منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

کس دیگری در آنجا از هوای خنک تر، نوشیدنی های گرم و ریزش برگ ها هیجان زده شده است؟ همه نشانه های کوچک زیبا که به ما یادآوری می کنند که فصل تعطیلات نزدیک است. من می فهمم که همه شما به تعطیلات معتاد نیستید، اما آماده یا نه، آنها در راه هستند. و اگر چیزی از وب‌سایت‌ها گرفته تا دانه‌های قهوه می‌فروشید، می‌دانید که جمعه سیاه و دوشنبه سایبری نیز نزدیک هستند.

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که می خواهید همه جنون های جمعه سیاه را تحریم کنید، و اگر چنین است، من کاملا متوجه می شوم! اما از منظر فروشنده، زمان بهتری برای تبلیغ برند و دستیابی به محصولات خود به دست مصرف کنندگان وجود ندارد. واقعیت این است که مردم در این روزهای نمادین خرید خواهند کرد. آنها تمام سال منتظر این فروش هستند، بنابراین هیجان و اشتیاق واقعی برای خرید وجود دارد. چرا اجازه نمی دهید محصول شما دقیقاً همان چیزی باشد که مردم به دنبال آن هستند؟

در Kadence، هیچ چیز بیشتر از دیدن کاربران ما که وب سایت های مؤثر و موفقی ایجاد می کنند، ما را خوشحال نمی کند. و ما می خواهیم ابزارهایی را برای انجام این کار در اختیار شما قرار دهیم. ما فهرستی از پنج راه ایجاد کرده‌ایم که معتقدیم فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری شما را به سطح دیگری می‌برد. اینجا هستیم…

1. سرعت کارها را افزایش دهید

آیا می دانستید اولین چیزی که در مورد سایت شما متوجه می شود زمان بارگذاری است؟ اگر سایت شما زمان بارگذاری سریعی دارد، ممکن است افراد ناخودآگاه متوجه شوند (در حالت ایده آل). اما اگر زمان بارگذاری طولانی است، بهتر است باور داشته باشید که این می تواند چیزی باشد که قبل از اینکه کسی را ببیند که چه چیزی برای ارائه دارید، دور می کند. 40 درصد از کاربران آنلاین اگر یک سایت بیش از سه ثانیه طول بکشد، آن را رها می کنند. این 40 درصد از سرنخ‌های شما است که قبل از انجام یک فروش آن را ترک می‌کنند. سرعت سایت مهم است.

خوش شانس برای شما، قالب Kadence یکی از سریع ترین قالب های وردپرس است. اما فقط به این دلیل که شما یک تم سریع دارید به این معنی نیست که یک سایت سریع دارید. عوامل دیگری نیز در زمان بارگذاری نقش دارند، از جمله اندازه تصویر، افزونه ها، حافظه پنهان و میزبان شما. توصیه می کنیم یک تست سرعت صفحه کوچک انجام دهید تا ببینید در حال حاضر کجا هستید. اگر به نکات مفیدی برای افزایش سرعت سایت خود نیاز دارید، این پست را بررسی کنید.

5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

2. تجربه کاربری خود را با Shop Kit بهبود بخشید

یکی از قدرتمندترین کارهایی که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید، ایجاد یک تجربه آنلاین است که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. هر کسی می تواند یک صفحه محصول عمومی ایجاد کند، اما وقتی صفحه محصول بصری و جذاب باشد، برجسته می شود. یک ابزار جدید برای Kadence Shop Kit (و ابزاری که ما به خصوص در مورد آن هیجان زده ایم) توانایی ایجاد قالب های محصول سفارشی است. این یک تغییر دهنده بازی برای سایت های وردپرس ووکامرس است. اکنون می توانید صفحات محصولی ایجاد کنید که واقعاً با برند شما مطابقت داشته باشد و با مخاطبان خود درگیر شود.

5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

ابزار قدرتمند دیگری که Kadence Shop Kit در اختیار شما قرار می دهد، توانایی بهینه سازی فرآیند پرداخت است. اکنون می توانید فیلدهای پرداخت را فعال و غیرفعال کنید یا با استفاده از مدیر پرداخت، فیلدهای خود را ایجاد کنید. تسویه حساب ساده پیچیدگی رسیدن به فروش را کاهش می دهد و بازدیدکنندگان سایت شما را بیشتر به مشتری تبدیل می کند.

