منو سایت

5 روند طراحی وب وردپرس برای مارس 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 روند طراحی وب وردپرس برای مارس 2023

طراحان در حال بیدار شدن با سبک های بزرگ و جسورانه با عناصر طراحی وب سایت مدرن هستند که توجه را می طلبد. ما در این ماه از کاربردهای متنوع جنبه‌های پررنگ استفاده می‌کنیم تا به طراحی کمک کنیم تا از برخی از گرایش‌های بی‌صدا به چیزهایی که قطعاً می‌خواهید بررسی کنید، برگردد.

در اینجا پنج روند عالی برای بررسی این ماه وجود دارد:

1. با ناوبری جانبی آزمایش کنید

5 روند طراحی وب وردپرس برای مارس 2023

ناوبری کناری یکی از آن گرایش‌های طراحی پیچیده است که بسیار شبیه بهار می‌آید و می‌رود – مانند شیر وارد می‌شود و مانند بره بیرون می‌آید. تمایل دارد در چند طرح زیبا به خوبی از آن استفاده شود و محبوبیت پیدا کند، سپس به یاد می آوریم که استفاده از آن چقدر دشوار است و روند دوباره به سرعت محو می شود.

شما می توانید این روند را عملی کنید، اما با زیبایی شناسی مناسب، مانند مثال بالا از AnnaPurna. ناوبری جانبی زمانی بهترین کار را انجام می دهد که چیز دیگری در راه نباشد و کلمات بزرگ و متمرکز باشند.

در اینجا یک ترفند دیگر برای کارآمد کردن آن وجود دارد – کلمات معمولاً باید تقریباً به همان اندازه باشند یا همانطور که در نظر گرفته شده است مرتب شوند. جایگزین کردن برچسب‌های بلند و کوتاه در ناوبری جانبی می‌تواند حواس‌تان را پرت کند و کار با آن‌ها دشوار باشد.

  • چرا کار می کند: این روند طراحی زمانی کار می کند که پیمایش پیام باشد. بدون بسیاری از کلمات دیگر روی صفحه، می توانید با این سبک موفقیت زیادی پیدا کنید.
  • نحوه استفاده: پیمایش جانبی را با تصاویری عالی در یک عنصر قهرمان تمام صفحه که توجه را می طلبد، جفت کنید.

2. گرافیک و عکس را مخلوط کنید

5 روند طراحی وب وردپرس برای مارس 2023

با استفاده از عناصر گرافیکی در فضاهای ثبت شده در تصاویر، عکاسی خود را بیشتر انجام دهید. این می تواند رنگ و کمی جذابیت بصری اضافی را به تصاویر اضافه کند که ممکن است برای اجرای طرح به تنهایی کافی نباشد.

در مثال راه‌اندازی OPP در بالا، اشکال (حروف جزئی) در رنگ‌های روشن و مارک‌دار به ایجاد تأکید بیشتر بر روی تصویر کمک می‌کنند و کاربر را در طراحی سوق می‌دهند. چشمان شما تقریباً در سراسر صفحه حرکت می کنند تا حروف را از چپ به راست دنبال کنند، حتی اگر چیزی برای خواندن وجود نداشته باشد.

اشکال روشن همچنین به افزودن کیفیت برند بیشتر به تصویر و ادغام آن با بقیه طراحی کمک می کند.

در حالی که این تصویر از حروف برای گرافیک استفاده می کند، تقریباً هر شکلی می تواند به همان اندازه مؤثر باشد. از عناصر گرافیکی استفاده کنید که شکل لوگوی شما یا اشکالی را که در سایر عناصر برند استفاده می کنید، تقلید می کند.

  • چرا کار می کند: هر چیزی که به یک طرح عمق می‌بخشد می‌تواند به شما کمک کند مدت بیشتری با آن بمانید و در متن و تصاویر بصری حرکت کنید. رنگ روشن کمک می کند.
  • نحوه استفاده: قسمت هایی از تصویر را که برای درک آن ضروری است، نپوشانید. فقط از عناصر اضافی در مناطق تصویر غیر اطلاعاتی استفاده کنید.

3. روی برندسازی تکیه کنید

5 روند طراحی وب وردپرس برای مارس 2023

Wise اخیراً به نام و طرح رنگ متفاوتی تغییر نام داده است و طراحی سایت آنها برای برجسته کردن این تغییر بزرگ و جسورانه است.

