چگونه بهترین آموزشگاه زبان در تهران را شناسایی کنیم؟ (مهم ترین ویژگی ها)

چگونه بهترین آموزشگاه زبان در تهران را شناسایی کنیم؟ (مهم ترین ویژگی ها)

حتما برای شما هم پیش آمده که قصد شرکت دارید کلاس انگلیسی یا به زبان های خارجی دیگر صحبت کنید. از آنجایی که تعداد آموزشگاه های زبان در تهران در حال حاضر بسیار زیاد است، پیدا کردن آموزشگاهی که کلاس های باکیفیت ارائه می دهد کمی دشوار خواهد بود. این مشکل و ماهیت زمان بر آن نیز باعث می شود بسیاری از افراد سرعت یادگیری زبان را کاهش دهند یا کلاً آن را کنار بگذارند. در این مقاله می خواهیم ویژگی های یک کلاس و آموزشگاه زبان با کیفیت را شرح دهیم و یکی از بهترین آموزشگاه های زبان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در کمترین زمان انگلیسی را با بهترین عملکرد یاد بگیرید. بنابراین اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی یا جستجو هستید کلاس فرانسوی شما تا پایان مقاله با ما هستید.

معیارهای ایده آل برای آموزشگاه زبان در تهران چیست؟

اینکه یک آموزشگاه یا کلاس زبان خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد برای بسیاری از زبان آموزان سوال است که در این قسمت از مطالب قصد داریم به طور کامل به آن بپردازیم. معیارهای ایده آل برای آموزشگاه زبان در تهران عبارتند از:

1- محل مدرسه مورد نظر

اگر به دنبال یافتن یکی هستید دبیرستان زبان تهران اگر از هر نظر عالی هستید، باید به موقعیت مکانی آن نیز توجه کنید. از آنجایی که تهران یکی از کلان شهرها است، رسیدن به آنجا کمی سخت و زمان بر خواهد بود. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از خستگی و اتلاف وقت و انرژی، مدرسه ای را انتخاب کنید که دسترسی نسبتاً آسانی داشته باشد.

2- نحوه برنامه ریزی و برنامه ریزی کلاس ها

اغلب می دانید که افراد مختلف در هر زمان از شبانه روز سطوح مختلف یادگیری خواهند داشت. به عنوان مثال، برخی از افراد توانایی بهتری برای مطالعه در شب دارند، در حالی که برخی دیگر ممکن است توانایی بهتری برای مطالعه در صبح زود داشته باشند. به همین دلیل یکی از ویژگی های یک آموزشگاه زبان مناسب، انعطاف پذیری برنامه کلاسی است. برخی از مدارس برای رعایت این استاندارد در ساعات مختلف روز دروس را برگزار می کنند، در حالی که برخی دیگر آموزش آنلاین و از راه دور را برای دانش آموزان خود ارائه می دهند.

3- ارائه مدرک زبان معتبر

اکثر آموزشگاه های زبان معمولاً پس از هر دوره زبان به دانش آموزان خود گواهی ارائه می دهند. البته هرکسی که همزمان با یادگیری زبان در کلاس های زبان شرکت می کند، قصد دارد مدرک زبان بین المللی یا حداقل یک مدرک داخلی معتبر دریافت کند. بنابراین باید با مراجعه به آموزشگاه زبان معتبر از چنین نگرانی هایی دوری کنید. برای اطلاع از اعتبار و تاریخچه آموزشگاه های مختلف زبان، علاوه بر پرس و جو برای زبان آموزان گذشته و حال، می توانید نام آنها را در گوگل جستجو کنید و اطلاعات خوبی در مورد آنها به دست آورید.

4- معلمان مدرسه مورد نظر

قطعاً مهمترین چیزی که باید در مورد دبیرستان زبان در نظر داشت، معلمان آن مدرسه هستند. همه می توانند خودشان کتاب های درسی زبان بسازند و بخوانند، اما چیزی که مدرسه را از این کتاب ها متمایز می کند معلمان آن هستند. معلم می تواند به شما کمک کند زبانی را یاد بگیرید که می دانید و به اندازه کافی روان صحبت می کنید، علاوه بر این که می تواند دانش خود را به دانش آموزان خود منتقل کند. مدارس معتبر معمولاً به انتخاب مربیان خود توجه زیادی می کنند تا بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند و زبان آموزان موفقی را ارائه دهند. بنابراین در حین تحقیق در مورد آموزشگاه زبان در تهران باید از مبدأ و سطح مهارت معلمان در آموزشگاه اطمینان حاصل کرد.