5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید 

Shop Kit همچنین ابزارهایی را برای ایجاد گالری های محصولات خیره کننده، تغییرات نمونه بصری، بنرهای شرطی سبد خرید و موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد. کیت فروشگاه Kadence توسعه تجربه های خرید جذاب و جذاب را آسان می کند.

3. ایجاد مشتریان مادام العمر با تبدیل های Kadence

روش دیگری که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش خود را افزایش دهید و با مشتریان خود تعامل برقرار کنید، تبدیل Kadence است. این ابزار بدون کد اضافه کردن اسلایدها، بنرها و پاپ آپ های سبک وزن را که توجه مشتریان شما را به خود جلب می کند را آسان می کند. این ابزارها می توانند به میزان قابل توجهی تبدیل شما را افزایش دهند بدون اینکه بر سرعت صفحه شما تأثیر بگذارند. حتی با طرح‌های قابل جاسازی زیبا برای هر نوع پیاده‌سازی ارائه می‌شود که اجرای آن را در صفحه شما بسیار آسان می‌کند. این یک ابزار شگفت انگیز برای جلب توجه به فروش جمعه سیاه / دوشنبه سایبری شما است.

5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

تبدیل‌ها نه تنها به فروش یک‌باره کمک می‌کنند، بلکه به ایجاد مشتریانی کمک می‌کنند که بارها و بارها بازگردند. با بنرها و پاپ‌آپ‌هایی که مشتری را به «اشتراک و ذخیره» یا «در خرید بعدی خود ۲۰ درصد تخفیف بگیرید» تشویق می‌کند. این حرکات ساده برای ایجاد مشتریان پایدار بسیار عالی هستند.

4. انتشار کلمه – رسانه های اجتماعی + کمپین ایمیل + SEO بهینه شده

در حالی که ممکن است در جمعه سیاه/دوشنبه سایبری یک فروش قاتل اجرا کنید، مهم است بدانید که بسیاری از مردم جهان نیز بهترین معاملات خود را به عنوان بخشی از این فروش فصلی منتشر می‌کنند. رقابت در این زمان از سال واقعی و به ویژه قوی است. به همین دلیل مهم است که فروش خود را به خوبی تبلیغ کنید. اولین قدم برای این کار تعیین میزان فروش شماست. در مرحله بعد، اگر از قبل نمی دانید، مشخص کنید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند. و شما از قبل قدم بعدی را می دانید، اما به هر حال من آن را می گویم – رسانه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی راهی شگفت انگیز برای دسترسی به افرادی است که به پیشنهاد شما علاقه مند هستند. بنابراین، چه جایگاه شما در اینستاگرام، توییتر، فیس‌بوک، یا یک شبکه اجتماعی نوظهور خاص در جایگاه شما فعال باشد، با مخاطبان خود به روش‌هایی تعامل کنید که آنها را متوجه برند شما کند! این باعث ایجاد هیجان می شود و به شما کمک می کند تا در صدر رقابت خود باقی بمانید.

یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی موثر، و احتمالاً بزرگترین نیروی فروش شما خواهد بود، بازاریابی ایمیلی است. این امر به ویژه در صورتی صادق است که شما یک لیست ایمیل در حال رشد و درگیر داشته باشید. اولین چیزی که می خواهید یک تم قوی است. تحقیقات نرخ تبدیل نشان داده است که کلماتی مانند “ساده”، “عالی” و “ارتقا” موثرترین برای افزودن به موضوع شما هستند. سپس به محتوای جذابی نیاز خواهید داشت که الهام بخش و مرتبط باشد و مانند همیشه دعوت به اقدام باشد. چیزی که فریاد می زند «این زندگی شما را بهتر می کند، پس همین حالا بخرید!» شاید شما دقیقاً از آن کلمات استفاده نمی کنید، اما این ایده را متوجه شدید! مردم را در جهت درست راهنمایی کنید.

