منو سایت

معرفی بلوک تصویر پیشرفته Kadence

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی بلوک تصویر پیشرفته Kadence

بلوک تصویر پیشرفته Cadence
فرمت تصاویر با بلوک تصویر پیشرفته.

تیم Kadence برای معرفی Advanced Image Block، بلوک جدیدی که در Kadence Blocks نسخه 2.2.0+ موجود است، هیجان زده است. این واحد جدید به صاحبان سایت هایی که از Kadence استفاده می کنند، کنترل بیشتری بر نحوه نمایش تصاویرشان می دهد. انیمیشن‌های اسکرول، سایه‌ها، ماسک‌ها و فیلترها را مستقیماً به ویرایشگر بلوک اضافه کنید.

هنگامی که با استفاده از بلوک تصویر استاندارد وردپرس، تصاویری را به پست‌های خود اضافه می‌کنید، تنها تنظیمات کمی برای استایل دادن به آن تصاویر وجود دارد. اگرچه گزینه‌هایی برای اضافه کردن استایل CSS اضافی وجود دارد، تیم Kadence می‌خواست راهی آسان‌تر و بدون کد برای ارائه تصاویر بصری خیره‌کننده در سایت‌های وردپرس ارائه کند.

استفاده از بلوک تصویر پیشرفته

بلوک تصویر پیشرفته با استفاده از افزونه رایگان Kadence Blocks به سایت شما اضافه می شود. کافیست افزونه رایگان Kadence Blocks را به آخرین نسخه به روز کنید و Advanced Image Block برای سایت شما در دسترس است. می‌توانید از بلوک تصویر پیشرفته در هرجایی که از بلوک‌های دیگری استفاده می‌کنید، از جمله در نشریات، در صفحات یا حتی هنگام ایجاد الگوهای Kadence Elements استفاده کنید.

استفاده از بلوک تصویر پیشرفته آسان است. هنگام اضافه کردن یک بلوک تصویر جدید، بلوک تصویر پیشرفته را از لیست بلوک های موجود انتخاب کنید.

بلوک تصویر پیشرفته Cadence

پس از انتخاب Advanced Image Block، از شما خواسته می شود که تصویر را از کتابخانه رسانه خود یا از طریق URL انتخاب کنید.

یک تصویر توسعه یافته را در ویرایشگر بلوک انتخاب کنید

هنگامی که تصویر خود را در بلوک تصویر پیشرفته انتخاب کردید، می توانید قالب بندی آن تصویر را مستقیماً در ویرایشگر بلوک شروع کنید.

تنظیمات از طریق بلوک تصویر پیشرفته در دسترس است

تعدادی تنظیمات از طریق تنظیمات بلوک تصویر پیشرفته وجود دارد که می تواند جذابیت بصری را به وب سایت شما اضافه کند.

تنظیمات فاصله زمانی

فیلدها و پدها را برای تصاویر خود اضافه کنید تا کنترل بیشتری بر نحوه نمایش تصاویر خود بدون نوشتن یک خط کد CSS داشته باشید.

تنظیمات فاصله

تنظیمات حاشیه

یک حاشیه به تصاویر خود اضافه کنید و رنگ خود را برای حاشیه خود انتخاب کنید یا یک شعاع حاشیه به گوشه های اطراف یا تصاویر خود اضافه کنید.

تنظیمات حاشیه تصویر پیشرفته kadence

تنظیمات اتصال

یک پیوند به تصویر خود اضافه کنید و اگر از Kadence Blocks Pro استفاده می کنید، حتی می توانید پیوندهای پویا را بر اساس گزینه های موجود در پست یا صفحه خود اضافه کنید.

معرفی بلوک تصویر پیشرفته Kadence

تنظیمات سایه

درست در ویرایشگر بلوک، یک سایه یا سایه باکس به تصویر خود اضافه کنید.

تنظیمات سایه

تنظیمات ماسک

با انتخاب یکی از تنظیمات ماسک، فرمت تصویر نمایش داده شده را تغییر دهید. یک دایره، الماس، شش گوش، گرد، یکی از تنظیمات نقطه ای را انتخاب کنید یا ماسک را بر اساس تصویری که در سایت خود آپلود می کنید سفارشی کنید.

تنظیمات ماسک
معرفی بلوک تصویر پیشرفته Kadence
ماسک نقطه 3 با استفاده از بلوک تصویر پیشرفته روی یک تصویر اعمال می شود.

تنظیمات زیرنویس

از بلوک تصویر پیشرفته برای رنگ‌آمیزی زیرنویس‌ها و انتخاب فونت‌های جدید و سفارشی کردن تنظیمات زیرنویس برای رایانه‌های رومیزی، تبلت‌ها و دستگاه‌های تلفن همراه استفاده کنید.

معرفی بلوک تصویر پیشرفته Kadence

فیلتر تصویر

فیلترهایی را در رنگ‌های خاکستری، catfish، saturation، vintage، زود پرنده، توستر و Mayfair اضافه کنید.

معرفی بلوک تصویر پیشرفته Kadence
فیلتر خاکستری متصل به بلوک تصویر توسعه یافته.

انیمیشن اسکرول (حرفه ای)

برای کسانی که از Kadence Blocks Pro استفاده می کنند، تصاویر خود را در حین حرکت بازدیدکنندگان سایت متحرک کنید. راه‌های زیادی برای افزودن انیمیشن به تصاویرتان وجود دارد، از جمله محو کردن، ورق زدن، کشیدن و مقیاس‌گذاری. این ارائه بصری بازخورد پیمایشی را اضافه می کند و مخاطب را درگیر می کند.

نمایشگر شرطی (حرفه ای)

اگر از Kadence Blocks Pro استفاده می کنید، پارامترهای نمایش شرطی را برای نمایش (یا عدم نمایش) بلوک تصویر پیشرفته خود بر اساس شرایط مختلف اضافه کنید.

پیشرفته

در صورت تمایل یک لنگر HTML به تصویر خود یا حتی CSS خود اضافه کنید.

Kadence Blocks به نوآوری خود ادامه می دهد

Advanced Image Block تنها آخرین نوآوری است که از تیم Kadence ارائه شده است. در افزونه رایگان Kadence Blocks موجود است، هنگامی که به نسخه 2.2.0 یا بالاتر ارتقا دهید، بلوک تصویر پیشرفته را مشاهده خواهید کرد. علاوه بر این، بلوک تصویر پیشرفته Kadence دارای تعدادی ویژگی حرفه ای است که در دسترس کسانی است که از نسخه Pro موجود در تمام بسته های Kadence استفاده می کنند.

kt-btns_ad0e3f-7f .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_ad0e3f-7f .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_ad0e3f-7f .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #eee; background: # 097bb3; border-color: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_ad0e3f-7f .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_ad0e3f-7f .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #ffffff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_ad0e3f-7f .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: نه. -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

بسته کادنس را دریافت کنید