منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ساده ترین جایگزین برای Linktree با بلوک های Kadence

ساده ترین جایگزین برای Linktree با بلوک های Kadence

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ساده ترین جایگزین برای Linktree با بلوک های Kadence

جایگزینی برای جایگزینی پیوند درختی لینکینبیو

یکی از ناامید کننده ترین عناصر بازاریابی اینستاگرام، عدم امکان افزودن لینک به پست ها است. با توجه به اینکه بازاریابی اینستاگرام به عنوان یکی از قوی‌ترین راه‌های ارتباط با مخاطبان جدید است، عدم وجود لینک‌های قابل کلیک باعث ایجاد شکافی شده است که توسط تعدادی از شرکت‌ها پر شده است.

Linktree یکی از آن مشاغل موفق است. ابزاری بدون کد و با قابلیت شخصی سازی آسان که به بازاریابان کمک می کند نه تنها کاربران را به چندین لینک هدایت کنند، Linktree یک راه آسان برای افزودن چندین لینک به بایوس اجتماعی است. همانطور که Linktree خوب است، بسیاری از شرکت‌های دیگر ابزارهای مشابهی از جمله Shorby، Pallyy، Tap Bio، Lnk.Bio و Campsite ایجاد کرده‌اند.

از قفل کردن ارائه دهنده خودداری کنید

هنگامی که یکی از این شرکت ها را برای ایجاد روابط خود انتخاب کردید، در آن قفل خواهید شد. اتصالات شما در سیستم خود باقی می مانند و اگر به دلایلی از کار بیفتند، کار سخت خود را از دست می دهید.

اجتناب از قفل های فروشنده یکی از دلایلی است که بسیاری از شرکت ها به پلتفرم های منبع باز مانند وردپرس روی می آورند. مهم نیست در دنیای تجارت یا هر یک از مشاغلی که به وردپرس کمک می کنند چه اتفاقی می افتد، شما مالک سایت، کد خود هستید و تا زمانی که یک نسخه پشتیبان دارید، می توانید سایت موجود خود را به هر تعداد ارائه دهنده میزبانی انتقال دهید، مانند مانند Nexcess یا Liquid Web.

علاوه بر این، هنگامی که پیوندهای خود را بر روی پلتفرم دیگری ایجاد می کنید، حرفه ای بودن نام دامنه و صفحه پیوند خود را که سایت شما می تواند ارائه دهد، از دست می دهید.

در گذشته، ایجاد یک صفحه پیوند برای رقابت با آنچه Linktree و دیگران ارائه می دهند ممکن است دشوار به نظر برسد.

اما نه با Cadence.

Kadence ساخت صفحات پیوند را آسان می کند

میشل فریشت، مدیر مشارکت اجتماعی StellarWP، مردی پرمشغله است. میشل با رهبری تعدادی از ابتکارات جامعه وردپرس، تعدادی وب سایت را که می خواهد هدف قرار دهد، راه اندازی می کند. از بلوک های Kadence برای ایجاد صفحه پیوندهای خود استفاده می کند تا با هر چیزی که می تواند با Linktree و سایر ابزارها ایجاد شود رقابت کند، و این کار را بدون دست زدن به یک خط کد انجام می دهد.

می توانید صفحه جایگزین Linktree او را در اینجا و یک اسکرین شات در زیر مشاهده کنید.

ساده ترین جایگزین برای Linktree با بلوک های Kadence

چگونه صفحه لینک اینستاگرام خود را بسازید

با الهام از صفحه میشل، گلدن رتریور بودی دوستدار Kadence تصمیم گرفت صفحه پیوند خود را در وب سایت خود بسازد. این بودی است.

بودی و ارتباطات شگفت انگیزش که توسط Cadence ساخته شد
بودی عاشق سواحل، وردپرس و بلوک های Kadence است!

در صفحه پیوند Bodhi، او می‌خواست مطمئن شود که نه تنها می‌تواند صفحات را به سایت خود، بلکه به سایت‌های دیگری که در آن محتوا ارسال می‌کند، پیوند دهد.

Bodhi یک سگ هوشمند است، بنابراین واحدهای Kadence و Kadence قبلاً نصب شده اند. سگ‌های باهوش می‌دانند که چگونه یک بسته دریافت کنند، بنابراین او به هر چیزی که نیاز دارد دسترسی دارد. او هنوز کاملاً مطمئن نیست که قرار است با سایتش چه کند، اما در حال بررسی الگوی محبوب Starter Yosemite در حالت تاریک است، زیرا او را به یاد خانه‌اش در کالیفرنیا می‌اندازد.

