منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

تیم Kadence به تازگی کتابخانه انقلابی طراحی Kadence را با انتشار Kadence Blocks نسخه 3.0.30 منتشر کرده است. این کتابخانه طراحی جدید که در رویداد اخیر Kadence Amplify پیش‌نمایش شد، فرآیندهای طراحی وب‌سایت را با به ارث بردن رنگ‌ها و فونت‌ها و همچنین پر کردن پویا بخش‌هایی با تصاویر رایگان و محتوای ظرف، افزایش می‌دهد. به این ترتیب، کتابخانه طراحی جدید Kadence برای هر سایتی که از آن استفاده می کند منحصر به فرد است.

معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی
کتابخانه طراحی جدید Kadence.

کتابخانه طراحی Kadence یک منبع تغییر دهنده بازی برای طراحان، توسعه دهندگان و سازندگان از همه نوع است که طیف گسترده ای از الگوهای طراحی را ارائه می دهد که می توانند به راحتی در هر پروژه ای ادغام شوند. با استفاده از قدرت این مدل‌ها، کاربران می‌توانند فرآیند خلاقانه خود را ساده‌سازی کنند، گردش کار را بهبود بخشند و کیفیت و ثبات کلی کار خود را بهبود بخشند.

عناصر کتابخانه طراحی Kadence را می توان در هر پست یا صفحه وردپرس در سایت هایی که آخرین نسخه بلوک های Kadence در آن نصب شده است استفاده کرد. بسیاری از عناصر کتابخانه طراحی رایگان وجود دارد، در حالی که کاربران Kadence Blocks Pro به بیش از دو برابر الگوهای موجود دسترسی خواهند داشت. کاربران می توانند در هنگام بازدید از کتابخانه طراحی، به سرعت یک فریلنسر را از یک حرفه ای تشخیص دهند.

الگوهای طراحی جدید

مدل‌های کلیدی شامل گروه‌های بلوک زیر است که ساخت را آسان می‌کند. ما بخش های زیر را همراه با نمونه ای که توسط یک طراح حرفه ای با استفاده از الگوهای کتابخانه طراحی Kadence ایجاد شده است، فهرست کرده ایم.

مناطق قهرمان. مناطق معرفی برای درگیر کردن بخش قابل مشاهده صفحه. در اینجا نمونه ای از کسب و کار محوطه سازی است.

قهرمان منظره

کارت ها نقشه ها به شما این امکان را می دهند که به راحتی محتوا را به شیوه ای جذاب سازماندهی کنید. در اینجا یک نمونه از یک مربی شخصی است.

کارت های مربیگری

ستون ها. ستون ها سازماندهی بصری محتوای مرتبط را آسان می کنند. این مثال برای سایت های املاک و مستغلات عالی است.

ستون های املاک و مستغلات

رسانه و متن

معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

شمارنده یا آمار.

معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

حلقه پست. محتوای پست‌های وبلاگ را در یک حلقه پست گروه‌بندی کنید تا به مخاطبان اجازه دهید در محتوا غوطه‌ور شوند.

معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

بخش ها غواصی در محتوای مرتبط را آسان کنید، در حالی که کاربران را با برگه‌ها خسته نکنید.

نمونه ای از تب های هتل

آکاردئون. آکاردئون هایی با قابلیت حرکت آسان برای پرسش های متداول و موارد دیگر ایجاد کنید.

معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

جداول قیمت برای راهنمایی کاربران با متمایز کردن قیمت محصولات و خدمات خود، جداول قیمت را اضافه کنید.

جداول قیمت

بررسی ها هیچ چیز مانند اثبات اجتماعی برای تثبیت وجود ندارد

معرفی کتابخانه طراحی نوآورانه Kadence: انقلابی در جهان الگوهای طراحی

همچنین گزینه های زیادی برای الگوهای زیر در کتابخانه طراحی Kadence وجود دارد:

 • فرم.
 • آلبوم عکس.
 • تصویر.
 • فهرست
 • محل.
 • مزرعه لوگو.
 • یک تیم.
 • حلقه پست.
 • لغزنده.
 • عنوان یا عنوان
 • ویدیو.
 • زنجیره محصولات.
 • محصولات ویژه (برای فروشگاه های WooCommerce).
 • محتوا.

کتابخانه های طراحی Kadence را امتحان کنید

بهترین راه برای شروع این است که افزونه Kadence Blocks خود را به روز کنید و شروع به ساختن کنید. اما اگر در ابتدا به یک محیط sandbox علاقه مند هستید، ما نمونه ای را برای شما ایجاد کرده ایم تا قدرت کتابخانه طراحی جدید Kadence را تجربه کنید.

