منو سایت

شماره 23: چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این روزها هیچ جایی در دنیا وجود ندارد که مردم بتوانند روز خود را بدون اینترنت سپری کنند. اگر چنین مکانی وجود داشته باشد، بدون شک یکی از مناطق فقیرنشین است. در حال حاضر در کشورهای جهان اول کمتر کسب و کاری را خواهید دید که کسب و کار آنلاین (وب سایت) ندارند. اما در ایران کمتر کسب و کاری را خواهید دید که وب سایت داشته باشد. به هر حال، امروز می خواهم بررسی کنم که آیا یک وب سایت می تواند تجارت شما را بهبود بخشد یا آیا شما به یک وب سایت نیاز دارید؟ چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

بیایید ابتدا یک تعریف کلی از وب سایت داشته باشیم. جدا از موضوعات تخصصی سایت، به عنوان یک منشی تلفنی 24 ساعته برای شما عمل می کند و هر روز، هر ساعت و برای همیشه برای شما کار می کند. این منشی می‌تواند پیام‌های شما را به همه مشتریان برساند، پیام‌های مشتری را به شما برساند، با مشتریانتان صحبت کند و به شما توصیه کند (همانطور که اکنون به شما توصیه می‌کنیم)، به سؤالات متداول مشتری پاسخ دهد و به طور کلی با مشتریان خود ارتباط برقرار کند. این یک تعریف ساده و ابتدایی از یک سایت است و کمترین کاری است که یک سایت می تواند برای شما انجام دهد. علاوه بر اینها، بسیاری از وظایف دیگر مانند نمایش فیلم، پخش صدا، مشاهده مقالات و قراردادهای شما و غیره را فراهم می کند. برای مشتری

در زیر برخی از دلایل اصلی داشتن یک وب سایت آورده شده است:

24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و 365 روز سال

مشتریان شما می توانند در هر زمان و هر مکان با شما ارتباط برقرار کنند. حتی زمانی که در حال خواب یا مسافرت هستید، وب سایت شما آماده ارائه خدمات به مشتریان شما خواهد بود.

برای زندگی بودن

یک وب سایت اگر به خوبی نگهداری شود و شما شرکت طراحی سایت مناسبی را انتخاب کنید، می تواند مادام العمر به شما خدمت کند. کارمند مادام العمر، ارزان و دائمی

هزینه نگهداری کم

ممکن است برای شروع نیاز به پرداخت هزینه کمی داشته باشید و پرداخت این هزینه به شرکت طراحی سایت بستگی دارد، اما پس از طراحی وب سایت، تنها باید سالیانه هزینه نگهداری فایل ها و تمدید دامنه وب سایت را پرداخت کنید که این هزینه نیز به شرکت طراحی سایت بستگی دارد. بسته به فعالیت شما بین 50 تا 200 هزار تومان است سال گران می شود.

آموزش مشتری

شاید لازم باشد پس از ارائه محصول یا خدمات، نحوه کار با یک محصول را به مشتریان آموزش دهید. 3 دو راه وجود دارد:

1: می توانید در کنار هر محصول یک کاتالوگ ایجاد کنید که هزینه کمی دارد

2: می توانید هر مشتری را از طریق تلفن آموزش دهید که وقت شما را می گیرد.

3: می توانید یک سایت راه اندازی کنید و آموزش های متنی و تصویری کار با این محصول را در سایت خود قرار دهید.

با روش سوم که بهترین روش موجود در دنیای امروز است، می توانید تماس های چند ساعته مشتریان را به مکالمه یک دقیقه ای تبدیل کنید و وقت ارزشمند خود را در آموزش های متعدد تلف نکنید.

تبلیغات بیشتر

با وب سایت خود می توانید تبلیغات بیشتری کنید و برند، محصول و خدمات خود را به نمایش بگذارید. بازاریابی آنلاین این روزها باعث رشد بیشتر کسب و کارها و درآمد خوبی برای کسب و کارهایی شده که دارای وب سایت هستند. با شروع بخش مقالات سایت خود می توانید مشتریان جدیدی را با محصولات و خدمات خود معرفی کنید.