منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کدام ایرلاین های داخلی بلیط چارتر ارائه می دهند؟

کدام ایرلاین های داخلی بلیط چارتر ارائه می دهند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کدام ایرلاین های داخلی بلیط چارتر ارائه می دهند؟

اگر مسافر مکرر هستید، احتمالاً به دنبال سفرهای سریع، آسان و ارزان‌تر هستید. در بین تمام روش های سفر می توان گفت که سفر هوایی سریع ترین و راحت ترین راه است. علاوه بر این با انتخاب بلیط چارتر می توانید هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

در حال حاضر ایرلاین ها و آژانس ها تمامی صندلی های مسیر یک شرکت هواپیمایی را برای مدت زمان مشخصی خریداری می کنند، قیمت فروش آن را تعیین می کنند و بلیط های فروخته نشده را با قیمت کمتری نزدیک به زمان سفر ارائه می کنند تا ضرر نکنند. این روش فروش توسط چارترها باعث کاهش قیمت بلیط و ارزان تر شدن سفر می شود.

حتما بخوانید: بهترین دوره های زبان ترکی

در این میان شاید برایتان سوال پیش بیاید که کدام ایرلاین های داخلی بلیط چارتر ارائه می کنند و این بلیط ها را به ایرلاین های مختلف ارائه می کنند. همچنین آیا بلیط چارتر به معنای کیفیت خدمات پایین تر است یا تغییری در کیفیت خدمات توریستی ایجاد نمی کند؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه این صفحه با ما همراه باشید.

کیفیت خدمات در بلیط چارتر چگونه است؟

شاید فکر کنید خرید بلیط هواپیما ارزان به این معنی است که خدمات نامناسب و ضعیفی دریافت خواهید کرد. تا زمانی که اینطور نباشد. بلیط چارتر همان خدمات و صندلی در پروازها را با قیمت مناسب تری به شما ارائه می دهد. بنابراین با خرید بلیط هواپیما چارتر می توانید در کنار فردی بنشینید که همان کیفیت را با قیمت بالاتر خریداری کرده است. حال سوال مهم این است که کدام شرکت ها و ایرلاین ها بلیط چارتر ارائه می دهند؟ در ادامه شما را با این خطوط هوایی آشنا می کنیم.

شرکت هواپیمایی آسمان

کدام ایرلاین های داخلی بلیط چارتر ارائه می دهند؟

شرکت هواپیمایی آسمان در سال 1359 پس از ادغام چند شرکت هواپیمایی مختلف فعالیت خود را در این منطقه آغاز کرد. ناوگانی متشکل از 36 هواپیما و سه دفتر در سراسر کشور دارد. این ایرلاین با ارائه خدمات مناسب، قیمت کمتری برای بلیط های خود در نظر گرفته است تا مسافران سفری راحت، با کیفیت و ارزان تری داشته باشند.

این مطلب را نیز بخوانید: دیدنی های نزدیک هتل شیگان کیش

ایران ایر

ایران ایر اولین و قدیمی ترین ایرلاین ایرانی است که از ادغام ایرانیان ایرویز و پرشین ایرویز ایجاد شده است. این ایرلاین بلیط های خود را به مقاصد داخلی و خارجی می فروشد. این ایرلاین خدمات خوبی نیز ارائه می دهد و در دسته شرکت های معتبر قرار می گیرد.

ماهان ایرویز

در بین تمامی خطوط هوایی، ماهان جزو بهترین هاست و همیشه در ارائه خدمات و امکانات برتر و بهتر حرف اول را می زند. این شرکت که از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را آغاز کرد، امروزه جایگاه ویژه ای در خاورمیانه دارد. همچنین ماهان ایر از بدو تاسیس تاکنون دستخوش تغییرات زیادی شده و هر روز در جهت نوسازی تجهیزات خود گام برمی دارد

ناوگان هواپیمایی ماهان 61 فروند هواپیما دارد و از این تعداد فقط 46 فروند فعال است و همچنین پروازهای داخلی و خارجی نیز در برنامه کاری این شرکت گنجانده شده است و مسافران از خدمات این شرکت بسیار رضایت دارند. در کنار خدمات خوب، قیمت خوب بلیط را نیز باید به مزیت های این شرکت اضافه کرد. بنابراین اگر قصد دارید سفری خوش و با کیفیت داشته باشید می توانید با بلیط چارتر هواپیمایی ماهان به شهرهای مختلف سفر کنید.

کدام ایرلاین های داخلی بلیط چارتر ارائه می دهند؟

شرکت هواپیمایی زاگرس

به غیر از شرکت هواپیمایی آسمان، شرکت هواپیمایی زاگرس نیز قیمت های مناسبی را برای بلیط های خود در نظر گرفته است. این ایرلاین یکی از ایرلاین های خصوصی ایرانی است که از سال 1393 شروع به کار کرد و علاوه بر آن شرکت زاگرس با وجود سابقه کوتاه فعالیت در این زمینه توانست جایگاه خوبی را در بین ایرلاین های کشور به دست آورد.

زاگرس اولین پرواز خارجی خود را در سال ۱۳۹۶ انجام داد و از تهران به مقصد دمشق حرکت کرد. علاوه بر این، این شرکت هواپیمایی در حال حاضر در تلاش است تا قیمت بلیت های خود را تغییر ندهد تا مسافران علاوه بر ارائه خدمات باکیفیت و مناسب، از سفر ارزان تری برخوردار شوند. و با کیفیت خوب لذت ببرید

شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در حال حاضر با داشتن میانگین ۵۰ پرواز در هفته یکی از شلوغ ترین ایرلاین ها محسوب می شود. مدیران این شرکت هواپیمایی ارائه خدمات مناسب را در برنامه کاری خود قرار می دهند. به همین دلیل سعی می کنند مسافران بیشتری را خوشحال کنند. یکی از روش های این شرکت برای افزایش رضایت مسافران، تهیه بلیط با قیمت ارزان و مناسب است.

آخرین کلمه

در حال حاضر ایرلاین های مختلف در تلاش هستند تا پروازهای خود را با کیفیت مورد نیاز مسافران ارائه دهند. همچنین برای رقابت با سایر ایرلاین ها به دنبال کرایه های ارزان و مناسب در کنار امکانات خوب و ایده آل هستند. اما مهمتر از آن برای تهیه بلیط چارتر باید به ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. این آژانس ها در اصل چارتر کننده بلیط چارتر هستند و قیمت بلیط را تعیین می کنند. پس به یاد داشته باشید که هیچ یک از ایرلاین ها در تعیین قیمت بلیط چارتر دخالتی ندارند.

روش کار به این صورت است که یک شرکت هواپیمایی تمام بلیط ها و صندلی های مسافرتی را برای مدت زمان مشخصی خریداری می کند و قیمت هر صندلی را تعیین می کند. به همین دلیل قیمت این بلیط ها متفاوت است. همچنین ممکن است در پروازی که برای آن بلیط هواپیما چارتر خریداری کرده اید، فردی که دو برابر قیمت آن بلیط را پرداخت کرده است، در کنار شما بنشیند. بنابراین با خرید این نوع بلیط می توانید سفر ارزان تری با کیفیتی برابر با صندلی های بلیط سیستمی داشته باشید.