منو سایت

خرید ارز دیجیتال شیبا و سولانا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خرید ارز دیجیتال شیبا و سولانا

امروزه افراد زیادی حتی بدون داشتن اطلاعات کافی سعی در ورود به بازار مالی و فعالیت در این زمینه دارند. شکی نیست که جهان به این سمت می رود; اما اگر یک مبتدی بخواهد یک شبه با ذهنیت ثروتمند شدن بدون دانش وارد میدان شود، بدون شک ضرر می کند. بنابراین بهترین راه برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال یادگیری و متخصص شدن است. زیرا با دانش سطحی نمی توان در این بازار موفق شد. اکنون فرض بر این است که شما دانش لازم را دارید و می خواهید در مورد ارزهای دیجیتال شیبا و سولانا اطلاعات کسب کنید و ارز دیجیتال خریداری کنید. همانطور که می دانید، تعداد بی شماری ارز دیجیتال وجود دارد. اما در این میان، برخی از ارزهای رمزپایه پیشتاز هستند و در میان معامله گران محبوب هستند. جالب است بدانید در چند سال اخیر تعدادی ارز رمزنگاری شده ایجاد شده است که می توان گفت رقیبی برای ارزهای رمزنگاری شده قدیمی و شناخته شده که شیبا و سولانا از جمله ارزهای رمزنگاری شده هستند.

خرید ارز دیجیتال شیبا و سولانا

سرمایه گذاری سودآور با خرید شیبا اینو

حتما بخوانید: آموزش کامل ارز دیجیتال

سولانا قاتل دهلیز!

امروزه سولانا یک رقیب جدی برای اتریوم است. گفته می شود که “قدرتمند برای توسعه دهندگان، سریع برای همه” است و توجه خرده فروشان را به خود جلب کرده است. هدف سولانا کاهش موانع ورود و به حداکثر رساندن کارایی و اثربخشی شبکه خود است. توکن SOL و پروتکل سولانا در سال 2020 توسط آناتولی یاکوونکو و گرگ فیتزجرالد راه اندازی شد. البته ناگفته نماند که از سال 2017 شروع شد اما 3 سال بعد عرضه شد. سولانا نه تنها از لحاظ امنیتی، بلکه از نظر سرعت نیز حرفی برای گفتن دارد که توجه مردم را به او افزایش داده است. اگر به کارمزد نگاه کنیم، متوجه می شویم که با وجود پردازش سریع و آسان و همچنین مقیاس پذیری، هزینه بسیار کمی از کاربران خود دریافت می کند. ممکن است پس از خواندن این ویژگی های مثبت تصمیم به خرید سولانا بگیرید که کاملاً منطقی است. اما شاید بهتر باشد با تفاوت اصلی با اتریوم آشنا شوید.

ما در بالا به مزایای این ارز دیجیتال اشاره کردیم که می تواند سولانا را به رقیبی قدرتمند برای اتریوم تبدیل کند. اما استفاده Solana از لایه 1 برای حل مشکل مقیاس پذیری یکی از تفاوت های اصلی آن با اتریوم است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که سولانا در این دوره از نسخه کم خود، با ارائه راهکارهای جدید، مشکل مقیاس پذیری را حل می کند و زمان پردازش را کاهش می دهد و امنیت را افزایش می دهد که باعث افزایش توجه کاربران به آن می شود.

خرید ارز دیجیتال شیبا و سولانا

ویژگی های ارز دیجیتال سولانا

شیبا اینو، قاتل دوج کوین!

شیبا اینو یک سگ ژاپنی است که از سال 2013 به لوگوی دوج کوین معروف است، در واقع دوج کوین اولین ارز دیجیتالی بود که از این تصویر برای ایجاد صمیمیت بین کاربران خود استفاده کرد. 7 سال بعد در سال 2020 شیبا اینو ساخته شد که از نظر تصویر بسیار شبیه به دوج کوین است. شاید بپرسید چرا این ارز دیجیتال دوباره از این تصویر استفاده می کند؟ آیا فکر می کنید به دلیل حمایت ایلان ماسک و روند رو به رشد این ارز دیجیتال، توسعه دهندگان به فکر ایجاد شیبا اینو افتاده اند! اما برخلاف تصور عموم، سازندگان این ارز دیجیتال ادعا کردند که اصلاً کپی نشده است و شیبا اینو ماهیت کاملاً مستقلی دارد که قبلاً خود را ثابت کرده و طرفداران زیادی را به دست آورده است. لازم است بدانید که این ارز دیجیتال بلاک چین خودش را ندارد و مبتنی بر اتریوم است.

SHIB ژتون اصلی سبا است که البته دو ژتون به نام های BONE و LEASH نیز دارد. اگر شاهد ثروت یک شبه اطرافیانتان بوده اید که شیبا اینو داشتند و با امید تصمیم به خرید شیبا گرفتند، باید با آینده آن آشنا شوید تا آگاهانه سرمایه گذاری کنید. در سال 2021، شیبا رشد بی سابقه ای را تجربه کرد که مشتریانش را ثروتمندتر کرد. این رشد و صعود امسال به حدی بود که حتی از دوج هم پیشی گرفت و این ترس را در بین کاربران دوج ایجاد کرد که شیبا کمر در ترور دوج دست داشته باشد! اما آینده او چه خواهد بود؟ تحلیلگران گفتند شیبا در طول زمان رشد قابل توجهی داشته است و همچنین کاهش یافته است. اما این ارز دیجیتال در بین معامله گران بسیار محبوب است، بنابراین نمی توان آینده درخشان آن را انکار کرد.

با OK Exchange از شر همه چنجرها خلاص شوید!

هنگام خرید یک ارز دیجیتال، ممکن است نگران این باشید که کدام ارز دارای ارزهایی مانند سولانا و شیبا است یا ممکن است شما را در انتخاب یک ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در این بخش راهنمایی کند. Ok Exchange جایی است که می توانید به آن اعتماد کنید و پاسخ خود را از کارشناسان دریافت کنید. برای ارتباط با این مجموعه می توانید به سایت www.ok-ex.io مراجعه کنید و با دید بهتری به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.