منو سایت

صفحه سئو درباره ما + صفحه مهم درباره ما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صفحه سئو درباره ما + صفحه مهم درباره ما

بررسی ها نشان می دهد که اکثر سایت های ایرانی توجه زیادی به سئو صفحه ما ندارند.
وقتی از صفحه درباره ما در این سایت ها بازدید می کنید. اغلب می بینیم که محتوای خاصی ندارند یا اگر دارند محتوایشان بسیار کوتاه و محدود به چند خط معرفی شرکت و ارائه کانال های ارتباطی است.
بسیاری از سایت های داخلی برای ما مشکلات سئوی صفحه دارند. اما اگر به سایت های معتبر خارجی و یا حتی برخی از سایت های ایرانی مراجعه کنید، آن را مشاهده خواهید کرد. سئوی صفحه درباره ما این سایت ها بسیار مهم است و اکثر این سایت ها در این صفحات روی برندسازی خود کار می کنند. ما در این مقاله از سایت دانش آموز برترما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید صفحه درباره ما را در وب سایت خود بهینه کنید. اگر دانش سئو ندارید بهتر است. آموزش سئو از صفر تا صد یاد بگیرید.

تاثیر و اهمیت سئو داخلی برای ما:

چرا سئو برای ما مهم است و چه تاثیری بر کسب و کار ما خواهد داشت؟ پاسخ: وقتی در این صفحه (صفحه درباره ما) برندسازی کسب و کار خود را به خوبی انجام می دهید. شما می توانید به گسترش برند خود کمک کنید. این مشکل به طور غیرمستقیم تاثیر مثبتی بر سئوی سایت شما خواهد داشت.
زیرا با گسترش نام تجاری خود در وب سایت و فضای سایت. گوگل توجه بیشتری به آن خواهد کرد که باعث افزایش رتبه سایت شما می شود. نکات مهم و کلیدی در سئوی صفحه درباره ما در صفحه درباره ما صرفاً صحبت از نوشتن محتوای آموزشی معمولی کافی نیست. در عوض، صفحه درباره ما باید کسب و کار شما را به مشتریان نشان دهد و برند شما را معرفی کند. بنابراین باید نکات مهم و کلیدی را در این جزئیات به دقت رعایت کنید. حال اجازه دهید این نکات مهم و کلیدی را به ترتیب معرفی کرده و هر یک را توضیح دهیم.
تفاوت بین سئو صفحه درباره ما و صفحه تماس با ما

نکات کلیدی در سئو داخلی برای ما:

■ محتوای صفحه برای ما باید منحصر به فرد و خاص باشد: ابتدا باید در نظر داشته باشید که صفحه «درباره ما» با صفحه «تماس با ما» متفاوت است. در بسیاری از سایت ها مشاهده می کنید که محتوای این دو صفحه تکراری است. اما این یک اشتباه است و نباید شما را به دام بیاندازد زیرا صفحه درباره ما به شما فرصت خوبی می دهد تا برند خود را به مخاطبان خود معرفی کنید. پس فراموش نکنید که محتوای منحصر به فرد و خاص خود را برای آن در نظر بگیرید.
بیان ارزش های شرکت شما: امروزه بسیاری از مخاطبان و مشتریان به دنبال ارزش های انسانی هستند. یعنی برای جذب آنها باید به ارزش های انسانی که برای خود تعیین کرده اند توجه کرد. هر کسب و کاری باید ارزش های انسانی را برای خود تعریف کند و به آنها پایبند باشد. برخی از آنها را در صفحه درباره ما در اختیار مخاطبان قرار دهید. به عنوان مثال، شرکتی که پلاستیک تولید می کند، پلاستیک های زیست تخریب پذیر را برای کاهش آلودگی و محیط زیست تولید می کند. شما باید معرفی و توضیحات این محصول را در صفحه درباره ما وب سایت خود قرار دهید.
از ادبیات مناسب استفاده کنید: به قول معروف همیشه باید گفتار خود را با توجه به مخاطب انتخاب کنید. این سوال در مورد برندسازی کسب و کار نیز صدق می کند، بسیار مهم است. ادبیاتی که هنگام نوشتن صفحه درباره وب سایت خود استفاده می کنید، شخصیت برند شما را نشان می دهد. و این ادبیات باید با توجه به شخصیت مشتریان شما انتخاب شود، یعنی مثلا اگر صاحب کسب و کاری هستید که با مشتریان رسمی سروکار دارید، استفاده از ادبیات عامه پسند یا صمیمانه چندان جالب نخواهد بود و بالعکس.

