منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه ایجاد یک لیست سفارشی از حامیان مالی و یک بنر با قالب های Kadence Elements و یک متا باکس

نحوه ایجاد یک لیست سفارشی از حامیان مالی و یک بنر با قالب های Kadence Elements و یک متا باکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ایجاد یک لیست سفارشی از حامیان مالی و یک بنر با قالب های Kadence Elements و یک متا باکس

Kadence Blocks Pro 1.7 پشتیبانی Meta Box را برای صاحبان سایت های وردپرسی که می خواهند با استفاده از محتوای پویا سایت ایجاد کنند، معرفی کرده است. در یک وبینار آموزشی اخیر iThemes، بن‌ریتنر، بنیانگذار Kadence، مروری بر نحوه استفاده از Meta Box، تم Kadence و Kadence Blocks Pro برای راه‌اندازی نمایشگرهای حمایتی سفارشی ارائه کرد. بن با استفاده از قالب جدید راه اندازی وبلاگ سفر، نحوه استفاده از داده های حمایت مالی مرتبط را در پست ها برای نمایش لوگوی حامیان مالی همراه با پیوندها نشان داد. همه اینها بدون دست زدن به یک خط کد انجام شد. Kadence تمام روابط پویا را برای شما مدیریت می کند.

می‌توانید کل وبینار را در اینجا تماشا کنید و جزئیات بیشتر در مورد نحوه پیاده‌سازی آن با Meta Box در زیر آمده است.

لیست سفارشی حامیان مالی در وردپرس آسان شده است

استفاده از انواع پست سفارشی یک راه عالی برای نمایش محتوای یکسان پس از ذخیره شده در پایگاه داده وردپرس شما در مکان های مختلف است. برای این مورد، ما یک منطقه ساده برای ذخیره محتوا و لینک های حمایت شده داریم و این محتوای حمایت شده را در مکان های مختلف نمایش می دهیم. به عنوان مثال، یک حامی ممکن است از چندین پست در سایت ما حمایت مالی کند، اما ما فقط باید یک بار محتوا را وارد کرده و در چندین مکان نشان دهیم.

ابزار کار

برای استفاده از این تبدیل به چندین چیز نیاز دارید.

  • بلوک های کادنس این افزونه رایگان موجود در مخزن است. قابل اعتماد و متخصص افزونه ها> افزودن جدید و به دنبال بلوک های Kadence بگردید.
  • تم کادنس. به دنبال Kadence در زیر بگردید ظاهر> تم ها.
  • Cadence Blocks Pro. برای دسترسی به ابزارهای محتوای پویا به نسخه Pro Kadence Blocks نیاز دارید.
  • پلاگین Cadence Theme Pro. قدرت Kadence Elements را برای آسان کردن محتوای پویا بدون کد باز کنید.
  • جعبه متا. قابل اعتماد و متخصص افزونه ها> افزودن جدید و به دنبال Meta Box بگردید. این آموزش با نسخه رایگان متا باکس کار می کند. از طرف دیگر، می‌توانید از فیلدهای سفارشی پیشرفته برای اعمال آن به روشی مشابه استفاده کنید، اگرچه برخی از مراحل متفاوت خواهند بود.
  • رابط کاربری CPT اگر از نسخه حرفه ای متا باکس استفاده نمی کنید، برای تنظیم انواع پست سفارشی در سایت وردپرس خود به این افزونه رایگان نیاز دارید.

مرحله 1: انواع پست سفارشی را تنظیم کنید

از افزونه CPT UI برای تنظیم انواع پست سفارشی استفاده کنید. در اینجا ما نوع انتشار سفارشی را به عنوان حامی (ها) تنظیم می کنیم.

تنظیم یک نوع پست سفارشی با cpt ui

ما می توانیم یک نماد برای نوع پست حامی خود تنظیم کنیم. این در کنار نوع پست در نوار کناری سمت چپ wp-admin نمایش داده می شود.

نماد منو cpt-ui

ما به پایین اسکرول می کنیم تا نماد نوع پست اسپانسر را تنظیم کنیم و مطمئن شویم که نوع پست از فیلدهای سفارشی استفاده می کند.

از فیلدهای سفارشی استفاده کنید

مرحله 2: فیلدهای سفارشی را با Meta Box تنظیم کنید

سپس فیلدهای سفارشی خود را با Meta Box تنظیم می کنیم. هدایت به فیلد متا> فیلدهای سفارشی و جدید اضافه کنید. ما دو گروه از فیلدهای سفارشی را برای فیلدهای متا تنظیم خواهیم کرد، تنظیمات حامی و حامی. در مثال ما، تعداد فیلدها را محدود می‌کنیم، اما قطعاً می‌توانید زمینه‌های حمایت مالی را به گونه‌ای گسترش دهید که حاوی انواع مختلف محتوا باشد.

