منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در دوره فشرده انگلیسی چقدر طول می کشد تا از مبتدی به آیلتس برسیم؟

در دوره فشرده انگلیسی چقدر طول می کشد تا از مبتدی به آیلتس برسیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در دوره فشرده انگلیسی چقدر طول می کشد تا از مبتدی به آیلتس برسیم؟

به طور کلی دوره فشرده زبان انگلیسی برای کسانی که قصد دارند در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش های عمیق را کسب کنند توصیه می شود. دوره های فشرده انگلیسی تمام جزئیات زبان به خصوص گرامر را آموزش می دهند. علاوه بر این، زبان آموزان می توانند در مدت زمان کوتاهی به یک سطح مکالمه عالی برسند. در واقع دوره های فشرده زبان انگلیسی در موسسه سفیر بهترین گزینه برای کسانی است که قصد مهاجرت یا ثبت نام در دانشگاه های خارج از کشور را دارند. زیرا این افراد در مقایسه با افراد عادی زمان کمتری دارند. در این مقاله قصد داریم در مورد دوره های فشرده زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه انگلیسی در تهران و بیایید در مورد اشتباهات رایج زبان آموزان صحبت کنیم.

کلاس های فشرده انگلیسی چیست؟

اولین سوالی که پیش روی هر زبان آموز خارجی مطرح می شود این است که کلاس های زبان با چه شدتی برگزار می شود. به طور کلی کلاس های فشرده در چند جلسه در هفته برگزار می شود. همچنین این کلاس ها نسبت به کلاس های معمولی ساعات بیشتری دارند. به عنوان مثال، اگر سه بار در هفته 90 دقیقه برای کلاس های معمولی اختصاص دهید، باید پنج روز در هفته و حدود 180 دقیقه را برای یک دوره فشرده انگلیسی اختصاص دهید. (زمان تقریبی است)
با توجه به زمان محدود، متوجه خواهید شد که کلاس های فشرده چقدر می توانند مفید باشند. می توان گفت پیشرفت و یادگیری در این کلاس ها 70 درصد بیشتر از کلاس های عادی است. به همین دلیل فعالیت های شدید طرفداران زیادی دارد.

دوره های فشرده انگلیسی Ambassador برای چه کسانی مناسب است؟

دوره فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه زبان سفیر تهران برای همه مناسب است. هیچ مانعی برای ثبت نام شما در این دوره وجود ندارد اما برخی افراد در اولویت هستند. اگر شما یکی از افراد زیر هستید، توصیه می شود در دوره های فشرده زبان انگلیسی شرکت کنید:
1. افرادی که به دلایل مختلف مانند مهاجرت به کشورهای دیگر، اشتغال در موقعیت های شغلی، پذیرش تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و … به دلیل زمان محدود نیاز به آموزش فشرده زبان انگلیسی دارند. این افراد می توانند از معلم خصوصی زبان مهاجرتی نیز استفاده کنند.
2. افراد شاغلی که نمی توانند در دوره های طولانی زبان شرکت کنند و قصد دارند در کمترین زمان ممکن سطح زبان خود را از مبتدی به پیشرفته برسانند.
3. تمامی افرادی که می خواهند در زمان کمتری نسبت به ساعات عادی به زبان انگلیسی مسلط شوند.

اشتباهات رایجی که برخی از دانش آموزان در دوره فشرده زبان انگلیسی مرتکب می شوند

در زیر به برخی از اشتباهات مکالمه زبان انگلیسی که ممکن است برای زبان آموزان رخ دهد نگاه می کنیم.

● عدم توجه به مکالمه انگلیسی

یکی از اشتباهات اصلی افراد این است که به دلیل عدم تسلط به اصطلاحات زبان از تمرین مکالمه در کلاس و گروهی خودداری می کنند. مکالمه زبانی نقش بسیار مهمی در ارتقای سطح زبان شما دارد و سعی کنید بدون هیچ ترسی در کلاس درس یا حتی با دوستان خود انگلیسی صحبت کنید. همانطور که بسیاری از معلمان زبان تاکید می کنند، از اولین روزی که شروع به یادگیری یک زبان می کنید، سعی کنید آن زبان را حتی در حد کمی صحبت کنید.

