کلمات کلیدی مهم را با ابزار Uber Suggest پیدا کنید

کلمات کلیدی مهم را با ابزار Uber Suggest پیدا کنید

Ubersuggest یک ابزار آنلاین برای تحقیق و یافتن کلمات کلیدی مهم است. در این مقاله قصد داریم نحوه کار با UberSuggest را البته بدون افشای اطلاعات از کنسول جستجو به شما آموزش دهیم. اما ابتدا باید در مورد اهمیت کلمات کلیدی و نقش آنها در سئو سایت صحبت کنیم، سپس در مورد مزایا و کاربردهای ابزار Ubersuggest و تاثیر آن در بدست آوردن کلمه کلیدی مناسب و سپس تصمیم به ثبت نام در UberSuggest صحبت کنیم. بدون درز اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، اگر شما هم از ابزار Ubersuggest استفاده می کنید، پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ممکن است این سوال مطرح شود که آیا UberSuggest معتبر است یا آمار آن قابل اعتماد است؟ ما قبلاً محتوای ویدیویی ایجاد کرده‌ایم که شما را با جزئیات راهنمایی می‌کند. بنابراین، آیا آمار Ubersuggest معتبر است؟ خواندن.

کلمات کلیدی مهم را پیدا کنید

کلمات کلیدی مهم را پیدا کنید

همانطور که می دانید سئو مجموعه ای از کارهایی است که باید برای بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل انجام دهید. شما از سایت حذف خواهید شد. سئو به دو دسته سئو داخلی (On-Page SEO) و سئو خارجی (Off-Page SEO) تقسیم می شود. کلمات کلیدی زیرمجموعه ای از سئوی داخلی سایت هستند که نقش بسیار مهمی در جذب کاربران و ترافیک ورودی دارند.

کلمه کلیدی چیست؟

به زبان ساده، کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران در نوار ابزار گوگل جستجو می کنند. کلمات کلیدی نقش بسیار مهمی در جذب کاربر و مخاطب دارند. کلمات کلیدی می توانند از یک کلمه یا چند کلمه تشکیل شده باشند که در این صورت آنها را کلیدواژه می نامیم. بنابراین باید زمان زیادی را برای انتخاب کلمات کلیدی صرف کنیم زیرا کاربران توسط آن کلمات کلیدی جذب سایت شما می شوند. بنابراین بهترین راه برای یافتن کلمات کلیدی مناسب این است که ابتدا کسب و کار خود را بشناسید.

این بدان معناست که شما ابتدا باید مخاطبان هدف خود را ارزیابی کنید زیرا سایت وردپرسی دارید، بنابراین مخاطبان هدف شما بیشتر افرادی هستند که به نوعی با وردپرس درگیر هستند، مانند طراحان وب سایت وردپرس یا کسانی که می خواهند وردپرس را آموزش دهند. اکنون باید یک کلمه کلیدی برای محتوایی که می نویسید انتخاب کنید. بنابراین، بهتر است از کلمات کلیدی استفاده کنید که کاربر هدف شما را درگیر کند. سپس لیستی از کلمات کلیدی که به ذهنتان می رسد تهیه کنید و بهترین کلمات کلیدی را در میان آنها بیابید.

لیست کاملی از کلمات کلیدی را پیدا کنید

  1. عبارت یا کلمه کلیدی خود را در گوگل جستجو کنید و کلمات و عبارات جدیدتری را از یک جستجوی مرتبط به شما پیشنهاد می کند که می توانید در لیست خود استفاده کنید.
  2. کلمات کلیدی لیست خود را با ابزار Google Trends مقایسه کنید و کلمات کلیدی که کمترین جستجو را داشته اند را از لیست کلمات کلیدی خود حذف کنید.
  3. برای یافتن تعداد رقبا برای کلمات کلیدی مورد نظر خود، کافی است عبارت allintitle را در نوار گوگل وارد کنید، سپس علامت بزنید: و بعد از فاصله بین دو کاراکتر “” یک کلمه یا عبارت کلیدی را تایپ کنید و Enter را فشار دهید، سپس نتایج جستجوی گوگل عددی را در پایین نوار جستجو نشان می دهد که دقیقاً تعداد رقبای شما را نشان می دهد. برای درک توضیحات به تصویر زیر نگاه کنید.
کلمات کلیدی را در گوگل جستجو کنید

پس از انجام مراحل بالا بررسی می کنیم که کدام کلمه رقبای کمتر و محبوبیت بیشتری دارد و سپس آن کلمه کلیدواژه مناسبی می شود که بتوانیم بر روی آن مانور دهیم و محتوای خود را بر اساس آن بنویسیم. همانطور که می بینید یافتن کلمه کلیدی در روش فوق بسیار سخت و زمان بر است و اگر بخواهیم مراحل بالا را برای نوشتن هر مطلبی طی کنیم، زمان و انرژی زیادی از دست می رود.

اما خبر خوب این است که گوگل تعدادی ابزار برای کمک به شما در یافتن کلمات کلیدی مناسب ارائه می دهد. یکی از این ابزارها Ubersuggest است که در این قسمت از مقاله شما را با نحوه ثبت نام آشنا می کنیم. در Uber Sajest، می‌توانیم اطلاعاتی را بدون درز اطلاعات به شما بگوییم.