امکان سفارشی سازی

تمام قالب‌های طراحی در کتابخانه طراحی Kadence کاملاً قابل تنظیم هستند و به شما این امکان را می‌دهند که آنها را مطابق با نیازها و ترجیحات خاص خود تنظیم کنید. شما به راحتی می توانید رنگ ها، تایپوگرافی، چیدمان و موارد دیگر را تغییر دهید تا طراحی منحصر به فرد و منسجمی ایجاد کنید که با هویت برند شما مطابقت داشته باشد. علاوه بر این، مدل‌ها با مقیاس‌پذیری در ذهن ساخته شده‌اند، که باعث می‌شود با رشد یا تغییر پروژه‌تان سازگاری آنها آسان باشد.

صفحات

علاوه بر بخش‌های سفارشی، کتابخانه طراحی Kadence اکنون به شما امکان می‌دهد به راحتی کل صفحات اصلی، درباره صفحات، صفحات خدمات و صفحات تماس را وارد کنید. هنگامی که از تم Kadence استفاده می کنید، آنها همچنین از رنگ ها و فونت های تنظیم شده در سفارشی ساز تم Kadence به ارث می برند تا ساخت صفحات جدید را آسان تر از همیشه کنند.

طراحی صفحات
صفحات موجود در کتابخانه طراحی Kadence تنظیمات رنگ برند شما را در موضوع Kadence به ارث می برند.

دسترسی به کتابخانه طراحی قدیمی و Wireframes

ما می دانیم که بسیاری از کاربران قدیمی Kadence از کتابخانه های ابری قدیمی استفاده می کنند و ممکن است الگوهای مورد علاقه خود را داشته باشند که مایل به استفاده در آنجا باشند. همچنان می‌توانید به کتابخانه‌های قدیمی‌تر دسترسی داشته باشید، اگرچه آنها دیگر به‌طور پیش‌فرض در دسترس نخواهند بود. فقط کافی است به “کتابخانه طراحی” در بالای هر پست یا صفحه بروید و روی علامت مثبت در سمت راست کتابخانه طراحی جدید کلیک کنید. در آنجا کتابخانه طراحی لینک URL و کلید دسترسی مربوطه را اضافه خواهید کرد.

کلید اتصال

برای کتابخانه Wireframe قدیمی استفاده کنید:

https://wire.kadenceblocks.com با استفاده از کلید اتصال: سیم

برای کتابخانه قدیمی Kadence استفاده کنید:

https://cloud.kadenceblocks.com/ با استفاده از بخش کلید اتصال:

برای کسانی که از کتابخانه های طراحی ابری خودشان استفاده می کنند

اگر شما یک توسعه دهنده یا طراح هستید که از کتابخانه طراحی ابری خود با استفاده از افزونه Kadence Cloud استفاده می کنید، کتابخانه های سفارشی شما تحت تأثیر قرار نمی گیرند. به‌روزرسانی بلوک‌های Kadence به نسخه جدید تأثیری بر کتابخانه یا پیوندهای شما نخواهد داشت.

ارائه دهندگان متعددی از کتابخانه های طراحی ابری با استفاده از افزونه Kadence Cloud وجود دارند و پیوندهای این کتابخانه ها همانطور که طراحی شده اند به کار خود ادامه می دهند. آنها با استفاده از همان روشی که در بالا توضیح داده شد متصل می شوند. اگر قبلاً پیوندی به یک کتابخانه خارجی دارید، آن پیوند حفظ می‌شود و مانند گذشته به کار خود ادامه می‌دهد.

کسب اطلاعات بیشتر از کتابخانه های طراحی

البته، این تازه آغاز کاری است که Kadence با کتابخانه های طراحی انجام خواهد داد. قالب‌های بیشتری هم برای کاربران رایگان و هم برای کاربران حرفه‌ای اضافه خواهند شد، و ما چیزهای عالی در فروشگاه کتابخانه طراحی داریم که ساخت سایت‌ها را آسان‌تر و سریع‌تر از قبل می‌کند. اگر در خبرنامه ما نیستید، برای دریافت اعلان‌های افزوده‌های جدید به کتابخانه‌های طراحی Kadence مشترک شوید. و اگر هنوز منتظر حرفه ای شدن هستید، اکنون بهترین زمان برای گسترش قابلیت های طراحی خود با Essential یا Full Bundle است.

یک بسته کادنس بگیرید