صاف کردن فونت و بخش های چسبنده از جمله ویژگی های جدید اضافه شده به Kadence است

صاف کردن فونت و بخش های چسبنده از جمله ویژگی های جدید اضافه شده به Kadence است

تیم Kadence تعدادی به روز رسانی محصول را در هفته گذشته منتشر کرده است که قابلیت های جدیدی را به تم Kadence، Kadence Blocks و افزونه Kadence Blocks Pro اضافه کرده است. اگر از Kadence استفاده می کنید، می توانید به سادگی به داشبورد wp-admin بروید تا به روز رسانی های خود را نصب کنید. در اینجا یک مرور مختصر از موارد اضافه شده است. برای یک لیست کامل از تغییرات، می‌توانید گزارش تغییر تم Kadence و گزارش‌های تغییر Kadence Blocks و Kadence Blocks Pro را مشاهده کنید.

اگرچه تعدادی رفع اشکال جزئی و بهبودهای جزئی وجود دارد، اما چند ویژگی وجود دارد که ما اضافه کرده‌ایم که مایلیم در مورد آنها بیشتر بدانید. همه این پیشرفت‌های اضافی برای آسان‌تر کردن کار با سایت وردپرس شما طراحی شده‌اند.

تغییر فونت ها و رنگ ها در ابزار سفارشی سازی آسان تر است

با تغییراتی که در تم Kadence ایجاد شده است، اکنون می توانید به راحتی فونت ها و رنگ ها را در ابزار سفارشی سازی تغییر دهید. قبلاً صاحبان سایت باید به طرح های رنگی و تایپوگرافی در بخش عمومی دسترسی داشته باشند. از آنجایی که این یک حوزه معمولاً در دسترس مدیریت سایت است، موضوع Kadence اکنون این گزینه‌ها را در سطح بالای سفارشی‌کننده نشان می‌دهد تا تنظیمات را آسان‌تر پیدا کرده و تغییرات را آسان‌تر پیاده‌سازی کند.

گزینه صاف کردن فونت اضافه شد

تم Kadence اکنون به صاحبان سایت این امکان را می دهد که هموارسازی فونت را اضافه کنند. اگرچه ممکن است دلایلی برای استفاده نکردن از این گزینه وجود داشته باشد، زیرا ممکن است فونت های نازک تری ایجاد شود، ما این گزینه را طبق درخواست کاربران اضافه کرده ایم. برای روشن کردن هموارسازی فونت، به پنل مدیریت وردپرس خود بروید و گزینه زیر را پیدا کنید رنگ ها و فونت ها > تایپوگرافی.

تمام فونت های گوگل در دسترس هستند

تم Kadence همچنین امکان استفاده از تمام فونت های گوگل موجود در وب سایت وردپرس خود را اضافه کرد. به عنوان یادآوری، اگر از افزونه Kadence Theme Pro استفاده می کنید، می توانید سایت خود را طوری تنظیم کنید که فونت های گوگل را به صورت محلی بارگذاری کند. سر به عمومی> بهره وری و در صورت تمایل این گزینه را فعال کنید.

بخش های داخل ردیف ها دارای گزینه های چسبنده هستند

در بلوک های Kadence اکنون این گزینه را دارید که بخشی را در داخل ردیف به ارتفاع بلوک بیرونی چسبناک کنید. این دارای تعدادی برنامه کاربردی است، از جمله اگر یک هدر به جدول اضافه کنید، که برای مثال زیر انجام دادیم. افست بخش چسبنده را می توان به صورت جداگانه برای رایانه رومیزی، تلفن همراه یا تبلت تنظیم کرد.

ابتدا طرح سطرها را با بخش هایی در آن تنظیم می کنیم. در مثال ما دو بخش در هر ستون داریم، بخش بالایی با تنظیمات چسبنده تنظیم شده است.

این به ما این امکان را می دهد که این بخش ها را در حین حرکت صفحه قفل کنیم.

گزینه هایی برای قرار دادن پس زمینه در بخش ها

به روز رسانی Kadence Blocks گزینه های پوشش پس زمینه را به بلوک بخش اضافه می کند. اگر از Kadence Blocks Pro استفاده می کنید، می توان این پوشش را برای هر دو حالت عادی و Hover تنظیم کرد و حتی می توان با محتوای پویا به آن دسترسی داشت.

Cadence Shop Kit بتا 2.0

نسخه بتا کیت فروشگاه Kadence هنوز در حال پیشرفت است و چندین باگ رفع شده و ویژگی‌های جدیدی اضافه شده است. Kadence Shop Kit گزینه های جدیدی را برای شخصی سازی کاربران WooCommerce ارائه می دهد. اگر مشتری یک بسته کامل یا یک بسته مادام العمر هستید، می توانید Shop Kit بتا را در حساب خود پیدا کنید. علاوه بر این، اگر قبلاً کیت فروشگاه Kadence را به عنوان یک دانلود مستقل خریداری کرده اید، می توانید آن را در قسمت حساب خود نیز پیدا کنید.

Kadence به نوآوری خود ادامه می دهد

اینها تنها بخشی از به‌روزرسانی‌هایی هستند که در موضوع Kadence و بلوک‌های Kadence در هفته گذشته منتشر شده‌اند. تیم Kadence سخت کار می کند تا راه های جدید و خلاقانه ای برای استفاده از وردپرس ایجاد کند.

برای به دست آوردن تجربه کامل از استفاده از Kadence، ما مجموعه کاملی از دسترسی به تمام ابزارهای Kadence Pro و همچنین دسترسی به محصولات جدید آینده را در حین توسعه توصیه می کنیم.

kt-btns_3d2ef9-a2 .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_3d2ef9-a2 .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_3d2ef9-a2 .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #eee; background: # 097bb3; border-color: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_3d2ef9-a2 .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_3d2ef9-a2 .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #ffffff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_3d2ef9-a2 .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: no -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

یک بسته کامل دریافت کنید