Ubersuggest چیست؟

Ubersuggest ابزاری است که به شما کمک می کند کلمه کلیدی مناسب را پیدا کنید. همانطور که قبلا توضیح دادیم، یافتن کلمه کلیدی بدون ابزار بسیار سخت و زمان بر است، بنابراین بهتر است از ابزارهای موجود در گوگل برای یافتن کلمه یا عبارت کلیدی استفاده کنید. مزیت بزرگ UberSuggest نسبت به سایر ابزارهای یافتن کلمات کلیدی مانند Semrush یا Ahrefs این است که کاملا رایگان است. این ابزار دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیاری است. یکی از ویژگی هایی که Ubersuggest دارد این است که پیشنهادات و ایده های مرتبط با کلمه کلیدی را به شما نشان می دهد.

یاد بگیرید که با ابزار Ubersuggest کار کنید

ابتدا باید به سایت ubersuggest رفته و زبان افغانستان را در فیلد مطابق شکل زیر انتخاب کنید. (متاسفانه این ساز مانند بسیاری از سازهای دیگر فارسی را پشتیبانی نمی کند.)

یاد بگیرید که با ابزار Ubersuggest کار کنید

سپس همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در قسمت Enter domain یا keyword نام دامنه یا کلمه کلیدی را وارد کنید. DIFFICULTY در SEO، PAID DIFFICULTY و CPC را نشان می دهد.

آموزش کلمات کلیدی برای وردپرس
  1. حجم جستجو به ما نشان می دهد که این کلمه چند بار در ماه جستجو می شود.
  2. مشکل یا مشکل این است که دریافت نتایج جستجوی گوگل چقدر دشوار است.
  3. موضوع پولی نشان می‌دهد که کسب نتایج بالا در گوگل بر اساس تبلیغات پولی چقدر دشوار است.
  4. هزینه هر کلیک همچنین نشان می دهد که اگر می خواهید این کلمه کلیدی را از طریق Google Ads تبلیغ کنید، چقدر باید به ازای هر کلیک بپردازید.

همچنین می توانید از بخش ایده های کلمه کلیدی برای یافتن و استفاده از لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی خود استفاده کنید.

لیست کلمات کلیدی برای ایده های کلمه کلیدی

علاوه بر امکانات فوق، این ابزار دارای بسیاری از امکانات دیگر نیز می باشد که در دسترس شما نیست و برای استفاده از آن ها باید در سایت ثبت نام کنید تا بتوانید از این امکانات استفاده کنید.

نحوه ثبت نام در وب سایت Ubersuggest

ابتدا به وب سایت Uber Sajest رفته و روی گزینه Login کلیک کنید. در این بخش، Uber Sajest از شما می خواهد که با حساب کاربری گوگل خود وارد شوید. برای اطلاع از توضیحات به عکس های زیر نگاه کنید.

نحوه ثبت نام در وب سایت Ubersuggest

هنگامی که با حساب Google خود وارد می شوید، از شما می خواهد که به کنسول جستجوی خود به این ابزار دسترسی داشته باشید.

این بخش از ما می خواهد که با حساب Google خود وارد شوید.

به این ترتیب ابزار می تواند تمام آمار و اطلاعات ورود به حساب کاربری جستجوی کنسول شما را دریافت کند و به این ترتیب به اطلاعاتی مانند کلماتی که سایت شما از این ورود دریافت می کند دسترسی پیدا کرده و جمع آوری کند.

با یک حساب Google دسترسی داشته باشید

جایی که ابزار Ubersuggest داده های خود را جمع آوری می کند

همانطور که قبلاً گفتیم، برای استفاده از تمامی امکانات Uber Sajest، هنگام ثبت نام با اکانت گوگل خود باید وارد این سایت شوید. لطفاً به کنسول جستجوی خود اجازه دسترسی به این ابزار را بدهید. هزاران وب مستر دیگر در حال حاضر به همین روش ثبت نام می کنند و UberSuggest در حال جمع آوری اطلاعات از هزاران وب سایت برای ایجاد یک پایگاه داده بسیار قدرتمند به نام Ubersuggest است.

بنابراین به این نتیجه کلی می رسیم که UberSuggest در هزاران وب سایت اطلاعاتی دارد و شما به راحتی می توانید با جستجوی این دامنه یا کلمه کلیدی اطلاعات بسیار دقیقی به دست آورید و در نهایت UberSuggest اطلاعات را مستقیماً از افرادی که کنسول جستجو می کنند دریافت کرده و در پایگاه داده خود جمع آوری می کند. بنابراین این اطلاعات به احتمال زیاد دقیق است.

نحوه ثبت نام در Uber Sajest بدون افشای اطلاعات

اکنون ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که نمی خواهید اطلاعات کنسول جستجوی گوگل شما در اختیار رقبای شما قرار گیرد، پس چگونه می توانید بدون ذخیره اطلاعات خود در پایگاه داده UberSign در این سایت ثبت نام کنید؟ راه حل بسیار ساده است. برای انجام این کار، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری گوگل ایجاد کنید که وب سایت ثبت شده ای در کنسول جستجو نداشته باشد و با آن حساب گوگل در ابزار UberSign وارد شوید. در این صورت به راحتی می توانید از تمامی امکانات این سایت بدون افشای اطلاعات خود استفاده کنید.

نتیجه

سئو و بهینه سازی سایت یکی از مهمترین کارهایی است که هر وبمستری برای موفقیت و پیشرفت سایت خود باید انجام دهد. کلمات کلیدی یکی از مهم ترین قسمت های سئو داخلی هستند که در بهینه سازی سایت نباید آنها را دست کم گرفت. در این مقاله به طور مفصل در مورد اهمیت کلمات کلیدی با شما صحبت کردیم و سپس ابزار Ubersuggest را به شما معرفی کردیم و نحوه کار با این ابزار را به شما آموزش دادیم. در نهایت نحوه ثبت نام در Ubersuggest بدون افشای اطلاعات. ما به شما آموزش داده ایم که از تمامی خدمات این ابزار استفاده کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد