منو سایت

میهن وردپرس 7 ساله شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میهن وردپرس 7 ساله شد!

سلام به همه هموطنان عزیز وردپرسی. بله امروز 7 ساله شدیم. 7 سال توسط شما و با شما برای ارتقاء جامعه وردپرس فارسی. 7 سال تلاش برای ایجاد یک اکوسیستم عالی از محصولات وردپرس که به شما کمک می کند وب سایت بهتری داشته باشید.

7 سال پیش که میهن وردپرس را راه اندازی کردم، معتقد بودم که روزی به وردپرس مرجع در ایران تبدیل خواهیم شد. در آن زمان واقعا سایت هایی در این زمینه کار می کردند که حتی تصور نمی کردیم روزی از همه این وب سایت ها پیشی بگیریم و با کلمه وردپرس، آموزش وردپرس یا قالب وردپرس به اولین نتایج گوگل راه پیدا کنیم. اما واقعا این اتفاق افتاد. با تداوم و استمرار و البته با حمایت شما عزیزان از قدرت به قوت خود گذشتیم.

در این 7 سال چه اتفاقی افتاد؟

طبیعتا در این 7 سال اتفاقات زیادی افتاد. از حذف اطلاعات سایت (که با روش های جالب توانستیم آن را بازیابی کنیم) تا تبدیل شدن به اولین وب سایت آموزش وردپرس در ایران از دید الکسا و گوگل، از راه اندازی دفتر مرکزی در شیراز تا کار از راه دور کل تیم و توسعه تیم در سراسر ایران، از بسته شدن دفتر به دلیل کرونا گرفته تا ایجاد نسخه بین المللی وردپرس وطن با نام Ertano در دبی.

همه اینها درس مهمی به من داد. راه طولانی است و باید از جاده لذت برد. در طول مسیر یاد گرفت و هر روز حتی صد در صد بهتر از روز قبل عمل کرد.

برنامه ما برای سال آینده

ما برنامه های زیادی برای آینده داریم و طبیعتاً اینجا فرصتی برای صحبت در مورد همه آنها وجود ندارد. اما مهمترین برنامه ما برای سال آینده آموزش مدیریت سایت بیشتر و بیشتر است. قصد داریم با نوع جدیدی از محتوای آموزشی همراه شما باشیم. صفحه اینستاگرام وردپرس homeland را برای آموزش های مفید و عمومی و یوتیوب ما را برای آموزش های حرفه ای و دقیق دنبال کنید.

برنامه بعدی ما ایجاد محصولات جدید برای ارتقاء و ارتقاء وب سایت شما است. البته قبل از آن قصد داریم بیشتر روی محصولات فعلی کار کنیم و امکانات بیشتری به قالب وردپرس اهورا و افزونه میهن پنل اضافه کنیم. پس منتظر بروزرسانی های عالی در مورد این دو محصول عالی باشید.

ممنون از اینکه در این 7 سال همراه ما بودید.

با احترام

رضا راد – شهریور 1401