منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • دانلود رایگان آموزش اکسل از صفر تا صد (فیلم فارسی + پی دی اف)

دانلود رایگان آموزش اکسل از صفر تا صد (فیلم فارسی + پی دی اف)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دانلود رایگان آموزش اکسل از صفر تا صد (فیلم فارسی + پی دی اف)

پس از آموزش عملی نرم افزار اکسل، در این نشریه پس از حدود دو هفته تحقیق و گشت و گذار در اینترنت و مراجعه به آرشیو سایت، 18 دوره مقدماتی تا پیشرفته اکسل را به زبان فارسی برای شما انتخاب کرده و با هم دانلود کرده ایم. رایگان. سپس یک جزوه پی دی اف نسبتا کامل برای تکمیل مراحل یادگیری برای شما عزیزان قرار دادیم.

همچنین ممکن است به درس های زیر علاقه مند شوید:

 • دانلود درس از صفر تا صد کلمه
 • دانلود از صفر تا صد پاورپوینت آموزش
 • دانلود آموزش از صفر تا صد دسترسی

باکشیشاگر لینک هر یک از ویدیوها مشکل دارد، آن را در قسمت نظرات ارسال کنید تا به سرعت رفع شود.

اکسل چیست؟

مایکروسافت اکسل یک برنامه صفحه گسترده است که برای محاسبات ریاضی، آماری، متنی و گرافیکی با استفاده از ابزارهای گرافیکی استفاده می شود. مایکروسافت اکسل چندین توابع را برای انجام عملیات های مختلف مانند محاسبات، جداول مرکزی، ابزار نمودار، برنامه نویسی ماکرو و غیره ارائه می دهد. سازگار با بسیاری از سیستم عامل ها مانند ویندوز، macOS، اندروید و iOS.

یک صفحه گسترده اکسل می تواند مجموعه ای از ستون ها و ردیف هایی باشد که یک صفحه گسترده را تشکیل می دهند. حروف الفبا معمولاً به ستون ها و اعداد معمولاً به ردیف ها اختصاص داده می شوند. نقطه ای که ستون و ردیف به هم می رسند سلول نامیده می شود. آدرس سلول با حرف نشان دهنده ستون و عدد نشان دهنده ردیف داده می شود.

اولین بسته نرم افزاری آفیس برای ویندوز در سال 1990 منتشر شد. نسخه خانگی شامل نرم افزارهای Word، Excel و PowerPoint بود. مایکروسافت اکسل محبوب ترین نرم افزار صفحه گسترده در بین فارسی زبانان است، اما برنامه هایی مانند google sheet نیز در سراسر جهان بسیار محبوب هستند.

چرا باید مایکروسافت اکسل را مطالعه کنم؟

به زبان ساده، اکسل برای محاسبات و نمودارها بسیار مفید است. همه ما به یک شکل با اعداد برخورد می کنیم. همه ما هزینه های روزانه داریم که از درآمد ماهیانه ای که دریافت می کنیم پرداخت می کنیم. برای عاقلانه خرج کردن باید درآمد خود را نسبت به مخارج خود بداند. مایکروسافت اکسل زمانی مفید است که بخواهیم چنین داده های عددی را ضبط، تجزیه و تحلیل و ذخیره کنیم. بیایید این را با کمک تصویر زیر نشان دهیم.

دانلود رایگان آموزش اکسل از صفر تا صد (فیلم فارسی + پی دی اف)

عناوین درسی که دانلود می کنید

در گردآوری این فیلم ها سعی کردیم کاربردی ترین دستورالعمل ها و درس ها را جمع آوری کنیم. این 18 فیلم آموزشی موضوعات مختلف اکسل را پوشش می دهد، از جمله:

 • مفاهیم پایه – آگاهی از محیط کار اکسل
 • کتاب های کار را ایجاد و ویرایش کنید
 • روش‌هایی برای پیکربندی یا قالب‌بندی کتاب‌های کار
 • انواع نماها و تنظیمات در صفحه
 • فرمول ها و توابع
 • نمودارها و عکس ها را اضافه کنید
 • مدیریت داده ها در اکسل
 • مفاهیم پیشرفته اکسل
 • و…

نمونه فیلم با دستورالعمل و عکس از درس

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر مشاهده می کنید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید کیفیت بالاتری دارند):

 

و می توانید یک سری عکس از این آموزش ها را مشاهده کنید:

تصویر محیط آموزشی اکسل

عکس محیط آموزشی اکسل 2

تصویر محیط آموزشی اکسل 3

لینک های دانلود:

نماد دانلود دانلود قسمت اول

نماد دانلود دانلود قسمت دوم

نماد دانلود دانلود قسمت سوم

نماد دانلود دانلود قسمت چهارم

یادداشت مهم! هیچ فیلم یا وب سایت رایگانی در اینترنت این نرم افزار را به صورت مدون و اصولی به شما آموزش نمی دهد و درس های آنها فقط اضافی است. سعی کنید از این بسته آموزشی فوق العاده و کامل برای یادگیری اکسل بسیار سریع و حرفه ای و بدون نیاز به کلاس استفاده کنید! (بسیاری از اساتیدی که اکسل را تدریس می کنند از این بسته فقط برای یادگیری استفاده کرده اند!)

دانلود کتاب کار PDF برای نرم افزار اکسل

بروشوری که برای دانلود قرار داده ایم تقریبا جدیدترین و بهترین PDF آموزش اکسل موجود در اینترنت فارسی است. از این PDF به عنوان یک مکمل آموزشی استفاده کنید (نه منبع اصلی!):

نماد دانلود دانلود آموزش pdf برای اکسل

به روز رسانی (از صفر تا صد آموزش اکسل 2019 – آخرین نسخه)

برای دانلود هر درس می توانید کلید Alt را روی صفحه کلید خود نگه دارید و روی هر درس کلیک کنید – این کیت حدود 8 ساعت آموزش به زبان بسیار ساده دارد. منبع صفحه مهندسی برق است:

علاوه بر این، اگر هنگام دانلود ویدیوها خطای Access to hw16.cdn.asset.aparat.com را رد کردید، VPN خود را خاموش کنید یا به عنوان پیوند به صفحه منبع در ردیف بالا مراجعه کنید:

دانلود درس 1

 

دانلود درس 2

 

دانلود درس 3

 

دانلود درس 4

 

دانلود درس 5

 

دانلود درس 6

 

دانلود درس 7

 

دانلود درس 8

 

دانلود درس 9

 

دانلود درس 10 (آخرین قسمت)

 

در صورت وجود مشکل لینک هر ویدیو را در قسمت نظرات قرار دهید تا بلافاصله حذف شود. همچنین اگر در این مورد سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید تا بتوانیم به آنها پاسخ دهیم.