5- محیط مدرسه مورد نظر

محیط مدرسه ای که انتخاب می کنید از نظر نظم و آرامش نیز بسیار مهم است. البته در مدرسه ای که پرسروصدا است و تجهیزات آن چنان نامتقارن و نادرست است که آرامش شما را به هم می زند، نمی توانید از قدرت یادگیری کامل خود استفاده کنید. پس سعی کنید در هنگام ثبت نام یا حتی از قبل محیط مدرسه را به خوبی بررسی کنید تا مطمئن شوید.

6- تجهیزات و امکانات آموزشگاه های زبان

در گذشته، تمام تجهیزات آموزشی به یک تخته جادویی خلاصه می شد. اما اکنون برای یادگیری بیشتر دروس به ویژه زبان به تجهیزات صوتی و تصویری مدرن نیاز خواهیم داشت. در واقع یک آموزشگاه زبان در تهران امروز اگر بتواند مدعی شود یک آموزشگاه زبان ایده آل است که بتواند از نظر تجهیزات و امکانات به خوبی از زبان آموزان خود حمایت کند. برای تسلط بر زبان های خارجی، چه انگلیسی و چه زبان های دیگر مانند فرانسوی، باید مهارت های شنیداری خود را بهبود بخشید و به شنیدن تلفظ و گویش کلمات عادت کنید. بنابراین، تنها در صورتی می توانید به تسلط دست پیدا کنید که مدرسه مورد نظر برای این منظور مجهز باشد.

دبیرستان زبان سفیر

اگر به دنبال مرکز آموزشگاه زبان مناسب در تهران هستید، موسسه زبان سفیر گفتمان را به شما معرفی می کنیم. این موسسه بیش از 22 سال از فعالیت خود می گذرد و در این سال ها موفق به تاسیس 63 شعبه در تهران و همچنین در مراکز دیگر استان ها شده است. آموزشگاه زبان سفیر گفتمان دارای مجوزها و گواهینامه هایی نیز می باشد که علاوه بر سابقه درخشان، موید کار خوب آن خواهد بود.
موسسه سفیر گفتمان کلاس های مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه را به صورت اصولی برنامه ریزی کرده و در مدل های زمانی مختلف برگزار می کند و به همین دلیل کاملا منعطف است. همچنین این موسسه برای علاقمندان به کسب مدرک زبان بین المللی کلاس های تخصصی برگزار می کند و در پایان مدارک مربوطه را ارائه می کند. این مجموعه همچنین از بهترین و مدرن ترین تجهیزات آموزشی در کلاس استفاده می کند و به یادگیری بهتر دانش آموزان کمک می کند. همچنین مجموعه سفیر گفتمان تمامی کلاس های خود را با حداقل تعداد دانش آموز برگزار کرد که با حفظ آرامش در کلاس باعث افزایش اثربخشی تدریس خواهد شد. لازم به ذکر است این مجموعه علاوه بر برگزاری کلاس های زبان انگلیسی و فرانسه برای سنین مختلف و با مقاطع تحصیلی مختلف، آموزش آنلاین و از راه دور را نیز ارائه می دهد تا دانش آموزان در هر شرایطی از یادگیری بهره مند شوند. نکته جالب در مورد موسسه Ambassador Goftman این است که فارغ التحصیلان خود را در سطوح پیشرفته جذب می کند و از آنها به عنوان مربی استفاده می کند.
همچنین اگر به دنبال آموزشگاه زبان در تهران هستید که مطمئن باشید بر کیفیت کلاس ها نظارت و کنترل خواهید کرد، همچنان می توانید به موسسه سفیر گفتمان اعتماد کنید. زیرا کارکنان این مؤسسه به طور مرتب دروس را از نظر کیفیت آموزش از طریق دوربین های نظارت تصویری بررسی می کنند. در این میان به عنوان یکی دیگر از ویژگی های مثبت موسسه سفیر گفتمان می توان به تعدد شعبه های آن در تهران اشاره کرد. پس می توانید به یکی از شعبه های موسسه سفیر گفتمان مراجعه کنید و در هر نقطه از پایتخت به عنوان آموزشگاه زبان با کیفیت در تهران تحصیل خود را آغاز کنید.

اخرین حرف

همانطور که گفته شد در حال حاضر تعداد آموزشگاه های زبان در تهران بسیار زیاد است و انتخاب از بین آنها نسبتاً سخت خواهد بود. برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در تهران باید به نکات مختلفی از جمله موقعیت مکانی، مدرسان، نحوه برنامه ریزی ساعات، تجهیزات و امکانات آموزشگاه و … به عنوان آموزشگاه زبان در تهران که تا حد زیادی تمام معیارهای ایده آل برای آموزشگاه زبان خوب را برآورده کرده است، ما موسسه سفیر گفتمان را به نشانی www.gosafir.com ارائه می دهیم.