مشخصات خرید میلگرد آهنی ساده و پره دار 118

مشخصات خرید میلگرد آهنی ساده و پره دار 118

قبل از اینکه با مشخصات خرید فیکسچر آشنا شوید، بهتر است با خود فیکسچر آشنا شوید. میلگرد یکی از مهمترین و کاربردی ترین مقاطع در صنعت ساختمان می باشد. البته از این محصول در صنایع دیگر نیز استفاده می شود. اما کاربرد اصلی آن مربوط به ساخت و ساز است. از آنجایی که بتن مقاومت لازم را برای تحمل نیروی کششی ندارد، با میلگرد تقویت می شود. این کار در ساختمان آرماتور نامیده می شود. تقویت بتن با میلگرد بسیار مهم است. زیرا ساختمان باید مقاومت کافی در برابر نیروهای پیشرو داشته باشد. در این قسمت در مورد مشخصات خرید میلگرد ساده و پره ای آهنی 118 صحبت می کنیم، اگر قصد خرید انواع میلگرد را دارید در این قسمت با ما همراه باشید تا خریدی مطمئن را تجربه کنید.

مشخصات خرید یراق آلات ساده

همانطور که اشاره شد آرماتور دو نوع ساده و آجدار وجود دارد. هر کدام از این میلگردها کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. آرمیچر معمولی محصولی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. ظاهر این محصول کاملا یکنواخت بوده و هیچ گونه برآمدگی روی سطح خود ندارد. به همین دلیل به آن آرمیچر ساده می گویند. در بیان مشخصات خرید میلگرد معمولی باید بگوییم که از این محصول برای جبران مقاومت کششی بتن استفاده می شود. انواع میلگرد ساده با قطر 6 تا 200 میلی متر تولید و در بازار عرضه می شود. انواع مختلفی از اتصالات ساده وجود دارد.

این محصول از نظر جنس شامل میلگرد اروپایی، میلگرد مشکی یا پرکربن، میلگرد روکش اپوکسی، گالوانیزه، استیل، پلیمری و … می باشد. برای تولید اتصالات ساده از بلوک های فولادی استفاده می شود. در واقع تولید این محصول در چند مرحله صورت می گیرد. در مرحله اول بلوک ها تا دمای مشخصی بین 1000 تا 1100 درجه سانتیگراد گرم می شوند تا شکل پذیر شوند. در مرحله دوم بلوک های مذاب در دستگاه های مخصوص قرار می گیرند تا قطر و عرض آن ها کاهش یابد. در نهایت در مرحله نهایی بر اساس استانداردها برش و بسته بندی می شوند.

کاربرد آرمیچر ساده گسترده است. به طور کلی استفاده از میلگرد معمولی در ساختمان سازی برای افزایش مقاومت بتن مرسوم است. از این محصول در نمای ساختمان نیز استفاده می شود. اما به طور کلی می توان گفت که در صنعت ساختمان استفاده از میلگرد آجدار بیشتر از میلگرد معمولی است. بنابراین از این آرمیچر بیشتر در صنایع دیگر استفاده می شود. به عنوان مثال هنگام ساخت پیچ و مهره، میخ و برخی اتصالات از اتصالات ساده استفاده می شود.

مشخصات خرید یراق آلات پره دار

هنگام تعیین جزئیات خرید آرمیچر آجدار باید بگوییم که این محصول در صنایع مختلف و در بین پروفیل های فولادی از اهمیت بالایی برخوردار است. سطح این اتصالات به گونه ای ساخته شده است که شامل برآمدگی های طولی یا عرضی به نام آج می باشد. همین ویژگی این آرمیچر باعث شده است که مقاومت بالایی داشته باشد و در ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار گیرد. در واقع محافظ یا برآمدگی های آن چسبندگی به سطح میلگرد را تسهیل می کند.

فاصله، ارتفاع و نوع شیارهای آرمیچر بر اساس استاندارد متفاوت است. پس همه مثل هم نیستند. اتصالات آجدار در انواع و استانداردهای مختلفی تولید می شود. به طور کلی این محصول بر اساس استانداردهای A2، A3 و A4 تولید می شود. نوع A2 به میلگرد نیمه سخت نیز معروف است. این آرمیچر مراحل ساده ای دارد و مانند فنر ساخته شده است. این دستگاه در ساخت و ساز استفاده می شود.

نوع دیگر A3 با محافظ های پیچیده ساخته شده است. شکل آنها نیز شبیه به هشت است. این فیکسچر از نظر دوام نسبت به نوع قبلی برتری دارد. آرماتور آجدار A4 شامل دنده های دوکی شکل نیز می شود. این آرمیچر معمولا ویژگی های مناسب تری دارد. چون استحکام بالا و وزن سبکی دارد نسبت به دو نوع قبلی بهتر است و قیمت بالاتری دارد.

مشخصات خرید انواع یراق آلات آهن 118

در نهایت باید بگوییم که کیفیت خرید یراق آلات بسیار حائز اهمیت است، بنابراین خرید از محل مطمئن ضروری است. آهن 118 مرکز فروش مطمئن انواع میلگرد و سایر مصنوعات فولادی اعم از پروفیل، تیرآهن، ورق، نبشی و … به شما کمک می کند تا خریدی مطمئن را تجربه کنید. انواع محصولات فولادی را با قیمت مناسب از ما بخرید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02154473 تماس بگیرید و یا به آدرس https://ahan118.com مراجعه کنید.