منو سایت

معرفی بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس

قبلاً در مورد افزونه صفحه ساز وردپرس و مزایای استفاده از آن در سایت وردپرسی صحبت کرده ایم. اما ممکن است تعجب کنید که کدام افزونه صفحه ساز وردپرس بهتر است. کدام افزونه بهترین صفحه ساز وردپرس در سال 2023 است و چرا فکر می کنیم این افزونه بهترین است.

اگر نمی دانید صفحه ساز وردپرس چیست، بهتر است مقاله ما در مورد افزونه های صفحه ساز وردپرس را بخوانید. با کمک افزونه های صفحه ساز وردپرس می توانید نحوه طراحی صفحات وب سایت خود را مشخص کنید. افزونه صفحه ساز سپس به طور خودکار کدهای HTML و CSS مورد نیاز برای طراحی آن صفحه را تولید می کند.

معرفی صفحه سازهای وردپرس

بیایید به پنل مدیریت وردپرس من برویم. با توجه به تجربه خودم بهترین صفحه ساز وردپرس را به شما معرفی می کنم. البته نه تنها در این مقاله، بلکه در تمامی مقالات خود نظر شخصی خود را برای انتخاب بهترین افزونه در هر زمینه در نظر می گیریم. اینها تجربیات است و البته ممکن است اشتباه کنیم. اما تجربه ما در این زمینه کم نیست. 🙂 بنابراین ما در مورد چیزی بدون تجربه صحبت نمی کنیم.

به Plugins > Add بروید.

معرفی بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس افزودن” کلاس=”wp-image-1047105″ عنوان=”معرفی بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس”>
افزونه ها > افزودن

صفحه ساز را جستجو کنید. تمامی افزونه هایی که در این مقاله ارائه می دهیم افزونه های رایگان هستند و هیچ پلاگین حرفه ای (تجاری) ارائه نمی دهیم.

صفحه ساز کلمه جستجو کنید
صفحه ساز کلمه جستجو کنید

سازنده بیش از حد

این یک افزونه صفحه ساز خوب است، اما پیشنهاد من نیست. بیایید آن را نصب کنیم و ببینیم چرا آن را توصیه نمی کنم. البته این افزونه واقعاً خوب است. اما توانایی رقابت با سایر افزونه های صفحه ساز را ندارد.

افزونه Beaver Builder
افزونه Beaver Builder

این افزونه با PHP نسخه 8 سازگار نیست! همچنین در مقایسه با افزونه هایی که در ادامه معرفی خواهم کرد، ویژگی خاصی ندارد. من شخصا با کنترل پنل این افزونه اصلا راحت نیستم. 🙂

سازنده وب سایت Seedprod

سازنده وب سایت Seedprod
سازنده وب سایت Seedprod

من اصلا دوست ندارم این افزونه را تست کنم. زیرا واقعاً با افزونه های زیر قابل مقایسه نیست. البته این افزونه هم خیلی خوبه. اما خوب در مقابل عالی واقعاً قابل گفتن نیست. با این حال، این افزونه بیش از 1 میلیون نصب فعال دارد. اما واقعاً یک افزونه کامل نیست. فقط این افزونه را نصب کنید. متوجه خواهید شد که قالب های آماده و عناصر آنها واقعا مفید هستند.

آهنگساز بصری

ویژوال کامپوزر قبلا توسط توسعه دهنده Code Canyon فروخته شده بود. اما اکنون می توانید نسخه رایگان آن را در مخزن وردپرس مشاهده کنید. اما داستان چیست؟!

افزونه ای برای ویژوال کامپوزر
افزونه ای برای ویژوال کامپوزر

نسخه تجاری Visual Composer اکنون به عنوان WP Bakery Visual Composer فروخته می شود. این تیم نسخه رایگان و بهتری را با نام ویژوال کامپوزر در مخزن وردپرس ثبت کرده است. به نظر من این افزونه حتی بهتر از نسخه تجاری است. 🙂 نمی دانم چرا.

پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر
پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر

مشکل این است که نسخه رایگان افزونه ویژوال کامپوزر با استقبال خوبی مواجه نشد. این واقعا پلاگین خوبی است، اما افزونه ای که پذیرفته نشود قطعا مفید نیست.

Elementor: بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس

اما بعد از مواردی که در بالا ارائه کردیم، Elementor بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس است. Elementor یک پلاگین صفحه ساز زنده است که نسخه های رایگان و غیر رایگان دارد. صفحه ساز زنده به این معنی است که شما می توانید تغییرات را به صورت زنده با ویرایش یک صفحه در سایت خود مشاهده کنید. با استفاده از این افزونه می توانید عناصر مورد نظر خود را از سمت راست صفحه بکشید و رها کنید. شما به راحتی می توانید صفحات وب سایت خود را در کمترین زمان ممکن و با دانش کمی برنامه نویسی طراحی کنید.

Elementor قالب وردپرس اهورا
Elementor قالب وردپرس اهورا

از مهمترین عناصر موجود در افزونه المنتور (نسخه رایگان) می توان به عنوان، ویرایشگر متن، تصویر، ویدئو، دکمه و آیکون اشاره کرد. حتی اگر افزونه دیگری در سایت خود نصب کرده باشید که عناصر خاص خود را دارد. به المنتور اضافه شده است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. حتی اگر در طراحی صفحه تسلط ندارید، می توانید از قالب های Elementor آماده برای ساخت صفحات سایت خود استفاده کنید.

Elementor Page Builder – بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس
Elementor Page Builder – بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس

به طور کلی، Elementor Page Builder یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس با میلیون ها نصب فعال است. شما می توانید به راحتی نسخه رایگان این افزونه را از مخزن وردپرس در وب سایت خود نصب کنید. قیمت نسخه پرمیوم این افزونه برای هر سایت 49 دلار است.

ویژگی های افزونه Elementor

  • آسان برای استفاده و کشیدن و رها کردن:با این افزونه می توانیم به راحتی از عناصر drag and drop خود در صفحات سایت خود استفاده کنیم.
  • پاسخگویی:تمامی عناصر این افزونه ریسپانسیو هستند و بدون هیچ مشکلی در تلفن های همراه و سایر پلتفرم ها قابل مشاهده هستند.
  • قابل گسترش:این افزونه ویژگی های جدید یا عناصر جدیدی را به قالب ها اضافه می کند. برای مثال اگر از قالب وردپرس اهورا استفاده می کنید و افزونه Elementor را نصب می کنید. 28 المان جدید در افزونه Elementor استفاده شده است.
  • افزونه های پیشرفته ای وجود دارد:این افزونه در قسمت افزونه های خود امکانات بیشتری دارد که با نصب و راه اندازی این افزونه ها می توان بسیاری از امکانات حرفه ای را به قسمت صفحه ساز شما اضافه کرد و استفاده کرد.

همچنین از افزونه صفحه ساز Elementor در قالب وردپرس اهورا استفاده می کنیم. به نظر ما بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس در سال 2023 المنتور است.

الگوی اهورا را با صفحه ساز Elementor دریافت کنید
بیایید کار با المنتور را یاد بگیریم