منو سایت

5 روند طراحی وب وردپرس برای فوریه 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 روند طراحی وب وردپرس برای فوریه 2023

آیا آماده اید تا به طراحی وب سایت وردپرس خود شروعی تازه یا ظاهری جدیدتر و مدرن بدهید؟ ما ایده‌های عالی را گردآوری کرده‌ایم که وب‌سایت شما را در کمترین زمان مدرن به نظر می‌رساند.

در اینجا پنج روند عالی برای بررسی این ماه وجود دارد:

1. رنگ های پاستلی

5 روند طراحی وب وردپرس برای فوریه 2023

رنگ های پاستلی ترند “it” در قسمت اول سال 2023 هستند. با سایه های مختلف، از صورتی تا آبی تا سبز، به نظر می رسد که رنگ های پاستلی همه جا هستند.

آن‌ها با سایه‌های دیگر و به‌عنوان پالت‌های یکنواخت کار می‌کنند تا احساس سبک‌تر و ملایم‌تری نسبت به رنگ‌های روشن در چند سال گذشته داشته باشید. می توانید از آنها برای رنگ های پس زمینه، لهجه ها یا یک پالت کامل استفاده کنید.

در مثال بالا از The Salmon Consulting، تم هلویی متعادل و جالب با لهجه آبی است. همچنین بخشی از طرح کلی سیاه و سفید است که باعث می شود رنگ پاستلی بیش از پیش برجسته شود.

  • چرا کار می کند: این طرح های رنگی برای چشم ها آسان است و حس هماهنگی و تعادل را ایجاد می کند.
  • نحوه استفاده: دو پاستل را با یک پس‌زمینه روشن یا تیره یا عنصر متنی جفت کنید تا خوانایی را به حداکثر برسانید تا طراحی ساده‌ای با حس کلاسیک داشته باشید.

2. فیلم برش پس زمینه

5 روند طراحی وب وردپرس برای فوریه 2023

عناصر ویدیویی که در پشت یک گرافیک بریده شده دیگر قرار دارند، روشی سرگرم کننده برای نمایش کلیپ ها بدون استفاده از کل صفحه هستند.

در مثال بالا از Lawd، این شرکت از یک گرافیک قهرمان ساده با یک لوگوی برش خورده و یک پس‌زمینه ویدیویی استفاده می‌کند تا به شما کمک کند تا با نمایش ویژگی‌ها بهتر بفهمید که آنها چه کاری انجام می‌دهند. ویدئو ممکن است به خودی خود فوق العاده جذاب نباشد، اما در این فرمت چشمگیر است.

  • چرا کار می کند: وقتی حرکتی دارید اما ویدئویی دارید که فوق العاده جذاب نیست، این مفهوم می تواند چیزی از نظر بصری جالب ایجاد کند.
  • نحوه استفاده: این سبک زمانی بهتر عمل می کند که ویدیو در پس زمینه قابل درک باشد، اما برای پیام ضروری نباشد. مناظر یا حرکت سریع می توانند بسیار خوب عمل کنند.

3. فونت های آزمایشی

5 روند طراحی وب وردپرس برای فوریه 2023

فونت های سرگرم کننده و بد بو که در هیچ جای دیگری نمی بینید، خلق و خوی قوی ایجاد می کنند که کاربران با وب سایت یا برند شما مرتبط می شوند. فقط به مثال Bonne-Sobriyarte نگاه کنید.

چه فونت خود را ایجاد کنید و چه چیزی از یک فروشنده فونت پیدا کنید، فونت های آزمایشی همیشه جالب هستند.

هنگام بازی با فونت آزمایشی، مهمترین چیز این است که خوانایی را در نظر بگیرید. آیا از فونت به عنوان یک تصویر یا عنصر هنری استفاده می کنید، یا اینکه خواندن سریع و آسان کلمات حیاتی است؟ پاسخ به شما کمک می کند تا تعیین کنید چه سبک فونت آزمایشی برای پروژه شما مناسب است و چگونه از آن برای حداکثر تأثیر استفاده کنید.

  • چرا کار می کند: فونت های آزمایشی باعث ایجاد حس خاص و منحصر به فرد در پروژه می شود.
  • نحوه استفاده: اجازه دهید تایپوگرافی فضای کافی داشته باشد و سعی کنید آن را با عناصر دیگر شلوغ نکنید. تایپوگرافی آزمایشی ترفند طراحی شماست، بنابراین از آن کم استفاده کنید.

4. تصویرسازی غیر شخصی

5 روند طراحی وب وردپرس برای فوریه 2023

شاید استفاده از تصاویر بدون چهره به خودی خود کمتر یک روند وب سایت باشد و بیشتر یک گرایش کلی در طراحی گرافیک باشد. این سبک تقریباً در همه جا وجود دارد و می تواند راهی جالب برای نمایش داستان شما بدون عکس واقعی باشد.

این برای وب‌سایت‌هایی عالی است، مانند مثال بالا از Aftermetoo، جایی که موضوع ممکن است کمی حساس باشد و مدل عکاسی شده همیشه مناسب نباشد. این تصاویر همچنین می توانند به نشان دادن همه نوع افراد کمک کنند یا نکاتی از انیمیشن را برای علاقه بصری بیشتر در بر گیرند.

  • چرا کار می کند: این سبک تصویرسازی را می توان برای محتوا سفارشی کرد و زمانی که کاملاً مطمئن نیستید که چگونه افراد را در وب سایت خود نشان دهید، آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند.
  • نحوه استفاده: این تصاویر می توانند عناصر جانبی کوچکی برای متن یا حتی طراحی های تمام صفحه به سبک کاراکتر باشند. اگر آثار هنری سفارشی سفارش می دهید، از تمام پتانسیل آن استفاده کنید.

5. ناوبری جانبی

5 روند طراحی وب وردپرس برای فوریه 2023

موارد پیمایش منوی کناری بازگشته اند. این یکی از آن گرایش‌های وب‌سایتی است که به‌نظر می‌رسد می‌آید و می‌رود، اما برای تمرکز بر محتوای اصلی و شبیه‌سازی حس منوی کشویی موبایل، روی صفحه‌های بسیار عریض بسیار خوب کار می‌کند.

در مثال بالا از 11th Hour Racing، منوی کناری حسی متمایز از تلفن همراه دارد و حتی به شما امکان می‌دهد یک “x” را همانطور که در یک صفحه کوچک نشان می‌دهید نشان دهید.

  • چرا کار می کند: یک نوار کناری می‌تواند درگاه‌های دید گسترده را کوچک کند، و ایجاد ستون‌هایی از متن و تصاویر را آسان می‌کند که قابل خواندن هستند بدون اینکه خیلی عریض باشند. (پاداش بزرگ برای دسترسی به وب سایت.)
  • نحوه استفاده: این منوها با کلمات کوتاه برای موارد ناوبری بهترین کار را دارند. نام آیتم های منوی طولانی می تواند گیج کننده باشد.

همه چیز را کنار هم گذاشتیم

گرایش های طراحی وب وردپرس یک کار سرگرم کننده است، اما احساس نکنید که مجبور نیستید هر گرایش جدیدی را که پیش می آید امتحان کنید. مواردی را انتخاب کنید که برای وب سایت و برند شما مناسب است تا احساس تازگی و مدرن کنید.