یک صفحه پیوند ایجاد کنید

ابتدا مرد بودی (که تایپیست بسیار بهتری است) به قسمت صفحات وردپرس سایت وردپرس خود می رود و انتخاب می کند. یک مورد جدید اضافه کنید. بودی انتخاب کرد pawsome-links برای نام صفحه اش

او بلوک های Kadence را آماده کرد، بنابراین ما شروع به ساختن کردیم. ابتدا a را انتخاب می کنیم چیدمان ردیف ها که در آن بلوک های پیشرفته خود را با دکمه های Kadence اضافه می کنیم.

بلوک طرح‌بندی خط و بلوک دکمه توسعه‌یافته

که در بلوک گسترده دکمه ها تعدادی تنظیمات وجود دارد که ایجاد یک صفحه Linktree جایگزین در سایت دارای Kadence خود ما را بسیار آسان می کند. نه تنها می توانیم عرض و ارتفاع هر دکمه را تنظیم کنیم، بلکه می توانیم آیکون هایی را به هر دکمه اضافه کنیم، رنگ را برای هر دکمه سفارشی کنیم. هنگامی که ما در مورد یک طرح رنگ تصمیم گرفتیم، همچنین می توانیم دکمه ها را برای ساخت بقیه صفحه جایگزین Linktree آن کپی کنیم. و حتی می توانیم یک رنگ منحصر به فرد برای یک دکمه انتخاب کنیم تا در صورت انتخاب، آن را برجسته کنیم.

اولین دکمه ما را بسازید

ساخت اولین دکمه جایی است که ما روی طراحی تمرکز خواهیم کرد. هنگامی که طراحی اولین دکمه را دریافت کردیم، کپی کردن آن دکمه و تغییر متن، لینک‌ها و نماد، ساختن صفحه Linktree جایگزین ما را آسان می‌کند.

دکمه تنظیمات جایگزین درخت پیوند

برای تنظیمات دکمه های ما، لینک ما را وارد کنید و سپس کلیک کنید اندازه دکمه چرخ دنده برای انتخاب پد بالا و پایین 20 پیکسل. سپس ما از خودمان می پرسیم عرض دکمه تا 400 پیکسل

برای تنظیمات رنگ دکمه خود، رنگی را انتخاب می کنیم که مکمل رنگ ها و تم برند ما باشد. ما همچنین با نگه داشتن دکمه ای که مکمل یکدیگر هستند رنگ هایی را انتخاب می کنیم، اما رنگ هایی را نیز انتخاب می کنیم که کمی زنده تر باشند.

رنگ های دکمه

تصمیم می گیریم چند آیکون به دکمه های خود اضافه کنیم تا کمی لذت ببریم. بلوک دکمه پیشرفته Kadence دارای آیکون هایی است که در تنظیمات تعبیه شده است، بنابراین می توانیم به راحتی این کار را بدون افزودن فونت های اضافی انجام دهیم. در اینجا ما نماد اینستاگرام را برای اولین دکمه خود انتخاب می کنیم.

تنظیمات آیکون دکمه پیشرفته

هنگامی که اولین بلوک خود را ساختیم، می توانیم به راحتی از عملکرد “تکراری” ویرایشگر بلوک برای ایجاد بلوک های اضافی استفاده کنیم. حتی می‌توانیم بلوک دکمه‌های پیشرفته خود را به یک بلوک قابل استفاده مجدد اضافه کنیم و صفحه Linktree جایگزین خود را از این طریق بسازیم.

عملکرد بلوک تکراری در ویرایشگر بلوک

گزینه های سفارشی سازی پاورقی و پاورقی

اگر می‌خواهید تجربه کامل Linktree را با سرصفحه‌ها و پاورقی‌های مینیمالیستی داشته باشید، گزینه‌های متعددی با Kadence و Kadence Blocks وجود دارد. به طور پیش فرض، صفحه شما از سرصفحه ها و پاورقی هایی که برای کل موضوع خود تنظیم کرده اید استفاده می کند. اما Kadence گزینه‌های زیادی را برای سفارشی کردن هدر و پاورقی ارائه می‌کند، حتی برای یک هدر و پاورقی سفارشی با استفاده از الگوهای Kadence Elements.

در اینجا چند گزینه وجود دارد.

سربرگ و پاورقی را به طور کامل حذف کنید

با استفاده از تنظیمات صفحه Kadence، می توانید انتخاب کنید که هدر و پاورقی به طور کامل حذف شود. در نوار کناری سمت راست در ویرایشگر بلوک، تنظیمات صفحه را انتخاب کنید و سرصفحه و پاورقی را خاموش کنید.

ساده ترین جایگزین برای Linktree با بلوک های Kadence

یک عنوان مشروط تنظیم کنید

هدرهای شرطی را در گزینه های Kadence Pro قرار دهید. سپس به ابزار سفارشی سازی بروید تا هدر مخصوص صفحه پیوندهای خود را تنظیم کنید. می‌توانید انتخاب کنید که تمام گزینه‌هایی را که در هدر معمولی خود دارید حذف کنید، چند گزینه جدید اضافه کنید یا هدر را به هر نحوی تنظیم کنید.