گروه هایی از فیلدها با فیلدهای متا

برای گروه فیلد Sponsor Posts، این اطلاعات حامیان مالی را در پست های وبلاگ در سایت وردپرس نمایش می دهد.

پست متا باکس

برای تنظیمات حامی، دو فیلد برای پیوند حامی و یک تصویر کوچک از حامی ایجاد می کند. از تصویر ارائه شده برای خود نشریات حامیان مالی استفاده خواهیم کرد.

تنظیمات حامی متا باکس

مرحله 3: محتوای حامی را اضافه کنید

هنگامی که فیلدهای سفارشی خود را تنظیم کردید، افزودن محتوای جدید به آسانی افزودن یک پست وبلاگ است. در مثال ما نام حامی را داریم که در قسمت عنوان پست وبلاگ، توضیحات حامی وارد شده در قسمت محتوای پست وبلاگ، به علاوه فیلدهای اضافی لوگوی حامی کوچک، پیوند حامی مالی وارد شده است. و از تصویر ارائه شده برای لوگوی بزرگ استفاده خواهیم کرد. اگر می‌خواستیم تصویر اسپانسر چیز دیگری باشد، به راحتی می‌توانیم یک لوگوی بزرگ به جای آن اضافه کنیم.

صفحه حامی، داده ها را وارد کنید

مرحله 4: قالب بندی Kadence این کار را آسان می کند

این جایی است که سرگرم کننده آغاز می شود. اکنون که محتوای ما از طریق فیلد سفارشی ما وارد وردپرس شده است، به راحتی – تنها با چند کلیک – می توانیم اطمینان حاصل کنیم که این محتوا در سایت ما در جایی که ما می خواهیم ظاهر می شود. علاوه بر این، ما این مزیت را داریم که می‌توانیم به سرعت حامیان مالی را به محتوای جدید اضافه کنیم، حمایت‌ها را به پست‌های قدیمی‌تر منتقل کنیم، بدون اینکه نیازی به اضافه کردن مجدد محتوا باشد. قالب Kadence Elements همه ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی و به سرعت به بخش های مختلف سایت خود حمایت مالی اضافه کنید.

ما بنرهای حمایت مالی خود را به پست های خود اضافه می کنیم و سپس از همان محتوا برای ایجاد یک الگو برای صفحات حمایت مالی خود استفاده می کنیم. همه اینها را می توان در قالب های Kadence Elements مدیریت کرد.

برای استفاده از قالب‌های Kadence Elements، مطمئن شوید که افزونه Kadence Theme Pro را نصب کرده‌اید، و سپس مطمئن شوید که سوئیچ Kadence Hooked Elements را روشن کرده‌اید.

وسایل آویزان شده

مرحله 5: بنرهای حمایت مالی را به پست ها اضافه کنید

همانطور که ما بنرهای حمایت مالی را به پست های خود اضافه می کنیم، محتوای جاسازی شده را به پست هایی که قبلا ایجاد کرده ایم اضافه می کنیم. به این ترتیب قسمت محتوای Kadence Elements را انتخاب می کنیم. این به Kadence می گوید که محتوای انتشارات / صفحات موجود را در سایت ما قرار دهد.

هدایت به ظاهر> Kadence> عناصر برای شروع با الگوهای عناصر Kadence. کلیک یک مورد جدید اضافه کنیدسپس انتخاب کنید بخش مطالب از دیالوگی که در ادامه می آید.

الگوهای عناصر Kadence

عنوان قالب خود را برای چیزی که برای شما منطقی است عنوان کنید. عنوانش کردیم بنر برای حمایت از یک پست. سپس می‌خواهید یکی از پست‌ها را برای مدل‌سازی بنر حمایت مالی خود انتخاب کنید. این کار را در قسمت “پیش نمایش تنظیمات” انجام خواهید داد.

تنظیمات پیش نمایش پست حامی

وقتی این تنظیم شد، می‌توانیم شروع به سفارشی‌سازی بنر حمایت مالی خود کنیم تا آنطور که می‌خواهیم به نظر برسد. مهمترین عناصری که باید تنظیم کنیم موقعیت و نمایش است. برای مثال، بنر خود را طوری تنظیم می‌کنیم که قبل از قسمت داخلی عنوان (در تنظیمات قرار دادن) و در همه پست‌ها (در تنظیمات نمایش) ظاهر شود.

