرد دارد. در اینجا ما متلب را آموزش داده ایم.
  • نرم افزار آنالیز تصاویر پزشکی: دسته ای از نرم افزارهایی که تصاویر پزشکی را با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی تفسیر و تشخیص می دهند.
  • CRM: نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری که با نام Healthcare CRM یا PRM در صنعت پزشکی و بهداشتی شناخته می شود و به بهبود کیفیت خدمات و رضایت بیمار کمک می کند.
  • درمان دکتر: یک سیستم پزشکی کامل که شامل 50 مدل نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب، پرونده الکترونیکی و سلامت، نرم افزار پاراکلینیکی و به روز رسانی نرم افزارهای پزشکی می باشد.

نحوه دانلود نرم افزار جراحی پلاستیک

این نرم افزارها معمولا کمیاب تر هستند و به راحتی نمی توان آنها را به صورت رایگان از وب سایت های فارسی دانلود کرد. بنابراین اگر جراح پلاستیک، لیپوساکشن، لیفت صورت یا هر چیز دیگری هستید، مطمئن شوید که می توانید از لینک هایی که در نتایج جستجو ارائه کرده ام برای دانلود نرم افزار جراحی پلاستیک استفاده کنید. برخی از این لینک ها عبارتند از:

دانلود نرم افزار Virtual Plastic Surgery برای جراحی پلاستیک تصویر و زیباسازی صورت: این نرم افزار شبیه ساز جراحی پلاستیک می باشد که با استفاده از آن می توانید هر قسمت از بدن خود را که از آن راضی نیستید جراحی زیبایی انجام دهید. این نرم افزار قابلیت تغییر شکل، اندازه، رنگ و وضعیت قسمت های مختلف صورت و بدن را دارد.

دانلود نرم افزار Plastic Surgery Simulator (برای اندروید) – Plastic Surgery Simulator: یک نرم افزار جراحی پلاستیک برای سیستم عامل اندروید می باشد که با استفاده از آن می توانید تصاویر خود را ویرایش کرده و تغییرات مورد نظر را بر روی آنها اعمال کنید. این نرم افزار قابلیت تغییر قسمت های مختلف بدن مانند سینه، معده، لب ها، بینی و غیره را دارد.