منو سایت

درس کامل پارادایم بصری (و 12 نکته)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
درس کامل پارادایم بصری (و 12 نکته)

ترسیم نمودارها یا نمودارها به صورت آنلاین ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. کشویی یا سر خوردن چندین بار طراحی زیبا و حرفه ای ایجاد می کند که می تواند ایده شما را به وضوح بیان کند.

برای ساختن شکل یک بار بکشید

با یک بار کشیدن ماوس یک شکل و خط بکشید. این روش واضح و قابل درک است و در وقت شما صرفه جویی می کند.

راهنمای تراز

راهنماها زمانی ظاهر می شوند که شکلی را بر روی نمودار مطابق شکل دیگری ترسیم می کنید و به شما در تعیین اشکال کمک می کند.

درس کامل پارادایم بصری (و 12 نکته)

درس کامل پارادایم بصری (و 12 نکته)

رابط های مناسب

هنگامی که یک شکل را از شکل دیگر ایجاد می کنید، اتصال دهنده ها به طور خودکار ایجاد می شوند. هیچ تلاش اضافی برای اتصال اینترفیس ها لازم نیست. هنگامی که یک شکل حرکت می کند، رابط های متصل دوباره از مسیر منحرف می شوند تا بتوانند شکل را دنبال کنند. در نهایت، بیش از 40 نوع کانکتور و نوک پیکان وجود دارد که متناسب با هر نوع اتصالی است.

دانلود: نمودار er: برنامه، مراحل ایجاد و تمام نکات کاربردی

ابزارهای قدرتمند ویرایش و قالب بندی

سبک چیزی را که نقاشی می کنید طراحی کنید تا با هویت شرکت یا نیازهای شخصی شما مطابقت داشته باشد. Visual Paradigm از طیف گسترده ای از توابع ویرایش، توابع استاندارد مانند کپی و چسباندن، گروه بندی، فرمت پر کردن و خط و گزینه های پیشرفته مانند چرخش شکل، تراز و غیره پشتیبانی می کند.

  • طیف رنگ گرادیان و یکنواخت برای پر کردن و خط
  • اشکال چرخشی
  • شکل ها را تراز و توزیع کنید
  • زیرنویس متن را پر کنید
  • گروه بندی

درس کامل پارادایم بصری (و 12 نکته)

آیا می توان از توان قاب سیم و نمونه اولیه با هم استفاده کرد؟

آیا می توان از ابزارهای Wireframe و Prototype با کمک طراحان UX یا تحلیلگران تجاری استفاده کرد؟ متأسفانه اکثر نرم افزارهای نمونه سازی آنقدر پیچیده هستند که به دانش فنی و برنامه نویسی قوی نیاز دارند، اما نمودارهای WireFlow Visual Paradigm به طور خاص برای افرادی طراحی شده اند که تجربه فناوری اطلاعات ندارند. اما WireFlow Visual Paradigm چه قابلیت هایی دارد؟

Wireframes یک ابزار UX است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد که به طراحان UX و مشتریان اجازه می دهد تا برای شناسایی محتوا و عملکرد صفحه نمایش با یکدیگر همکاری کنند. با استفاده از قدرت فریم‌های سیمی و فلوچارت‌ها، جریان سیم تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کند و یک نمودار گام به گام UX ایجاد می‌کند که مراحل و نقاط تصمیم‌گیری را برای سناریوهای خاص و مسیرهای ناوبری احتمالی در طول آن مراحل نشان می‌دهد.

دانلود: آموزش با نمودار کلاسی از صفر تا صد با 6 درس رایگان

ویرایشگر نمودار سیمی Visual Paradigm به شما این امکان را می دهد که به سرعت نمودارهای جریانی مبتنی بر نمونه اولیه ایجاد کنید. شما می توانید فلوچارت هایی با هر پیچیدگی ایجاد کنید و آنها را به صورت انیمیشن و چاپی به مشتریان خود نشان دهید.

درس کامل پارادایم بصری (و 12 نکته)

جاده را حرکت دهید!

در حالی که جایگزین ها و استثناهایی برای تعامل کاربر وجود دارد، Wierflow مسیرهای مختلفی دارد که می توان آنها را دنبال کرد. برای کاهش پیچیدگی برنامه، ویرایشگر جریان سیمی به شما امکان می دهد یک مسیر خاص (اغلب اسکریپت نامیده می شود) را برای جریان سیمی انیمیشن تنظیم کنید تا ویژگی های کاربر را بتوان به یک پارتیشن با یک موضوع یا تست سفارشی ساده تقسیم کرد. فیلمنامه نیز یک مرحله است. به این ترتیب، می‌توانیم روی برخی از سناریوها و گزینه‌های معمولی تمرکز کنیم و کارها را سریع‌تر به جلو ببریم.

دانلود: uml نمودارهای یادگیری: انواع و کاربرد آن

دوره های آموزشی Visual Paradigm را کامل کنید

از صفحه دکتر رضا سمیع زاده:

 

 

 

 

یوزکیس چیست؟ انواع، نمونه ها و همه نکات