نحوه ایجاد یک لیست سفارشی از حامیان مالی و یک بنر با قالب های Kadence Elements و یک متا باکس

مرحله 6: بنرها را به پست های حمایت شده اختصاص دهید

راه های مختلفی وجود دارد که به راحتی می توانیم پست هایی را انتخاب کنیم که بنر اسپانسر ما در آنها نمایش داده می شود. ساده ترین راه این است که پست های فردی را در تنظیمات برای نمایش آیتم خود انتخاب کنید. ما “نمایش به” را برای نمایش “پست های فردی” و سپس “انتخاب پست از” را به صورت جداگانه انتخاب می کنیم. سپس روی دکمه “انتخاب آیتم ها” کلیک کنید تا یک گفتگو باز شود که در آن به راحتی می توانیم پست هایی را که می خواهیم آن مورد خاص را در آنها نمایش دهیم انتخاب کنیم.

نحوه ایجاد یک لیست سفارشی از حامیان مالی و یک بنر با قالب های Kadence Elements و یک متا باکس

اگر این روش را انتخاب کنیم، برای هر بنر یک بخش محتوای آیتم جداگانه خواهیم داشت.

از طرف دیگر، می‌توانیم یک بخش محتوا برای همه بنرها داشته باشیم و نمایش را با استفاده از یک ورودی شرطی برای هر بلوک تنظیم کنیم.

منطق شرطی در هر بلوک

شما باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید بنرهای حمایت مالی خود را به گونه ای سازماندهی کنید که برای سایت و تیم شما منطقی باشد.

مرحله 7: الگوهای پست حامی ما را تنظیم کنید

بنر هر حامی برای پیوند به صفحه حامی تنظیم شده است. ما صفحه حمایت مالی خود را به عنوان الگویی برای Kadence Elements ایجاد کردیم. ابتدا یک حامی را برای بررسی قالب تک پست انتخاب کنید. در اینجا ما Hotwire را انتخاب می کنیم.

پیش نمایش پست اسپانسر

سپس تنظیمات خود را بر روی الگوی عناصر Kadence برای تنظیم “Replace Single Post Content” و تنظیمات نمایش اسپانسرهای منفرد تنظیم می کنیم.

نحوه ایجاد یک لیست سفارشی از حامیان مالی و یک بنر با قالب های Kadence Elements و یک متا باکس

سپس می‌توانیم الگوی خود را با استفاده از محتوای پویا بسازیم تا اطلاعات حامی مالی خاص را از محتوای وارد شده در نوع پست حامی سفارشی خود استخراج کنیم. بررسی سایت حامی ما به پیوند حامی در نوع پست حامی سفارشی ما منتهی می شود.

این به صورت پویا صفحات حمایت مالی ما را به سایت ما اضافه می کند، که بنرهای ما در نشریات حمایت شده ما قبل از ارسال بازدیدکنندگان به سایت ما به سایت حامی ما به آن پیوند می زنند.

افزودن صفحات ایجاد شده به صورت پویا با Kadence آسان است

مهم نیست که از چه نوع ابزارهای سفارشی تولید پست استفاده می کنید، افزودن محتوای تولید شده به صورت پویا به سایت وردپرس شما با قالب ها و بخش های محتوا Kadence Elements آسان است. امیدواریم این آموزش به شما ایده های بیشتری در مورد نحوه استفاده از Kadence Elements برای ایجاد آسان و سریع سایت های سفارشی بدون حتی لمس یک خط کد بدهد.

kt-btns_c5f455-9f .kt-btn-wrap-0 {margin-right: 5px;}. rtl .kt-btns_c5f455-9f .kt-btn-wrap-0 {margin-left: 5px; margin-right: 0px ;}. wp-block-cadence-advancedbtn.kt-btns_c5f455-9f .kt-btn-wrap-0 .kt-button {color: #fff; پس زمینه: # 097bb3؛ حاشیه-رنگ: # 097bb3;}. wp- block-cadence-advancedbtn.kt-btns_c5f455-9f .kt-btn-wrap-0 .kt-button: شناور، .wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_c5f455-9f .kt-btn-wrap-0. -button: focus {color: #ffffff; border-color: # 3699ff;}. wp-block-kadence-advancedbtn.kt-btns_c5f455-9f .kt-btn-wrap-0 .kt-button :: قبل از {display: no kt-btn. -wrap-0 .kt-button: focus {background: # 3699ff;}

بسته Kadence را دریافت کنید