سه قالب جدید برای مبتدیان برای سازندگان دوره های LearnDash

سه قالب جدید برای مبتدیان برای سازندگان دوره های LearnDash

ما خوشحالیم که سه الگوی دوره جدید را برای LearnDash معرفی می کنیم: سازندگان دوره دوره نویسندگی، دوره تناسب اندامو دوره خیاطی شروع قالب ها هر سه قالب را می توانید در افزونه Kadence Starter Template که به صورت رایگان در مخزن وردپرس موجود است، پیدا کنید.

در ترکیب با دیگر قالب‌های سیستم مدیریت یادگیری اولیه ما، اکنون ۱۴ قالب اولیه وردپرس برای سازندگان دوره‌هایی که می‌خواهند سرعت و دسترسی به سایت را همراه با طراحی عالی ارائه دهند، وجود دارد.

Kadence بر سازندگان دوره متمرکز است

این شبکه چهره آموزش و پرورش و نه فقط برنامه های آموزشی آکادمیک را تغییر داده است. کسب و کارها استفاده از سیستم های مدیریت یادگیری را برای پیاده سازی، فرصت های یادگیری آنلاین و بهبود روابط با مشتری افزایش داده اند. علاوه بر این، بسیاری از متخصصان در زمینه های مختلف مانند تناسب اندام، خیاطی، نوشتن تا کدنویسی و طراحی بازاری برای فروش تجربه خود به مخاطبان گرسنه پیدا کرده اند. در یک نظرسنجی در سال 2019 که توسط Course Method انجام شد، 43٪ از متخصصان کوچینگ گزارش دادند که از طریق دوره های آنلاین، جریان های درآمد بیشتری به کسب و کار خود اضافه کرده اند.

ما معتقدیم که WordPress LearnDash بهترین راه برای شروع فروش دوره های آنلاین است. نه تنها امپراتوری خود را بر روی یک پلت فرم وردپرس منبع باز می سازید که مالک آن هستید و می توانید آن را سفارشی کنید، بلکه از بهترین سیستم مدیریت یادگیری در کلاس خود برای آن استفاده می کنید. Kadence متعهد است که به سازندگان دوره کمک کند تا پلتفرمی را ایجاد کنند که به آنها اجازه می دهد با ایجاد صفحات دوره با کیفیت بالا، در دسترس و بارگذاری سریع که بهترین خدمات را به زبان آموزان آنلاین ارائه می دهند، رشد کنند و مقیاس شوند.

قالب های راه اندازی Kadence راه آسان برای شروع است

همه قالب‌های اولیه Kadence را می‌توان با تصاویر و پالت‌های رنگی شخصی‌سازی کرد و Kadence شما را در این فرآیند راهنمایی می‌کند. یا می توانید عناصر را در قالب های اولیه ذخیره کنید و با استفاده از تصاویر رایگانی که Kadence Starter Templates در اختیار شما قرار می دهد، سایت خود را بسازید.

شروع با الگوهای Cadence LearnDash Starter

اولین مراحل با الگوهای LearnDash اولیه آسان است. ابتدا مطمئن شوید که LearnDash و سایر پلاگین های مورد نیاز برای این قالب های راه اندازی را دارید.

هنگامی که تم Kadence را نصب و فعال کردید، به ظاهر> کادنس در داشبورد وردپرس شما

به دنبال Kadence در صفحه تم look خود بگردید.

از منوی Kadence به قالب هایی برای مبتدیان بخش.

اگر با قالب های مبتدی تازه کار هستید، روی دکمه Enable Startup Templates کلیک کنید. ما نصب افزونه Kadence Starter Templates را انجام خواهیم داد.

کتابخانه قالب های مبتدی را در این صفحه مشاهده خواهید کرد.

اگر قبلاً قالب‌های Kadence Starter فعال دارید، حتماً این کار را انجام دهید روی نماد refresh کلیک کنید در بالای Kadence> الگوهایی برای مبتدیان بخش.

با انتخاب طرح رنگ و فونت متناسب با برند خود، ظاهر و احساس قالب اولیه خود را سفارشی کنید.

هر یک از قالب‌های LearnDash اولیه، افزونه Kadence Blocks را که برای کارکردن قالب راه‌اندازی لازم است، نصب می‌کند. سایت شما همچنین به دو افزونه LearnDash نیاز دارد:

  • LearnDash
  • Addon Grid Course LearnDash

شما می توانید یک را انتخاب کنید تک صفحه یا سایت کامل (فقط برای نصب های جدید وردپرس توصیه می شود).

لطفا توجه داشته باشید: وارد کردن کامل سایت برای سایت های جدید / خالی بدون محتوا است. تنظیمات سفارشی‌سازی سایت، ویجت‌ها، منوها با وارد کردن الگوی کامل Kadence Starter لغو می‌شوند.

این است! آماده. شما قبلاً قالب دوره اولیه خود را در سایت خود بارگذاری کرده اید. صرف نظر از سطح تجربه شما در وردپرس، قالب های Kadence Starter ساخت یک سایت زیبا، جذاب و بارگذاری سریع را آسان می کند. با چند کلیک آماده سفارشی سازی، اضافه کردن محتوای دوره خود و راه اندازی یک سایت جدید زیبا هستید.

برای دسترسی به قالب های حرفه ای بسته Kadence را بخرید!

برای دسترسی به پلاگین ها و تم های Kadence، از جمله قالب های Pro Starter، برای یکی از بسته های ما ثبت نام کنید. ما دائماً در حال اضافه کردن قالب‌های راه‌اندازی جدید به تجربه Kadence هستیم، بنابراین سرمایه‌گذاری شما در Kadence Bundle به ارائه الگوهای جدید ادامه می‌دهد تا شما را راحت‌تر از همیشه با روندهای جدید طراحی به‌روز نگه دارد. شما به یک کتابخانه اضافی از الگوهای راه اندازی PRO دسترسی خواهید داشت که فقط در یکی از بسته های ارزشمند ما شامل Essential Bundle، Full Bundle یا Lifetime Bundle موجود است. تمام خریدهای ما با 30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می شود، بدون سوال!

kt-btns_afbd39-c3 .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_afbd39-c3 .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_afbd39-c3 .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #fff; پس زمینه: # 097bb3؛ حاشیه-رنگ: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_afbd39-c3 .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_afbd39-c3 .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #ffffff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_afbd39-c3 .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: نه. -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

بسته کادنس را دریافت کنید