اصول نوشتن را به خاطر بسپارید:

نوشتن مزایا و مزایای شغل شما: نگارش و سئوی صفحه برای ما به صورت صحیح و اصولی فرصت بسیار مناسبی است تا مزایا و مزایای کسب و کار خود را به مخاطبان ارائه دهید. مزایای هر کسب و کار با دیگران متفاوت است. مزیت شما ممکن است قیمت پایین تر یا محصولات با کیفیت بالاتر باشد. اما در هر کسب و کاری لازم است که مزیت خود را در صفحه درباره ما ارائه دهید. به این ترتیب، مخاطبان شما دقیقا نقطه قوت کسب و کار شما را هدف قرار خواهند داد.
بیان جزئیات در مورد کسب و کار شما: هر مخاطبی که برای اولین بار از وب سایت شما بازدید می کند. سوالات و تردیدهای زیادی در مورد کسب و کار شما در ذهن او شکل می گیرد. وقتی همه ما برای خرید محصولی به سایتی مراجعه می کنیم، ابتدا سعی می کنیم با گشت و گذار در سایت یا تحقیق در مورد آن، پاسخ سوالات خود را پیدا کنیم.
شما می توانید سوالات و ابهامات ایجاد شده در ذهن مخاطبان خود را با بیان جزئیات کسب و کار خود در صفحه درباره ما مانند: سابقه کاری، میزان رضایت سایر مشتریان، مجوزهای تجاری قانونی، اندازه و دامنه خدمات و غیره برطرف کنید.
نکات مهم سئو برای ما

نوشتن یک داستان:

استفاده از داستان نویسی: داستان سرایی مهارتی است که هر تولیدکننده محتوا باید بتواند از آن استفاده کند. تا جایی که می توانید، می توانید از فناوری و تکنیک ها برای جذاب کردن محتوا بهره ببرید. باید بدانید که در نهایت همین داستان ها هستند که می توانند مخاطب را با شما همراه کنند. یکی از بهترین راه ها برای نوشتن یک صفحه درباره ما این است که داستان برند خود را در آن صفحه بگویید. هدف از نوشتن داستان برای معرفی برند شما این است که مسیر رشد کسب و کار را از بدو تولد ماهیتابه تا امروز با تمام پیشرفت ها به صورت گام به گام نشان دهید.
تغییر مسیر، فراز و نشیب و… ادعا کنید و به خاطر داشته باشید که این داستان مخاطب شما را به مشتری و مشتری را به مشتری وفادار شما تبدیل می کند. هرچه داستان برند شما صادقانه تر و جذاب تر باشد، موفق تر خواهید بود.

ایجاد اعتماد در صفحه درباره ما:

ایجاد اعتماد و اطمینان در مخاطب: قبلاً به شما توضیح دادیم که تأثیر و اهمیت سئو در صفحه همه چیز مربوط به ماست. بسیاری از مخاطبان جدید ابتدا از این صفحه (برای ما) بازدید می کنند تا با سایت و کسب و کار بیشتر آشنا شوند. بنابراین این بهترین فرصت برای معرفی برند و جلب اعتماد مخاطبان است. استفاده از نمادهای اعتبار تجاری و نشان های استاندارد و هر سند دیگری که نشان دهنده اعتبار شما باشد به شما کمک می کند تا اعتماد مصرف کنندگان را جلب کنید. در این صورت برای ایجاد اعتماد بیشتر در مخاطبان خود می توانید از Fawicon نیز استفاده کنید.
مخاطب و مشتری خدمات یا محصولات خود را مشخص کنید: در این صفحات می توانید دقیقا مشخص کنید که مخاطبان و مشتریان محصولات یا خدمات شما چه گروه یا قشری هستند. مانند: زنان یا مردان، نوجوانان یا جوانان یا میانسالان، بیماران قبلی، کشاورزان، پرورش دهندگان و غیره. این باعث می شود مخاطبان شما را بسیار سریعتر و دقیق تر پیدا کنند.
تبلیغات بدون صفحه: ناگفته نماند که نباید محصولات خود را در صفحه درباره تبلیغ کنید. زیرا صفحه برای ما مکانی برای ارائه برند و تجارت عمومی ماست. در واقع اینجاست که باید سعی کنید مخاطب را با خود همراه کرده و به مشتریان دائمی تبدیل کنید. معرفی و تبلیغ محصولات در اینجا (صفحه درباره ما) مخاطب را از صفحه ما دور می کند و هیچ کمکی به سئو صفحه درباره ما نمی کند.
استفاده از تصاویر شرکت و نیروی کار آن (کارکنان): راه دیگری برای نزدیک شدن و جلب اعتماد و اعتماد بیشتر کاربران و مخاطبان خود.
عکس ها و تصاویر شرکت و کارمندان در محل کار را ارسال کنید.

