منو سایت

نرم افزار حسابداری مشابه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

معمولاً یکی از چالش های اصلی در استفاده از نرم افزار حسابداری، پیچیدگی فرآیند است. تعداد گزینه ها و عملکردهای هر یک از این نرم افزارها به قدری زیاد است که فقط افراد حرفه ای می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. پیچیدگی فرآیند کار با نرم افزار حسابداری به قدری چالش برانگیز شده است که حتی برخی از حسابداران حرفه ای ممکن است در اولین برخورد با نرم افزارهای جدید دچار سردرگمی شوند.

یک برنامه حسابداری با توسعه و ساخت نسخه های مختلف نرم افزار حسابداری به طرز ماهرانه ای این مشکل را حل کرده است. راه حل ساده تر با توجه به هر کسب و کار خاص ارائه می شود. کیاس سعی کرده است از افزایش پیچیدگی کار با نرم افزار جلوگیری کند که این امکان را به حسابداران و افرادی که تصمیم به کار با این نرم افزار جدید دارند، می توانند در سریع ترین و آسان ترین زمان ممکن با آن ارتباط برقرار کنند.

حتما بخوانید: بهترین برنامه رایگان حسابداری پارسیان

تمامیت: یکی از ویژگی های هنگام انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری آنالوگ، ارائه آن تحت پلت فرم است ویندوز، اندروید و شبکه ممکن است تجربه یکپارچه ای در ثبت و مدیریت فعالیت های مالی با استفاده از هر دستگاهی داشته باشید. در واقع یکی از چالش هایی که این نرم افزار حسابداری موفق به حل آن شده است، ارائه یک بستر یکپارچه در نسخه تحت وب و نسخه نصب شده در سیستم عامل ویندوز است.

امنیت: از طرفی این نرم افزار حسابداری مانند تمامی محصولات استاندارد مشابه دارای سیستم امنیتی بسیار بالا و قفل نرم افزاری دقیق بوده و بدون نگرانی از بابت افشای اسناد می تواند امکانات خود را در اختیار شرکت ها قرار دهد.

نرم افزار حسابداری قیاس توسعه یافته و در سه نسخه مختلف عرضه شده است که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند.

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری رایگان

در زیر به بررسی هر یک از این نسخه های مختلف به همراه زیر شاخه های آنها خواهیم پرداخت:

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی قیاس که برای شرکت های بازرگانی توسعه یافته است، بسته به نوع فعالیت شرکت، تسهیلات ویژه ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. هر نسخه از بسته نرم افزار حسابداری قیاس دارای ماژول ها و زیرسیستم های مختلفی است که بسته به فعالیت شرکت می تواند موثر باشد، ضمن اینکه ویژگی های غیر کاربردی برای تسهیل در روند نرم افزار حذف شده است.

در واقع شرکت های مختلف بسته به نوع کسب و کار خود، بسته های نرم افزاری حسابداری آنالوگ را تولید می کنند تا تنها تجهیزات دقیق مورد نظر خود را داشته باشند. حسابداری شرکتی قیاس در پنج نسخه مختلف توسعه یافته است که عبارتند از:

1 قیاس حسابداری تجاری به ویژه برای شرکت های تجاری توسعه یافته است. این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از جریان کالا در انبار و فروش کالا و خدمات را با تمامی نیازمندی های خود دارد. ویژگی هایی مانند جزئیات شناوری، بررسی و بررسی قوی اسناد، صدور اسناد مرجع حسابداری برای تحریر در موسسات حقوقی و به طور کلی شامل زیرسیستم های حسابداری، صندوق (دریافت و پرداخت و چک)، انبارداری و فروش می باشد.

2. تشبیه خدمات حسابداری که برای شرکت های خدماتی طراحی شده و به مشتریان خود امکان صدور فاکتورهای مربوط به خدمات ارائه شده را می دهد. این نرم افزار دارای ابزارهای لازم برای مدیریت فروش خدمات می باشد و می تواند بهترین گزینه ممکن برای شرکت های خدماتی کوچک و متوسط ​​محسوب شود و به طور کلی شامل زیر سیستم های حسابداری، نقدی (دریافت و پرداخت و چک)، زیر سیستم های فروش خدمات می باشد.

3. حسابداری تولید متناسب به طور خاص برای شرکت ها و گروه های تولیدی طراحی شده است. عناصری مانند محاسبه بهای تمام شده هر محصول در خط تولید، کنترل هزینه های تولید و مواد اولیه، حقوق کارکنان و سایر عناصر از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار حسابداری است که می تواند کمک شایانی به شرکت های تولیدی کرده و به طور کلی زیرسیستم ها را شامل شود. حسابداری، خزانه داری (دریافت و پرداخت و چک)، انبار و فروش، تولید و بهای تمام شده.

