منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نرم افزار Revit Structure چیست؟ (پاسخ به سوالات متداول)

نرم افزار Revit Structure چیست؟ (پاسخ به سوالات متداول)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نرم افزار Revit Structure چیست؟ (پاسخ به سوالات متداول)

Revit Structure مجموعه نرم‌افزار BIM Autodesk برای شرکت‌های مهندسی عمران و مهندسان عمران است که مجموعه‌ای از ابزارهای غنی را فراهم می‌کند که کاربران را قادر می‌سازد فرآیندها را در یک محیط مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM) طراحی کنند. ) یا هنگام کار با Autodesk برای انجام سایر پروژه های ساختمانی آنها را به طور مؤثر راهنمایی کنید.

آیا نرم افزار Revit برای طراحی ساختمان مناسب است؟

Revit نرم افزار پیشرو در طراحی ساختمان در جهان با استفاده از BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) است که به کاربران حرفه ای این امکان را می دهد که نه تنها نقشه های مورد نظر خود را ایجاد کنند، بلکه کل مدل ساختمان از جمله ویژگی های طراحی را نیز ایجاد کنند. با نقشه هماهنگ کنید Revit طراحی شده است تا ابزارهای طراحی برای ساخت سازه ها را در اختیار شما قرار دهد.

آیا Revit تحلیل ساختاری دارد؟

بله جعبه ابزار تحلیل سازه برای نرم افزار Autodesk® Revit® شامل مجموعه ای از ابزارهایی است که از فرآیند مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) پشتیبانی می کند و به مهندسان عمران اجازه می دهد ساختار شما را در محیط Autodesk® Revit® تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل کنند.

آموزش 100 نقطه دید مهم و کاربردی

آیا مهندسان عمران از Revit استفاده می کنند؟

حدود 70 درصد از پروژه های ساختاری در Foresite Group از Revit استفاده می کنند. Revit به عنوان ابزاری برای مهندسین بصری، مشاهده چگونگی ادغام اجزای معماری با اجزای سازه و جایی که واحدهای HVAC، لوله‌ها و دریچه‌ها نیاز به کار یا نگهداری دارند را آسان می‌کند.

نرم افزار Revit Structure چیست؟ (پاسخ به سوالات متداول)

هدف Revit چیست؟

نرم افزار Revit برای هماهنگی همه ورودی ها (از جمله CAD) و ایجاد محصولات و طرح های سفارشی و قابل تحویل استفاده می شود. اغلب، هر دو نرم افزار در یک شرکت استفاده می شوند و کارشناسان BIM و CAD روی اجزای مختلف یک پروژه کار می کنند.

15 وب سایت خانوادگی برای دانلود رایگان

Revit بهتر است یا Staad pro؟

مقایسه Revit با Staad pro نشان می دهد که Revit می تواند نیازهای تجاری شما را بهتر برآورده کند. اما از نظر کیفیت پشتیبانی مداوم، Staad pro بهتر است. از نظر ویژگی های به روز رسانی و نقشه های راه، Revit نسبت به Staad pro ترجیح داده می شود.

آیا مهندسان عمران باید Revit را یاد بگیرند؟

AutoCAD، Revit و Staad Pro نرم افزارهای طراحی مهمی هستند که تمامی متخصصان مهندسی عمران و معماری باید نحوه کار با آنها را بدانند. مهندسان عمران باید روی Revit تمرکز کنند تا کار خود را انجام دهند. جزئیات و طراحی ساخت با Staad Pro بهتر انجام می شود.

هزینه نرم افزار Revit چقدر است؟

قیمت اشتراک سالانه نرم افزار Revit 2545 دلار و قیمت اشتراک ماهانه 320 دلار است. در حال حاضر تنها آخرین نسخه Revit برای دانلود موجود است. نسخه Revit 2021 فایل های نسخه قبلی را باز می کند.

Revit به چه معناست؟

نام کامل این بسته نرم افزاری کاربردی Revise-Instantly است که به ما امکان می دهد تغییرات را به راحتی انجام دهیم، بنابراین نام Revit به صورت اختصاری برای آن در نظر گرفته شده است. در قلب Revit، Parametric Variation Expansion Engine قرار دارد که با استفاده از فناوری جدیدی کار می کند که بر پارامترهای زمینه گرا تکیه دارد که مقیاس پذیرتر از پارامترهای متغیر و زمان گرا مورد استفاده در نرم افزار CAD هستند.

آموزش ساخت کفپوش فلزی در نمای Structure

آیا Revit روی Mac OS قابل نصب است؟

اگرچه نرم افزار Inventor and Revit در حال حاضر نسخه اختصاصی برای سیستم عامل مک ندارد. اما می توانید این دو نرم افزار را با استفاده از برنامه های شبیه سازی سیستم عامل مانند Parallels Desktop و VMware Fusion بر روی سیستم مک خود نصب کنید.

منظور از تحلیل ساختاری چیست؟

تحلیل سازه به معنای فرآیند تعیین اثر بارها بر سازه های فیزیکی و اجزای آن است. سازه های موجود در این نوع تحلیل شامل تمام عناصری است که باید بار را تحمل کنند، مانند ساختمان ها، پل ها، هواپیماها و کشتی ها. بنابراین تحلیل سازه جزء کلیدی و مهم طراحی سازه محسوب می شود.

ویدئوی کاربردی

 

دانلود: یادگیری از صفر تا صد ساختار زبان فارسی را ببینید