اگر یک برند قوی دارید – یا فقط می‌خواهید بر برند تأکید کنید – با لوگو، رنگ برند یا تصاویر، راه خوبی برای کمک به ایجاد ارتباط بصری بهتر است. این طراحی بسیار ساده و در عین حال موثر است. این مثال خوبی از نحوه ایجاد تأثیر بدون نیاز به اختراع مجدد چرخ است.

وب سایت شما باید نشان دهنده برند شما و شخصیت شما باشد. به او تکیه کنید.

  • چرا کار می کند: شما هرگز نمی توانید با ایجاد لهجه برند اشتباه کنید. (وقتی آن را می بینید، کوک قرمز را می شناسید، درست است؟)
  • نحوه استفاده: یک عنصر کلیدی برند را انتخاب کنید و آن را اجرا کنید. شما نیازی به استفاده از یک لوگو و تصویر بزرگ ندارید. فقط یک چیز را انتخاب کنید و در اطراف آن علاقه بصری ایجاد کنید. امتحان کردن این روند به شما کمک می‌کند تا به سرعت یاد بگیرید که درباره بسته برند خود چه فکر می‌کنید و آیا لوگوی خود را دوست دارید یا نه.

4. متن و تصاویر پررنگ را جفت کنید

5 روند طراحی وب وردپرس برای مارس 2023

ما همیشه در مورد انتخاب های طراحی جسورانه صحبت می کنیم، اما معمولاً برای یک عنصر. ترکیبی جسورانه از متن و تصویر را در نظر بگیرید که از روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

در مثال بالا توسط جاناتان فیلدز، این شامل یک چهره تقریباً به اندازه واقعی (بسته به اندازه صفحه نمایش شما) و تایپوگرافی ضخیم و تخته ای بزرگ برای هدایت پیام است. توجه داشته باشید که هم اندازه و هم تنوع رنگ با عنوان اصلی برای ایجاد یک نقطه کانونی حتی بزرگتر وجود دارد.

  • چرا کار می کند: این روند طراحی کار می کند زیرا شما نمی توانید آن را از دست بدهید. این طرح مستلزم دیده شدن و خواندن است. ترفند اینجا سادگی در تصویر بزرگ و فونت و کلمات در بلوک متن است. این امر خواندن و درک بهینه را تضمین می کند.
  • نحوه استفاده: این روند برای پیام های مستقیم و متمرکز عالی عمل می کند. طرح هایی را در نظر بگیرید که کاربران را ملزم به انجام یک کار در هنگام بازدید از وب سایت شما می کند.

5. با ویدیوی پس زمینه درگیر شوید

5 روند طراحی وب وردپرس برای مارس 2023

ویدیوهای تمام صفحه مدتی است که تصویری غالب بوده اند، اما این تغییر در روند، ویدیو را به یک عنصر پس زمینه منتقل می کند. تاثیر این طرح سریع در پشت حروف برش زیبا و جذاب است.

ویدیوهای پس‌زمینه ممکن است کمی مشکل باشند. شما باید در نظر داشته باشید که چه چیزی در پیش زمینه خواهد بود، انیمیشن و حرکت، عناصر پس زمینه، صدا و سرعت وب سایت. (سپس کل موضوع این است که چگونه در تلفن همراه ظاهر و کار می کند.)

اما وقتی همه چیز با هم جمع می‌شود، همانطور که در این مثال از StudioBe4 انجام می‌شود، می‌تواند یک راه عالی برای جلب توجه و جلب توجه کاربر باشد.

  • چرا کار می کند: ضخامت حروف و سرعت حرکت تاثیر زیادی در احساس شما نسبت به این ویدیو دارد. شما می توانید همه چیز را ببینید و آنقدر سریع حرکت می کند که همیشه چیز جدیدی وجود دارد.
  • نحوه استفاده: مجبورش نکن اگر ویدیوی مناسبی برای این تکنیک طراحی داشته باشید، آن را خواهید دانست. اگر هنگام جمع آوری آن آن طور که انتظار دارید یا دوست دارید به نظر نمی رسد، ایده خوبی است که یک طرح B ارائه دهید.

همه چیز را کنار هم گذاشتیم

گرایش های طراحی وب وردپرس یک عنصر سرگرم کننده است، اما احساس نکنید که باید هر روند جدیدی را امتحان کنید. اگر جسور و بزرگ سبک شما نیست، خوب است منتظر بمانید و ببینید چه چیز دیگری در راه است. استفاده از روند مناسب در زمان مناسب بخشی از برند و سبک شماست.

سایت خود را با Kadence رشد دهید

پکیج کامل Kadence همه چیزهایی را که برای تقویت سایت خود برای استفاده از آخرین روندهای طراحی وب نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

یک بسته کادنس بگیرید