5 روشی که Kadence می تواند به شما کمک کند فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود را افزایش دهید

نکته بعدی که من به شدت توصیه می کنم بهبود بهینه سازی موتور جستجو است. ممکن است بازاریابی به نظر نرسد، اما این گام مهمی است که باید برای معرفی برند خود و افزایش فروش خود بردارید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، ما به شدت توصیه می کنیم از یک افزونه SEO مانند All in One Seo، Yoast یا Rank Math استفاده کنید. برخی از نکات کلیدی دیگر که باید در مورد افزایش سئو خود در نظر داشته باشید:

  • SSL را راه اندازی کنید
  • بهینه سازی پیوندهای ثابت
  • یک نقشه سایت تنظیم کنید
  • یک وبلاگ راه اندازی کنید
  • کنسول جستجوی گوگل را راه اندازی کنید
  • جستجوی خود را بر اساس کلمه کلیدی بهینه کنید

در سئو، سعی کنید سیستم را با استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی بازی نکنید. درعوض، روی منحصر به فرد بودن، مفید بودن، معتبر بودن تمرکز کنید و در عین حال تخصص خود را نشان دهید. با خود واقعی خود بودن، خود را متمایز خواهید کرد و اعتماد ایجاد خواهید کرد. به روز رسانی محتوای مفید اخیر گوگل نشان می دهد که آنها به دنبال برجسته کردن کارشناسان معتبر و قابل اعتماد هستند. با خدمت به مخاطبان هدف خود با تخصص منحصر به فرد خود، جایگاه خود را پیدا کنید و در SERP ها رشد کنید.

5. زمان بیشتری را صرف تعامل با مشتریان خود کنید

داشتن یک وب سایت موثر و قدرتمند به معنای زمان بیشتری برای تعامل با مشتریان است زیرا شما روی راه اندازی سایت خود کار نمی کنید. وقتی کار روی سایت خود را زودتر از موعد به پایان می رسانید، زمان و آزادی را برای حضور واقعی در هنگام فروش باز می کند. این به شما امکان می دهد با مشتریان و بازار هدف خود در ارتباط باشید، چه در رسانه های اجتماعی و چه از طریق ایمیل. تعامل با مشتری زمانی که صحبت از ایجاد دنبال کنندگان شما می شود، کلیدی است. مردم می خواهند بتوانند با مردم ارتباط برقرار کنند، نه با یک برند. زمانی که مشتریان بالقوه شما در حال خرید هستند، از یک مکان معتبر تماس بگیرید و این امر به ایجاد یک مشتری خوشحال کمک زیادی می کند که به دوستان خود در مورد هیجان آنها در مورد محصولات و پشتیبانی مشتری می گوید. هنگامی که در حال توسعه یک کسب و کار هستید، هیچ راهی بهتر از حضور و فعال بودن برای رشد پایگاه مشتریان خود وجود ندارد.

باید اضافه کنیم که تعادل همه چیز است. یک امتیاز اضافی داشتن یک وب سایت با عملکرد بالا که بهینه شده و جذاب است این است که سایت وردپرس شما که با Kadence ساخته شده است کارهای بیشتری انجام می دهد بنابراین نیازی به این کار نیست. کار کمتر یعنی زمان بیشتری برای گذراندن با افرادی که دوستشان دارید، بنابراین تعطیلات غرق در کار نیست. اگر وقت بیشتری با شما داشته باشیم، خانواده شما از ما تشکر خواهند کرد!

موفقیت شما موفقیت ماست

ما در Kadence واقعاً از شما می‌خواهیم که وب‌سایت‌هایی برای ستاره‌های راک ایجاد کنید که بتوانید به آنها افتخار کنید. و در این صورت، ما مشتاقانه منتظر کمک شما هستیم تا یک فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری ایجاد کنید که درآمد بیشتری از آنچه فکر می‌کردید ایجاد کند. به همین دلیل است که Kadence تمام ابزارهایی را که برای راه اندازی سایت تجارت الکترونیک خود برای موفقیت بهینه نیاز دارید، فراهم می کند.

اگر هنوز کاربر Kadence Full Bundle نیستید، هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد! به تبدیل های Kadence، Kadence Blocks Pro، Kadence Shop Kit و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید!

بسته کامل Kadence را دریافت کنید