منو سایت

مفهوم حذف در سرچ کنسول چیست؟ 🤔

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروزه اگر یک سئوکار حرفه ای کار با کنسول جستجو را نداند، اصلاً سئو را درک نمی کند. 😮

با مطالعه این مقاله با مفهوم حذف در سرچ کنسول آشنا خواهید شد. این به شما کمک می کند محتوای خود را به طور منظم برنامه ریزی کنید. 🧐

با سلام خدمت شما فالوورهای سایت برتراموز، مقاله بسیار جالب و مفیدی در مورد مفهوم حذف در سرچ کنسول آورده ایم. در سال‌های اخیر، سئو به استفاده از تگ‌های صفحه یا کیبوردهای آزاردهنده محدود شده است. اما در حال حاضر مفاهیم سئو به طراحی پلن سئو و تحلیل سئو مربوط می شود. با در نظر گرفتن این موضوع، باید درک درستی از کنسول جستجوی سایت خود داشته باشید. در دوره آموزش سئو به صورت ویژه در مورد این موضوع با شما صحبت کردیم. اما لازم دیدیم بخشی از این اطلاعات را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

به یاد داشته باشید که هرگز استراتژی های برگشت ناپذیر را در سایت خود پیاده نکنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید صفحه ای را از نتایج جستجوی گوگل حذف کنید. بهتر است این کار را به صورت دوره ای انجام دهید. و پس از تجزیه و تحلیل داده ها، در مورد این موضوع تحقیق کنید. یکی از مفاهیمی که در این راه کمک زیادی به شما می کند، مفهوم حذف در کنسول جستجو است. در بخش های بعدی به تفصیل در این مورد صحبت خواهیم کرد.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که کنسول جستجوی سایت دقیقاً مانند اتاق فرمان سایت باقی می ماند. کار سئو نیز یک فرمانده نظامی است و نباید به طور عمومی دیگران را از استراتژی های خود آگاه کند. این موضوع را به شما ارائه می کنیم زیرا گاهی اوقات لازم است برخی از صفحات را برای مدتی حذف کنید تا سایت توانایی رشد خود را بازیابد. اما وقتی این سوال در مقابل کارفرما مطرح می شود، او موافقت نمی کند. یعنی کارفرما در حال حاضر اطلاعات صحیحی در این زمینه ندارد.

Remove در کنسول جستجو به چه معناست؟ 🤔 اولین بار در دانش آموز برتر. به نظر می رسد.