منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طرح لایه باز فتوشاپ را از سایت سیجی کوک دانلود کنید

طرح لایه باز فتوشاپ را از سایت سیجی کوک دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طرح لایه باز فتوشاپ را از سایت سیجی کوک دانلود کنید

یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای دستیابی به ایده های حرفه ای طراحی گرافیک، دانلود طرح لایه باز فتوشاپ آماده و استفاده از تصاویر و طرح های از پیش طراحی شده حرفه ای است. سایت سیجی کوک یکی از بزرگترین آرشیوهای طراحی لایه ای است. فتوشاپ را می توان به صورت فایل PSD ویرایش کرد

یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای گرفتن ایده های حرفه ای در طراحی گرافیک است دانلود طرح لایه ای فتوشاپ تصاویر از پیش طراحی شده و طرح های حرفه ای را تهیه و استفاده کنید. سایت سیجی کوک یکی از بزرگترین آرشیوهای طرح لایه باز فتوشاپ به صورت فایل PSD قابل ویرایش در این پست با ویژگی های خوب این سایت برای طراحان گرافیک بیشتر آشنا می شویم.

طراحی لایه در فتوشاپ چیست؟

فایل های لایه باز در واقع فایل های گرافیکی از پیش طراحی شده در نرم افزار فتوشاپ هستند که می توانید با استفاده از آن ها پروژه های خود را به روش های مختلف طراحی کنید و فایل PSD نهایی پروژه را با قابلیت ویرایش کامل فایل دریافت کنید. به عنوان مثال می توانید به سادگی متن ها، رنگ ها یا تصاویر پروژه را تغییر دهید و مستقیماً از آن ها استفاده کنید و یا به سادگی بخشی از فایل PSD تمام شده را به پروژه شخصی خود منتقل کرده و از آن استفاده کنید.

فایل ها و طرح های لایه ای فتوشاپ معمولا توسط طراحان حرفه ای از سراسر جهان با ایده های خلاقانه بی پایان ایجاد می شوند و برای تمامی موضوعات طراحی از طراحی کارت ویزیت گرفته تا طراحان گرافیک از صفر تا صد برند در دسترس هستند.

طرح لایه باز فتوشاپ را از کجا دانلود کنیم؟

دسترسی به یک آرشیو کامل و بزرگ از این فایل های گرافیکی آماده می تواند سرعت و کیفیت کار طراحان را تا حد زیادی افزایش دهد.با دانلود 12000 طرح لایه باز فتوشاپ PSD از سایت سیجی کوک می توانید به یکی از بزرگترین آرشیوهای فتوشاپ طرح های لایه ای دسترسی داشته باشید. در ایران به دسته بندی های مختلف و آرشیوهای ویژه ایده های خلاقانه گرافیکی دسترسی دارد.

تنوع موضوعی طرح های آماده

طرح های لایه ای تقریبا برای تمام موضوعات طراحی با ایده های بی پایان وجود دارد، فرقی نمی کند که در حال طراحی یک لوگو هستید یا یک مجموعه اداری کامل یا یک بنر تبلیغاتی بزرگ، طرح های لایه ای آماده برای هر موضوعی موجود است و می توانید از همه یا استفاده کنید. بخشی از طرح آماده برای طراحی شما.

برخی از تم های پرکاربرد در پروژه های آماده معمولاً عبارتند از: فایل کارت ویزیت لایه ای، طراحی لایه لایه ست اداری، طراحی بروشور لایه ای، فایل لوگوی لایه ای، طراحی بروشور لایه ای، طراحی آگهی و بنر لایه ای، طراحی پوستر لایه ای، طراحی رزومه و پروپوزال. ، طرح لایه باز پوشه و جلد، طرح لایه ای آیکون، طرح لایه لایه، طراحی سایت لایه لایه، فایل اجتماعی لایه لایه، طراحی مجله به صورت لایه ای و ده ها دسته بندی دیگر که صدها ایده متنوع برای هر یک از این تم ها در CGkok موجود است.

طرح لایه باز فتوشاپ را از سایت سیجی کوک دانلود کنید

به بزرگترین آرشیوهای گرافیکی جهان دسترسی داشته باشید

یکی از امکانات خوبی که در سایت سجی کوک در اختیار طراحان قرار می گیرد، دسترسی به بزرگترین آرشیو گرافیکی جهان است و در صورت نیاز به فایل های گرافیکی از سایت های Evanto Elements، Freepik، Pikbest، Vecteezy، Lovepik و Pngtree می توانید از آن استفاده کنید. امکان ثبت درخواست فایل در این سایت، دسترسی به دانلود تمامی فایل های ممتاز از بزرگترین آرشیوهای گرافیکی جهان و دسترسی ساده به اقیانوس بیکران طرح های لایه باز از سراسر جهان.

سایر ابزارهای مورد نیاز برای طراحی با فتوشاپ

علاوه بر طراحی لایه لایه در بخش‌های دیگر این سایت، می‌توانید به انواع ابزارهای طراحی مانند براش‌های فتوشاپ، استایل‌ها، افکت‌ها، الگوها، گرافیک‌ها و تصاویر وکتور لایه‌ای دسترسی داشته باشید. این یکی از بزرگترین آرشیو ابزارهای آماده فتوشاپ در ایران است، برای مثال فقط در قسمت براش های فتوشاپ سی جی کوک می توانید با دانلود 28000 براش حرفه ای فتوشاپ به همراه آموزش به یکی از بزرگترین آرشیوهای ایران دسترسی داشته باشید.

همچنین سایر بخش ها شامل بیش از 1000 استایل آماده فتوشاپ، 800 افکت آماده، هزاران مدل گرافیکی خلاقانه، چندین هزار تصویر گرافیکی و تصاویر وکتور می باشد که تمامی نیازهای طراحان گرافیک را از فایل های طراحی آماده و آماده رفع می کند. ابزار تا حد زیادی. کند

به دنبال سیجی کوک باشید

سایت سیجی کوک یکی از بزرگترین آرشیو فایل های گرافیکی باز و طرح ها در موضوعات مختلف می باشد و با ایجاد امکان ثبت درخواست فایل از سایت های خارجی، علاوه بر آرشیو بزرگ داخلی خود سایت، در اختیار شما قرار می دهد. دسترسی به بیشترین آرشیوهای گرافیکی بزرگ جهان. اگر در زمینه طراحی گرافیک، فیلمسازی و تولید محتوا فعالیت می کنید، همین حالا به شما پیشنهاد می کنم سیجی کوک ذره مکمل مستقیم در گوگل جستجو کنید و از ویژگی های آن برای طراحی ساده تر و حرفه ای تر استفاده کنید.