منو سایت

5 روند طراحی وب وردپرس برای جولای 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 روند طراحی وب وردپرس برای جولای 2023

موردی از بلوز طراح تابستانی دارید؟ نترس! ما پنج گرایش طراحی شگفت‌انگیز داریم که به شما کمک می‌کند برای کار بر روی چیزی جدید الهام بگیرید. (اگر هیچ چیز دیگری، بهانه خوبی برای ماندن در داخل و خارج از گرما است!)

در اینجا پنج روند عالی برای بررسی این ماه وجود دارد:

1. فونت در بالا

5 روند طراحی وب وردپرس برای جولای 2023

فونت هایی که بزرگتر از اندازه واقعی هستند، حاوی انیمیشن های جالب هستند یا از فونت های آزمایشی استفاده می کنند، راه حل های طراحی محبوب هستند. اما با این روند طراحی وب سایت، می توانید دو یا سه عنصر را برای یک درمان واقعا عالی که توجه را فریاد می زند ترکیب کنید.

در مثال بالا، Zajno از یکی از بزرگترین برندهای نام تجاری که احتمالاً تا به حال با آن برخورد کرده اید، استفاده می کند. حروف با موس در حالت انتظار حرکت می‌کنند و اگرچه فونت زیبایی‌شناسی ساده‌ای دارد، اما در مرزهای آزمایشی قرار دارد.

 • چرا کار می کند: این روند به این دلیل کار می کند که باعث می شود شما به نظر برسید و با طراحی تعامل داشته باشید. اگر شروع به حرکت موس خود روی این حروف کنید، توقف آن دشوار است.
 • نحوه استفاده: این تکنیکی است که فقط با چند کلمه کار می کند. اینجا جملات طولانی یا تیتر وجود ندارد. شما واقعا باید آن را کمتر از هشت کاراکتر نگه دارید تا بزرگ و قابل خواندن باشد.

2. عمل اسکرول

5 روند طراحی وب وردپرس برای جولای 2023

چیز خاصی در مورد طراحی وب سایت وجود دارد که توجه شما را جلب می کند و سپس یک تجربه اسکرول خوبی دارد. این عنصر ساده می تواند باعث شود کاربران به طور مکرر به طرح بازگردند و همیشه به ایجاد تعامل بیشتر کمک کند.

در مثال بالا از Monster Jam، در حال حاضر اکشن های زیادی در تصاویر وجود دارد، اما با اسکرول، به نظر می رسد کامیون های هیولا جان می گیرند و از کناره در سراسر صفحه حرکت می کنند. این عمل در طول اسکرول ادامه دارد. بلوک Lottie از Kadence Blocks یک راه شگفت انگیز برای افزودن انیمیشن های زیبا به پست ها و صفحات شما است. شما می توانید Lottie Block را در هر جایی که می توانید از بلوک ها استفاده کنید اضافه کنید.

 • چرا کار می کند: کاربران چیزهای اضافی کوچکی را دوست دارند که بدون نیاز به انجام کار اضافی واقعی، طراحی را خاص می کند.
 • نحوه استفاده: عمل اسکرول می تواند به تأکید بیشتر بر عناصر حرکت یا تصاویر فعال کمک کند. از آن برای ارتقای طراحی خود به سطح بعدی استفاده کنید.

3. پیمایش در یک جعبه

5 روند طراحی وب وردپرس برای جولای 2023

در حالی که عناصر ناوبری که به طور کامل در طراحی ادغام شده اند، برای مدتی بصری غالب بوده اند، سبک های ناوبری جعبه ای بیشتری در حال ظهور هستند. در این روند، خواهید دید که عناصر ناوبری، از جمله لوگو، آیتم های منو، و احتمالاً یک دکمه، در یک عنصر کادر قرار دارند. فقط به مثال بالا از Rosy Monde نگاه کنید.

این کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که ناوبری بدون توجه به آنچه در پس‌زمینه است خوانا باقی می‌ماند و می‌تواند راه خوبی برای داشتن یک سرصفحه چسبنده باشد. اکثر عناصر ناوبری در یک جعبه سفید یا سیاه هستند تا کنتراست زیادی با عناصر داخل آنها ایجاد کنند، حتی اگر تا حدودی با پس زمینه ترکیب شوند.

