منو سایت

یک WordCamp ایالات متحده عالی داشته باشید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک WordCamp ایالات متحده عالی داشته باشید

یک WordCamp ایالات متحده عالی داشته باشید

با برگزاری WordCamp US در این هفته، ما می دانیم که بسیاری از مردم برای رفتن به سن دیگو، کالیفرنیا برای ارتباط با دوستان قدیمی و ایجاد دوستان جدید هیجان زده هستند. تیم Kadence توسط بنیانگذار بن ریتنر نمایندگی خواهد شد و بسیاری از برندهای خواهر ما از StellarWP نیز در آن حضور دارند. اگر دنبال کنید StellarWP و KadenceWP در حساب های اجتماعی، تیم های ما تجربیات خود را در این آخر هفته، 9 تا 11 سپتامبر 2022 به اشتراک خواهند گذاشت.

اما ما آن را دریافت می کنیم. یکسان نیست. من خودم در WordCamp های متعددی به عنوان شرکت کننده، سازمان دهنده، سخنران و حامی شرکت کرده ام. اما امسال متفاوت است. به دلایل خانوادگی امسال نمی توانم بروم. من FOMO دارم. و من می دانم که بسیاری از افراد دیگر نیز این کار را می کنند. با توجه به مسائل بهداشتی، محدودیت‌های سفر، فروش بلیط‌ها در عرض یک ساعت، و موانع بی‌شمار دیگر، بسیاری از ما به سادگی از طریق هشتگ در رسانه‌های اجتماعی شرکت می‌کنیم.

به این ترتیب، ما می‌خواهیم یک بازی انجام دهیم و همه کسانی را که در سن دیگو هستند و نیستند در این هفته در نظر بگیریم. ما جایزه داریم! حتی اگر در WordCamp US نیستید، ما می‌خواهیم بهترین‌هایی را که داریم به شما ارائه دهیم.

نحوه بازی: 3 راه برای ورود

1. با بن سلفی بگیرید

اگر در WordCamp US هستید، بن ریتنر، بنیانگذار گریزان اما فوق العاده Kadence را پیدا کنید. اگر از ظاهر او مطمئن نیستید، یکی از پخش‌های زنده اخیر ما یا ارائه او را در اجلاس صفحه ساز درباره قالب‌بندی صفحات محصول WooCommerce بررسی کنید. اگر بن را دیدید سلام کنید و با بن سلفی بگیرید. سلفی خود را پست کنید و حساب رسانه اجتماعی KadenceWP را تگ کنید توییتراینستاگرام، فیسبوک، تیک تاک، یوتیوب یا لینکدین.

2. یک اسکرین شات از وب سایت Kadence که ایجاد کرده اید به اشتراک بگذارید

اگر در WordCamp US نیستید، تنها نیستید. ما می خواهیم که شما هم بتوانید در کنار هم بازی کنید. در تاریخ 9 تا 11 سپتامبر، یک اسکرین شات از پروژه‌ای که با Kadence ساخته‌اید به اشتراک بگذارید و به ما بگویید که چگونه راه‌حل Kadence (قالب‌های Kadence Starter، بلوک‌های Kadence، Kadence Shop Kit، یا هر راه‌حل دیگری) به شما کمک کرده تا یک سایت موثر ایجاد کنید. .

3. یک ویدیو/رول از داستان خود را به اشتراک بگذارید

چه در WCUS هستید یا در خانه (یا یک مکان دورافتاده در ساحل)، یک فید اینستاگرام، یک ویدیوی TikTok، یا یک ویدیوی YouTube، یا یک داستان کوتاه ارسال کنید که به ما بگویید چگونه Kadence به شما کمک کرده تا یک سایت موثر، یک تجارت موثر ایجاد کنید. ، یا به روشی دیگر فرصت های بیشتری را ارائه کرد.

قوانین

 • فقط یک ورودی در هر حساب اجتماعی، اما اجازه ندهید که شما را از اشتراک گذاری بیش از یک حساب بازدارد!
 • پست شما باید حساب های اجتماعی رسمی Kadence را در این شبکه تگ کند. اگر ما را تگ نکنید، نمی‌توانیم آن را ببینیم و بنابراین پست شما نمی‌تواند برای بررسی درج شود.
 • فقط حساب‌های رسمی Kadence در شبکه‌های زیر واجد شرایط هستند.
  • اینستاگرام
  • توییتر
  • فیس بوک
  • لینکدین
  • TikTok
  • یوتیوب
 • ارسال باید در ساعات کاری WordCamp ایالات متحده، از جمعه، 9 سپتامبر 2022، ساعت 9:00 صبح به وقت محلی تا یکشنبه، 11 سپتامبر 2022، ساعت 4:00 بعد از ظهر PT انجام شود.

برندگان

ده برنده به صورت تصادفی در روز سه شنبه 13 سپتامبر 2022 انتخاب خواهند شد. ما از طریق DM در همان حسابی که ما را با آن تگ کردید با شما تماس خواهیم گرفت، پس حتما ما را در این شبکه اجتماعی دنبال کنید تا به راحتی بتوانیم اطلاعات تماس شما را پیدا کنیم. در آن حساب

جوایز

 • یک جایزه بهترین: کوپن Swag 100 دلاری برای فروشگاه کالای Kadence/StellarWP
 • چهار جایزه نایب قهرمان: کوپن Swag $25 برای فروشگاه کالا Kadence/StellarWP
 • پنج جایزه مقام سوم: کوپن Swag $15 برای فروشگاه کالای Kadence/StellarWP

یک کمپ سرگرم کننده داشته باشید

چه از خانه تماشا کنید و چه از جشن های سن دیگو لذت می برید، سرگرمی و یادگیری زیادی وجود دارد. ما می دانیم که در خانه بودن کاملاً یکسان نیست، اما همه ما دلایل خود را داریم. و بدون توجه به اینکه چگونه شرکت می کنید، هنوز بسیار سرگرم کننده است!

با هشتگ های #WCUS همراه شوید و برداشت ها، افکار و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید. همه ما در این امر با هم هستیم و همه ما مشتاقانه منتظر یک WordCamp بزرگتر ایالات متحده در سال آینده هستیم.