منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه می توانم یک انتقال در پریمیر اضافه کنم؟

چگونه می توانم یک انتقال در پریمیر اضافه کنم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه می توانم یک انتقال در پریمیر اضافه کنم؟

از جانب ترانزیشن برتر از خلاقیت استفاده کنید تا مخاطبان خود را بدون از دست دادن از صحنه ای به صحنه دیگر منتقل کنید. در این آموزش، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه در Adobe Premiere Pro، انتقال ها را به ویدیوی خود اضافه کنید.

انتقال ویدئو روشی خلاقانه برای انتقال از یک صحنه به صحنه دیگر است. فیلمسازان از انتقال به طرق مختلف استفاده می کنند. آنها می توانند تغییر در طرح را نشان دهند، گذر زمان را نشان دهند یا به سادگی مخاطب را روانتر به صحنه بعدی منتقل کنند. در طی فرآیند پس از تولید، انتقال ها با استفاده از نرم افزار ویرایش ویدیو به ویدیوها اضافه می شوند.

چه در حال ساخت یک فیلم بلند، یک موزیک ویدیو، یا یک کلاژ ویدیویی یا نمایش اسلاید باشید، افزودن انتقال آرام به محتوای خود یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین مهارت های ویرایش ویدیو است که می توانید یاد بگیرید. پروژه برتر خودت سود ببر

کدام انتقال برای شما مناسب است؟

انتقال‌های Fade in، Fade out و Cross Fade انتقال‌های رایج برای ویدیوها هستند، احتمالاً به این دلیل که برای گرافیک کارتونی سبک هستند و توجه زیادی را به خود جلب نمی‌کنند. اما انتقال‌های جسورانه‌تر و پیچیده‌تر می‌توانند انتخاب‌های خلاقانه‌ای را برای افزودن به ویدیوی خود تعیین کنند، اگر اجازه دهید. به عنوان مثال، حماسه جنگ ستارگان به دلیل بسیاری از انتقال‌های پاک کردن منحصربه‌فردش در جامعه فیلم به خوبی شناخته شده است.

نحوه استفاده از انتقال در Adobe Premiere Pro.

1. پنل Effects را در زیر تب Window باز کنید.

چگونه می توانم یک انتقال در پریمیر اضافه کنم؟

2. پوشه Video Transitions را باز کنید و انتقالی را که می خواهید اعمال کنید انتخاب کنید.

چگونه می توانم یک انتقال در پریمیر اضافه کنم؟

3. انتقال بین دو کلیپ را در جایی که می خواهید ظاهر شود بکشید و رها کنید.

4. با استفاده از کنترل پنل افکت، مدت زمان و تراز انتقال خود را سفارشی کنید.

چگونه می توانم یک انتقال در پریمیر اضافه کنم؟

انتقال پیش فرض را اعمال کنید.

سریع‌ترین راه برای افزودن یک انتقال این است که بین دو کلیپ که می‌خواهید یک انتقال به آن اضافه کنید کلیک راست کرده و Apply Default Transition را انتخاب کنید. یک جلوه حل متقاطع اضافه می کند و می تواند هم برای ویدیوها و هم برای موزیک ویدیوی شما اعمال شود.

بر آن مسلط شوید.

یکی از مواردی که باید هنگام ویرایش ویدیو به خاطر داشته باشید این است که دو فریم شما باید برای ایجاد یک انتقال با هم همپوشانی داشته باشند. فیلم اضافی در هر انتهای گیره دسته نامیده می شود.

دسته‌ها فقط در صورتی ظاهر می‌شوند که تعداد فریم‌های شما بیشتر از آنچه در جدول زمانی استفاده می‌کنید داشته باشید. برای ایجاد دستکاری‌کننده‌ها، انتهای کلیپ‌های خود را بکشید تا آنها را گسترش دهید و یک بافر برای انتقال خود ایجاد کنید.

اگر فریم اضافی وجود نداشته باشد، Premiere Pro آخرین و اولین فریم کلیپ های انتخاب شده را برای انتقال تکرار می کند. برای جلوگیری از کوتاه شدن کلیپ های خود، چند ثانیه قبل و بعد از هر عکس دوربین خود را بچرخانید. این همچنین به شما انعطاف بیشتری در هنگام برش فیلم می دهد.

کار با انتقال در Creative Cloud.

اگر ترانزیشن هایی را می خواهید که در Adobe Video Editor نمی بینید، نگران نباشید – یک افزونه برای آن وجود دارد. Adobe Video Partner Finder می تواند به شما کمک کند افزونه هایی را پیدا کنید که برای استفاده با برنامه های Adobe تأیید شده اند. جلوه های ویدیویی مانند انتقال شکل، انتقال صاف و انتقال بدون درز از پلاگین ها می آیند.

همچنین می توانید تغییراتی را در Adobe After Effects و Photoshop اعمال کنید و آنها را در گردش کاری Premiere Pro خود بیاورید. اگر فیلم خود را ندارید، از سایت‌هایی مانند Footage Farm دیدن کنید تا ویدیوی استوک با کیفیت بالا را دانلود کرده و تمرین کنید.

نکاتی برای استفاده حداکثری از انتقال پروژه

زیاده روی نکنید.

به همان اندازه که سرگرم کننده هستند، انتقال بیش از حد می تواند حواس پرت کننده باشد و ویدیوی شما را آماتور به نظر برساند. به جای اینکه ویدیوی خود را با افکت های بیش از حد شلوغ کنید، بهتر است از چند انتقال خوب استفاده کنید.

معمولا در پروژه هایی مانند پروژه برتر عروسی، می توان از ترانزیشن ها بیشتر استفاده کرد و برای ایجاد افکت های جذاب تر و جلوه بیشتر به برخی از صحنه های عروسی، طبیعی است. بنابراین نوع پروژه شما نیز مهم است.

انتقال خود را ثابت نگه دارید.

بسیاری از انتقال‌های مختلف می‌توانند ویدیوی شما را با سرعت متلاطم و متلاطم نشان دهند. چندین نوع انتقال را به طور متناوب انتخاب کنید تا یک جریان ثابت ایجاد کنید که مخاطبان شما به آن عادت کنند و از استفاده از چندین نوع انتقال در یک ویدیو خودداری کنید.

فقط در صورت لزوم از انتقال استفاده کنید.

در نظر بگیرید که انتقال شما چگونه به داستان شما کمک می کند. انتقالی که فصل یا فاز جدیدی از فیلم را مشخص می کند، مانند مقدمه یا محو شدن، بیشتر از انتقال بین دو کلیپ در یک صحنه انتظار می رود. انتقال شما باید یک ابزار داستان سرایی باشد، نه راهی برای پر کردن فضا یا افزودن جلوه های پر زرق و برق.

بهترین سایت ایرانی برای دانلود Transition Premier

اگر به دنبال انتقال حرفه ای هستید، بدون شک سایت تایم کد که معروف ترین و بزرگترین سایت پروژه های ویدئویی آماده در ایران می باشد می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

با ورود به سایت Timecode می توانید ترانزیشن های حرفه ای زیادی را دریافت کنید و پس از مشاهده نمای کلی هر ترانزیشن که به صورت ویدیویی است در صورت نیاز آن را دانلود کنید. پیشنهاد می کنیم به این سایت سر بزنید و از پروژه های آماده آن استفاده کنید.