● عدم تمرین و تکرار کافی

همانطور که می دانید زبان درسی زودگذر است و باید مدام تمرین و تکرار کنید. البته به خاطر داشته باشید که فراموش کردن کلمات در برخی مواقع کاملاً طبیعی است، اما می‌توانید با تکرار و تمرین صحیح مطالب را تا حد زیادی به حافظه بسپارید. سعی کنید فاصله زیادی بین مطالعه و تمرین ایجاد نکنید، پس از یادگیری می توانید از موسیقی و فیلم انگلیسی به زبان اصلی استفاده کنید.

● تمرکز شدید روی دستور زبان و دستور زبان

تجربه نشان می دهد که تمرکز بیش از حد بر قواعد دستور زبان و زبان به زبان انگلیسی شما آسیب می رساند. از آنجایی که گرامر بخشی از زبان است که بیشتر به خاطر سپرده می شود و شما نمی توانید صدها گرامر را در حافظه خود ذخیره کنید. اما صحبت کردن به یک زبان امری کاملاً شهودی است که با گوش دادن به مکالمات و تکرار و تمرین تقویت می شود.

● تکیه بر نوع روش آموزشی

خیلی وقت ها با شرکت در دوره فشرده زبان انگلیسی افراد در مدت زمان کوتاهی به سطح خوبی از زبان انگلیسی می رسند. اگر دلیل موفقیت این افراد را جویا شویم، می گویند تنها به کلاس درس تکیه نمی کنند. بلکه تمرینات و تکرارهای زیادی انجام می دهند. همچنین در زمان بیکاری از کتاب های انگلیسی و فیلم های انگلیسی استفاده می کنند و به عبارتی از چند روش آموزشی استفاده می کنند.

مزایای شرکت در دوره های فشرده انگلیسی

تصور کنید در مدت زمان بسیار کوتاهی بتوانید حروف انگلیسی را بی نقص بنویسید، در آزمون آیلتس یا تافل نمره خوبی کسب کنید، در جلسات بین المللی شرکت کنید و… شرکت در دوره های فشرده زبان انگلیسی می تواند تمام رویاهای شما را محقق کند. برخی از مزایای شرکت در دوره فشرده زبان انگلیسی به شرح زیر است:
ج- سرعت عمل بالا: مهمترین مزیت شرکت در این دوره سرعت بالای فرآیند یادگیری است که حدود 4 ماه طول می کشد و می توانید در این دوره کوتاه به سطح زبان بسیار بالایی برسید.

  • فرصت های زیادی برای بهبود گفتگو

در بسیاری از کلاس های زبان دیده اید که معلم وقت کافی برای تمرین مکالمه در کلاس ندارد. در دوره های فشرده انگلیسی دقیقا برعکس است و شما زمان زیادی برای تمرین و تکرار مکالمه هم با استاد و هم با دوستانتان خواهید داشت.

  • استفاده از فیلم های انگلیسی در کلاس درس

با توجه به زمانی که هر کلاس در اختیار دارد، می توانید از ویدیوهای انگلیسی برای تقویت شنیداری خود حتی در طول درس استفاده کنید. همچنین در اوقات فراغت خود می توانید فیلم ها و بحث های گروهی رایگان را تحلیل کنید.

  • تمرین روزانه انگلیسی

با توجه به شدت دوره های زبان انگلیسی در آموزشگاه سفیر تهران، تقریبا اکثر روزهای هفته در کلاس درس حضور خواهید داشت. بنابراین باید ساعت های زیادی در هفته به تمرین زبان انگلیسی بپردازید که باعث تقویت زبان انگلیسی شما می شود.

آخرین کلمه

در این مقاله در مورد دوره های فشرده زبان انگلیسی صحبت کردیم. همانطور که گفتیم دوره های فشرده زبان می تواند به شما در تسلط بر زبان انگلیسی در مدت زمان بسیار کوتاه کمک کند. اگر از جمله افرادی هستید که زمان کمی دارید و نیاز به ارتقای سطح زبان خود در زمان کوتاه دارید، دوره های فشرده انگلیسی به شما پیشنهاد می شود. این دوره ها فشرده تر از دوره های معمولی هستند و در اکثر روزهای هفته اجرا می شوند. بنابراین توصیه می شود در دوره فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه سفیر تهران شرکت کنید و در مدت زمان کوتاهی زبان خود را به سطح عالی برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها به سایت این موسسه https://gosafir.com/fa مراجعه و یا با شماره تماس موسسه سفیر 02184346 تماس حاصل فرمایید.