 • چرا کار می کند: این تضمین می کند که عناصر ناوبری همیشه به راحتی خوانده می شوند.
 • نحوه استفاده: یک عمق برای پیمایش در یک جعبه تنظیم کنید و به آن بچسبید. تم رنگی را در نظر بگیرید که با پس‌زمینه مطابقت داشته باشد، مانند مثال بالا، با کنتراست اصلی در داخل کادر برای خوانایی بهینه.

4. احساس قدیمی مدرسه

5 روند طراحی وب وردپرس برای جولای 2023

فقط چیزی در مورد طراحی قدیمی وجود دارد که باعث می شود چیزی احساس کنید. احساس شما در مورد آن کاملاً به دیدگاه و دیدگاه شما بستگی دارد.

در مثال بالا از بازگشت به آینده، طراحی دارای سبک جنگ سرد است که مطمئناً احساسات متفاوتی را برمی انگیزد. همچنین با عنوانی نوستالژیک همراه شده است که ممکن است شما را به فکر فیلمی از دوران جوانی بیاندازد. اینها می توانند ارتباطات عاطفی متضاد باشند.

 • چرا کار می کند: هر چیزی که یک ارتباط عاطفی فوری ایجاد کند با کاربران طنین انداز می شود و باعث ایجاد تعامل و تعامل می شود.
 • نحوه استفاده: سعی کنید جذابیت عاطفی ایجاد کنید که ارتباطات عاطفی مثبتی را برای مخاطبان هدف شما ایجاد کند.

5. بدون عکس + متن پررنگ

5 روند طراحی وب وردپرس برای جولای 2023

یکی از چیزهایی که در این تابستان زیاد شاهد آن هستیم، طراحی های بدون عکس یا تصویر ویدئویی زیاد است. این بدان معنی است که عناصر متن طراحی را حمل می کنند (و این همیشه آسان نیست!).

در این روند طراحی، تایپوگرافی جسورانه کاری است که کار سخت را انجام می دهد. فقط به مثال بالا از آژانس زورکا نگاه کنید.

تایپوگرافی پررنگ اغلب دو ویژگی کلیدی دارد:

 1. بزرگ یا بزرگ است
 2. نوع با کاراکترها یا سبک خاص جالب است

سپس شما به سادگی این عناصر را در سراسر طراحی حمل می کنید – اغلب با کمی انیمیشن، رنگ یا جلوه های ویژه برای ایجاد چیزی که کامل به نظر می رسد. بلوک متنی پیشرفته از Kadence Blocks اضافه کردن متن پررنگ و قدرتمند را آسان می کند که توجه بازدیدکنندگان سایت شما را جلب کند.

 • چرا کار می کند: چاپ بزرگ به سختی قابل چشم پوشی است – زمانی که کلمات مناسب را داشته باشید. اگر قصد دارید این سبک را امتحان کنید، به دقت در مورد کپی و ارسال پیام فکر کنید.
 • نحوه استفاده: به یاد داشته باشید، اگر از متن بزرگ و پررنگ استفاده می کنید، کل مقیاس تایپوگرافی شما باید با آن کار کند. این به احتمال زیاد به این معنی است که کل طراحی وب سایت شامل سبک های متنی بزرگتر می شود تا اطمینان حاصل شود که بزرگترین عناصر متنی در طراحی ظاهری نامناسب به نظر نمی رسند.

همه چیز را کنار هم گذاشتیم

گرایش های طراحی وب وردپرس یک کار سرگرم کننده است، اما احساس نکنید که مجبور نیستید هر گرایش جدیدی را که پیش می آید امتحان کنید. اگر جسور و بزرگ سبک شما نیست، خوب است منتظر بمانید و ببینید چه چیز دیگری در راه است. استفاده از روند مناسب در زمان مناسب بخشی از برند و سبک شماست.

یک بسته کامل Kadence همه چیزهایی را که برای همگام شدن با تمام روندهای طراحی و ارتقای وب سایت خود به سطح بعدی نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد. از Lottie Block در Kadence Blocks گرفته تا توانایی ایجاد طرح‌ها و صفحات کاملاً قابل تنظیم، Kadence Full Bundle هر آنچه را که برای ایجاد وب‌سایت‌های زیبا، مؤثر و جذاب نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک بسته کادنس بگیرید