عنوان شرطی با kadence pro

از الگوهای Kadence Elements برای جایگزینی هدر و جایگزینی پاورقی استفاده کنید

با استفاده از Kadence Elements، می توانید یک هدر خاص برای صفحه جایگزین Linktree خود تنظیم کنید. هدر را فقط با لوگوی خود سفارشی کنید، پاورقی را با تصاویر اجتماعی خود سفارشی کنید. همه این عناصر امکان پذیر است. اینگونه است.

هدر را با الگوهای عنصر آهنگ جایگزین کنید

یک الگوی جدید برای آیتم ها ایجاد کنید و “Replace Header” را برای Layout انتخاب کنید. برای تنظیمات نمایش، «صفحه تک» و در قسمت «انتخاب صفحه با انتخاب فردی» را انتخاب کنید. سپس روی Select Items کلیک کنید تا صفحه جایگزین Linktree خود را در کادر محاوره ای پیدا کنید.

سپس هدر خود را همانطور که می خواهید با استفاده از ویرایشگر بلاک مانند همیشه طراحی کنید. انتخاب کنید که به سادگی لوگوی خود را اضافه کنید یا یک تصویر خاص اضافه کنید یا یک عنوان پیشرفته را اضافه کنید تا متن سبک شده را به دلخواه خود اضافه کنید. هدر قالب Kadence Elements را ذخیره کنید و ببینید که چگونه به نظر می رسد!

از همین فرآیند برای ایجاد یک فوتر سفارشی استفاده کنید. یک الگوی جدید برای موارد ایجاد کنید و “Replace Footer” را برای Layout انتخاب کنید. برای تنظیمات نمایش، از همین فرآیند برای انتخاب یک صفحه استفاده کنید و به صورت جداگانه صفحه جایگزین Linktree خود را در کادر محاوره ای Select Items انتخاب کنید.

می‌توانید با استفاده از یک ردیف با چندین ستون، یک پاورقی ایجاد کنید که شامل تمام ارتباطات اجتماعی شما باشد و یک بلوک با نماد Kadence در آن ستون‌ها اضافه کنید. در اینجا جایگزینی پاورقی شخصی سازی شده Kadence Elements Templates Bodhi برای صفحه جایگزین Linktree آن به نظر می رسد.

الگوهای عناصر آهنگی که در یک صفحه جداگانه جایگزین پاورقی می شوند

صفحه پیوند خود را داشته باشید

مانند هر چیزی در سایت وردپرس خود، شما صاحب پلتفرم هستید، بنابراین مالک صفحه جایگزین Linktree خود هستید. شما از قفل کردن فروشندگان اجتناب می کنید، از سایر هزینه های تکراری ماهانه خودداری می کنید، و آزادی و انعطاف بسیار بیشتری برای ایجاد یک صفحه پیوند منحصر به فرد دارید که مناسب با برند، شخصیت شما، ابتکارات بازاریابی شما باشد و مهمتر از همه، مخاطبان شما برای ساختن آن بسیار زحمت کشیده اند.

صفحه جایگزین Linktree’s Bodhi بسیار خوب به نظر می رسد! و مهم نیست که در جهان سگ کجا به صفحه خود پیوند می دهد، او ترافیک را به صفحه خود در سایت خود می فرستد، جایی که مالک محتوا، نام تجاری، تجزیه و تحلیل و تمام تجربیات است.

ساده ترین جایگزین برای Linktree با بلوک های Kadence

بسته های کادنس

شما به راحتی می توانید اکثر این کارها را با تم رایگان Kadence و افزونه Kadence Blocks که در دایرکتوری وردپرس موجود است انجام دهید، اما برخی موارد مانند Kadence Elements و Conditional Headers فقط در نسخه های حرفه ای Kadence و Kadence Blocks موجود هستند.

اگر به تازگی استفاده از Kadence را شروع کرده اید، بسته Kadence Essentials شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید. و اگر می‌خواهید با Kadence Shop Kit، Kadence Conversions و دیگر افزونه‌های پایدار وردپرس، فروش خود را افزایش دهید، Kadence Full Bundle بهترین راه برای اطمینان از اینکه از همه چیزهایی که Kadence ارائه می‌کند بهره‌مند می‌شوید.

kt-btns_19e742-ac .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_19e742-ac .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_19e742-ac .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #fff; پس زمینه: # 097bb3؛ حاشیه-رنگ: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_19e742-ac .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_19e742-ac .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #fff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_19e742-ac .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: نه. -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

بسته کادنس را دریافت کنید

ارتباطات خود را به ما نشان دهید!

آیا از Kadence برای ایجاد صفحه پیوند خود استفاده کردید؟ کار خود را در نظرات به اشتراک بگذارید؛ از دیدن خلاقیت شما خوشحال خواهیم شد.