منو سایت

معرفی قالب اخبار طاقچه آغازین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی قالب اخبار طاقچه آغازین

قالب راه اندازی اخبار طاقچه

تیم Kadence مشتاق است که شما را با جدیدترین الگوی راه اندازی PRO در مجموعه سایت های راه اندازی Kadence: Niche News آشنا کند. اگر می خواهید پایه و اساس کاملی برای یک سایت خبری طاقچه با گزینه عضویت ایجاد کنید، در این صورت الگوی آغازین Niche News از Kadence همه چیزهایی را که برای شروع نیاز دارید دارد.

در ترکیب با دو الگوی اولیه دیگر که این هفته اضافه شد، Niche News بخشی از مجموعه رو به رشدی از راه های خبری برای شروع پست آنلاین است. در حالی که قالب استارت نیچ نیوز بر وبلاگ ها و عضویت در سلامت و تندرستی تمرکز دارد، این الگوی سایت خانگی همه چیزهایی را که برای شروع تقریباً با هر سایت خاص نیاز دارید، دارد.

قالب راه اندازی نیچ نیوز شامل چه مواردی است؟

نکته جالب در مورد قالب های سایت مبتدی Kadence این است که رویای شما بسیار سریعتر از سایر گزینه های قالب محقق می شود. اگرچه محتوای اولیه فراوانی در طاقچه برای سلامت و تناسب اندام وجود دارد، اما می‌توانید به راحتی محتوای نمونه را وارد نکنید و فقط با بوم خالی طاقچه نیوز شروع کنید.

آیا می خواهید رنگ ها و فردیت برند خود را اعمال کنید؟ با استفاده از ابزار سفارشی سازی وردپرس می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. با یکی از پالت‌های رنگ نمونه ما شروع کنید و فونت‌هایی را انتخاب کنید که با ظاهر و احساس شما مطابقت دارند، سپس بعد از نصب سفارشی‌سازی کنید.

قالب راه اندازی نیچ نیوز شامل:

  • هشت صفحه برای شروع با سایت خود و محدود کردن محتوای عضویت
  • بیست وبلاگ با تمرکز بر سلامت برای محتوای خبری
  • مجموعه ای از تصاویر رایگان در فضای سلامت و تندرستی
  • دسته بندی یک نشریه تمام شده که برای پیمایش در منوی اصلی استفاده می شود

الزامات

این الگوی شروع Kadence PRO است، به این معنی که برای نصب و راه‌اندازی وبلاگ خبری جدید خود به مجوز حرفه‌ای از Kadence نیاز دارید. این قالب اولیه همچنین به یک افزونه محدودیت محتوای رایگان نیاز دارد. نیازی به نصب محدودیت محتوا نخواهید داشت، افزونه Kadence Starter Template این کار را برای شما انجام می دهد.

  • بلوک های آهنگی
  • Cadence Block Pro
  • Cadence Pro
  • محدود کردن محتوا

شروع کار با یک صفحه

اگر فقط می خواهید یک صفحه را وارد کنید، چندین صفحه برای انتخاب وجود دارد. صفحه اصلی، اطلاعات، تماس یا ثبت نام را برای وارد کردن به سایت فعلی خود انتخاب کنید.

صفحه ای برای ما برای الگوی خبری طاقچه اولیه

شروع کار با کل قالب صفحه اصلی

ابتدا به یک سایت وردپرس نیاز دارید. توصیه می کنیم با یک سایت خالی جدید وردپرس شروع کنید تا مطمئن شوید که سبک قبلی را بازنویسی نمی کنید.

اگر Kadence، Kadence Theme Pro، Kadence Blocks و Kadence Blocks را راه اندازی نکرده اید، توصیه می کنیم ابتدا این کار را انجام دهید. افزونه Kadence Starter Template اطمینان حاصل می کند که Restrict Content برای شما نصب شده است.

از آنجایی که این الگوی اولیه منحصر به کاربران Kadence Pro است، توصیه می کنیم Essential Bundle یا Full Bundle را انتخاب کنید. در میان ابزارهای دیگر، بسته کامل شامل Kadence Conversions است، ابزاری شگفت‌انگیز که به شما کمک می‌کند تا با کمک ویرایشگر بلاک، بنر، اسلاید و پاپ آپ ایجاد کنید.

پس از نصب تم Kadence، افزونه Kadence Pro و افزونه Kadence Blocks Pro، به ظاهر> کادنس در داشبورد وردپرس شما

برای شروع با آهنگ

از منوی Kadence به قالب هایی برای مبتدیان بخش.

اگر تازه وارد قالب های مبتدی هستید، کلیک کنید قالب های شروع را فعال کنید دکمه. Kadence نصب افزونه Kadence Starter Templates را انجام خواهد داد. کتابخانه قالب های مبتدی را در این صفحه مشاهده خواهید کرد.

اگر قبلاً افزونه Kadence Starter Templates را فعال کرده اید، حتماً روی نماد Refresh در بالای صفحه کلیک کنید. Kadence> الگوهایی برای مبتدیان بخش برای اطمینان از اینکه قالب های راه اندازی جدید زیادی در افزونه خود دارید.

همگام سازی ابری

سپس می توانید یک صفحه یا کل سایت را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید: وارد کردن کامل سایت برای سایت های جدید / خالی بدون محتوا است. تنظیمات سفارشی‌سازی سایت، ویجت‌ها، منوها با وارد کردن الگوی کامل Kadence Starter لغو می‌شوند.

قالب خبری طاقچه خانه خود را سفارشی کنید

برای اینکه قالب خبری جدید خود را از آن خود کنید، با ابزار سفارشی سازی وردپرس شروع به سفارشی سازی قالب استارت خود کنید. ما سفارشی سازی های زیر را توصیه می کنیم:

لوگوی خود را به سایت اضافه کنید. به ابزار سفارشی سازی وردپرس بروید و “General” را انتخاب کنید. پس از آن، روی لوگو کلیک کنید تا لوگوی برند خود را آپلود کنید. در همان قسمت ابزار سفارشی سازی، عنوان و برچسب سایت خود را تنظیم کنید.

لوگو را با ابزار سفارشی سازی وردپرس جایگزین کنید

برای آیتم های منو، به انتشارات > دسته ها و نام دسته ها را برای سازمان برند خود تغییر دهید.

سر به محدودیت> سطوح عضویت برای شروع به تنظیم انواع عضویت مورد نظر خود. می‌توانید مستندات بیشتری درباره نحوه تنظیم سطوح عضویت و شروع با محدود کردن محتوا در وب‌سایت رسمی Restrict Content Pro بیابید.

بسته های Kadence به شما کمک می کند تا موفق شوید

این قالب راه اندازی Niche News PRO یک قالب جدید و منحصر به فرد سایت وردپرسی است که در هیچ جای دیگری نمی توانید آن را پیدا کنید. این الگوی اولیه را فقط می‌توانید با Essential Bundle یا Full Bundle دریافت کنید. تمام خریدهای ما با 30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می شود، بدون سوال!

kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #fff; پس زمینه: # 097bb3؛ حاشیه-رنگ: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0. -button: فوکوس {border-color: # 3699ff;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: none;}. wp -block-cadence-advancedbtn.kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0 .kt-button: hover, .wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_ccf03a-b5 .kt-btn-wrap-0. دکمه kt: فوکوس {پس‌زمینه: # 3699ff;}

با بسته Kadence شروع کنید