برای معرفی مجموعه خود از تیزر استفاده کنید:

■استفاده از فیلم ها و ویدیوها برای ارائه کسب و کارتان: امروزه ویدئوها و کلیپ ها در فضای مجازی و اینترنتی ترند هستند، نه تنها در حال حاضر بلکه در آینده نیز ویدئوها نقش عمده ای در ارتباط بین کسب و کار و مشتریان خواهند داشت.

صفحه درباره ما بهترین مکان برای استفاده از کلیپ ها و ویدیوها برای نمایش کسب و کارمان است.

ویدئوها به شما این امکان را می دهند که در زمان کمتری اطلاعات بیشتری را به مخاطبان خود منتقل کنید. با توجه به اینکه ویدیو تعامل بیشتری از سوی مخاطبان دریافت می کند، شانس تبدیل کاربر به مشتری را برای ما افزایش می دهد. همچنین، استفاده از ویدیو برای صفحه درباره شما تأثیر مثبتی دارد زیرا می‌توانید از کلیپ‌های برجسته کسب‌وکار و موفقیت‌های اعضای تیم در چنین ویدیوهایی استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای ویدیوها، از طرح ویدیویی استفاده کنید زیرا به بهبود سئوی صفحه درباره سایت شما کمک می کند.

معرفی مشتریان ویژه: اگر دقت کنید متوجه می شوید که تمامی شرکت های معتبر بخشی از سایت خود را برای معرفی مشتریان مهم و خاص خود اختصاص داده اند.

همچنین می توانید این کار را در صفحه درباره ما انجام دهید تا تأثیر بیشتری بر روند افزایش اعتماد و اطمینان مخاطبان خود داشته باشید.

قطعا با یک مخاطب جدید. اگر سایت شما بداند که شرکت های مهم و قابل اعتماد خدمات یا محصولاتی را از شما دریافت کرده اند، خیلی سریعتر و راحت تر به شما اعتماد خواهند کرد.

چرا باید به سئو اهمیت دهیم؟

خطاها و اشتباهات رایج سئو در صفحه برای ما:

1- عدم استفاده از صفحه برای ما.
2- استفاده از محتوای مشابه صفحه تماس ما.
3- لحن محتوا برای جامعه هدف مناسب نیست.
4- تمجید بی اساس از کسب و کار شما.
5- بی توجهی به هدف جلب اعتماد مخاطب. اینها از جمله موارد مهمی هستند که شکست آنها قطعا تاثیر منفی بر سئوی سایت شما خواهد داشت.

نمای کلی مطالب و چک لیست نهایی:

اگر به سایت های معتبر خارجی و یا حتی برخی از سایت های ایرانی مراجعه کنید، خواهید دید که سئوی صفحه درباره ما این سایت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
اکثر این سایت‌ها روی برندسازی خود در این صفحات کار می‌کنند، زمانی که شما به خوبی روی برندسازی کسب‌وکار خود در صفحه درباره خود کار می‌کنید. شما می توانید به گسترش برند خود کمک کنید. گسترش نام تجاری خود در وب و سایت ها باعث می شود گوگل توجه بیشتری به آن داشته باشد و این باعث افزایش رتبه سایت شما می شود.
در صفحه درباره ما تنها صحبت در مورد نوشتن محتوای آموزشی معمولی کافی نیست، بلکه صفحه درباره ما باید کسب و کار شما را به کاربران نشان دهد و برند شما را به مخاطب معرفی کند.
در زیر نکات مهم و کلیدی سئوی صفحه درباره ما از جمله محتوای خاص و منحصر به فرد صفحه درباره ما که بیانگر ارزش های شرکت شماست را به طور کامل برای شما شرح داده ایم.
نوشتن مزایا و مزایای شغل خود، گفتن جزئیات در مورد کسب و کار خود، با استفاده از ادبیات مرتبط. ایجاد اعتماد در مخاطب، مشخص کردن مخاطب خدمات یا محصولات شما، معرفی مشتریان خاص. استفاده از تصاویر شرکت (شرکت) و نیروی کار آن (کارکنان شرکت) و استفاده از فیلم ها و ویدئوها برای معرفی کسب و کار شما.
در نهایت تعدادی از مهم ترین اشتباهات و اشتباهات رایج در سئوی صفحه درباره ما را برای شما توضیح داده ایم که مهمترین آنها عبارتند از: استفاده نکردن از صفحه درباره ما. با استفاده از محتوای مشابه صفحه تماس با ما، لحن محتوا مناسب جامعه هدف نیست، تمجید بی اساس از کسب و کار شما، غفلت از هدف جلب اعتماد مخاطبان.

درباره ما مقاله سئو صفحه + درباره ما نکات برجسته صفحه برای اولین بار در تاپر آموز. به نظر می رسد.