4. نرم افزار حسابداری آنالوگ جامع که گزینه های ویژه ای را برای محاسبه دقیق حقوق کارکنان، مالیات و بیمه، صدور فیش حقوقی و موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار می تواند مدیریت تیم کاری شما و مشکلات مالی داخلی و خارجی شرکت یا سازمان شما را به عنوان بخشی از مجموعه بزرگتر بر عهده بگیرد و به طور کلی شامل حسابداری، خزانه (دریافت و پرداخت و چک)، زیر سیستم های انبارداری و خرید می باشد. و سیستم فروش و حقوق و دستمزد.

5. نرم افزار برای قیاس های مالی ابزاری مناسب برای تهیه گزارش های تحلیلی و مدیریتی به روشی بسیار ساده و بدون پیچیدگی است و کارکردهایی مانند صورت های مالی، گزارش های استاندارد و ترازنامه را در اختیار شما قرار می دهد و به طور کلی شامل زیر سیستم های حسابداری، خزانه داری (دریافت و پرداخت و چک) می باشد.

قیاس نرم افزارهای شرکتی و فروشگاهی

حسابداری آنالوگ علاوه بر محصولات سازمانی، نسخه های ویژه نرم افزار حسابداری را برای اصناف و فروشگاه ها ارائه می دهد که راه حل ساده تری است. این نرم افزارها امکانات مناسبی را در سطح فروشگاه یا واحد تجاری در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا هیچ گونه عارضه مرتبط با نرم افزارهای سازمانی در آنها وجود نداشته باشد. نرم افزار فروشگاهی قیاس در دو نسخه ارائه شده است که در ادامه به آن می پردازیم:

1 نرم افزار فروشگاه آنالوگ که ابزاری مناسب برای فروشگاه ها می باشد، می تواند برای مدیریت صندوق در فروشگاه، صدور صورتحساب، مسائل مالیاتی، گزارش سود و زیان، انبارداری و سایر موارد و همچنین دستگاه هایی مانند صندوق لمسی، بارکد خوان، چاپگر مناسب باشد. رسید، ترازو، چاپگر لیبل برای پشتیبانی از چاپ بارکد و با ویژگی هایی مانند ویژگی های محصول و ورودی و خروجی و ورودی سریال، آسان برای اصناف مختلف مانند فروشگاه های کیف، کفش و پوشاک، کالاهای دیجیتال مانند فروشگاه های موبایل، سوپرمارکت ها، فروشگاه های ابزار، لبنیات و بسیاری از اصناف دیگر استفاده می شود.

2. نرم افزار حسابداری و بایگانی املاک و مستغلات که منحصراً برای مشاوران املاک طراحی شده و تسهیلات ویژه ای را برای خرید، فروش، اجاره و رهن ملک در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

نرم افزار حسابداری آنالوگ رایگان

نرم افزار حسابداری شخصی

همانطور که در ابتدای متن اشاره شد، امروزه فرآیند حسابداری محدود به شرکت های بزرگ نیست، بلکه فرآیندهای مالی به قدری پیچیده است که حتی افراد برای محاسبه درآمد و هزینه های خود به نرم افزار حسابداری نیاز دارند، نرم افزار حسابداری شخصی ساخته شده است. مشابه یک اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل اندروید است و می تواند امکانات لازم را برای مدیریت فعالیت های مالی افراد فراهم کند. مواردی مانند مدیریت درآمد و هزینه های روزانه و تعریف وام های دریافتی و گزارش تاریخ و میزان مشارکت آنها از جمله عناصر ارائه شده در این نرم افزار حسابداری ویژه می باشد. از ویژگی های جالب این نرم افزار حسابداری این است که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است تا بتوان به راحتی از آن استفاده کرد.

نرم افزار فاکتور فروشگاه فاکتور

برنامه فاکتور ساده مشابه اندروید برای صدور صورتحساب آسان برای مشتریان فروشگاه طراحی شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد تا صاحبان اصناف بتوانند درآمد روزانه، ماهانه و سالانه خود را گزارش دهند. این نرم افزار به نسخه های مختلف قابل ارتقا است. قیاس آنلاین و ابری با پرداخت بسیار کم که می تواند فرصت های جذابی را در اختیار کاربر قرار دهد.

در نهایت در صورت تمایل به خرید نرم افزار حسابداری می توانید با شماره 02161952 تماس حاصل فرمایید.