منو سایت

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژانویه 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 روند طراحی وب وردپرس برای ژانویه 2023

وقتی می‌توانید به‌روزرسانی طراحی سال نو را داشته باشید، چه کسی به وضوح سال نو نیاز دارد؟ این گرایش‌های طراحی وب‌سایت وردپرس داغ، ترفندها و ایده‌هایی عالی برای پروژه‌های موجود یا جدید هستند تا همیشه ظاهر و احساسی مدرن داشته باشید.

در اینجا پنج روند عالی برای بررسی این ماه وجود دارد:

1. شمول

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژانویه 2023

گنجاندن چیزی است که موضوع بزرگی برای گفتگو در بین صنایع است. در طراحی وب سایت، ما آن را با تصاویری می بینیم که افرادی را در مکان ها یا صنایعی به تصویر می کشند که آنطور که انتظار می رود نیستند. از همه مردم و چیزها به گونه ای تجلیل می کند که برای همه باز است. Women Rise این را به خوبی نشان می دهد.

  • چرا کار می کند: وقتی همه بخشی از طراحی و وب سایت شما باشند، می توانید پایه محکم تری ایجاد کنید. فراگیری فراتر از یک روند طراحی است. این یک طرز فکر و یک روش تفکر در مورد پروژه ها، کار و زندگی است.

  • نحوه استفاده: اغلب نمایشی است که وضعیت را نگو. با نشان دادن افراد مختلف، زیبایی شناسی فراگیر ایجاد می کنید.

2. لایه های پیچیده اما ظریف

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژانویه 2023

در حال حاضر، کمی حرکت به سمت عناصر و جزئیات بیشتر در طراحی وب سایت وجود دارد. یکی از این موارد را می توان در استفاده از لایه های پیچیده و در عین حال ظریف مشاهده کرد که صرفاً یک عنصر طراحی هستند. در مثال مدرسه سدبرگ، یک نسخه طرح کلی از لوگو بر روی تصویر کاراکتر لایه‌بندی شده و تا ناحیه زیر گسترش می‌یابد. این به کشیدن چشم به سمت پایین صفحه کمک می کند و اسکرول را تشویق می کند.

  • چرا کار می کند: لایه ها و عناصر گرافیکی اضافی طرح را تکمیل می کنند و به ایجاد جذابیت بصری و حرکت بیشتر روی صفحه کمک می کنند.

  • نحوه استفاده: گرافیک خود را ظریف نگه دارید و از یک آرم یا طرح کلی برای تأکید بیشتر بر عناصر کلیدی برند استفاده کنید.

3. تصاویر تعاملی

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژانویه 2023

تصویرسازی ها یکی از پرکاربردترین تکنیک های طراحی در سال 2022 بودند و در اوایل سال 2023 نیز بسیار محبوب بودند. اما بیشتر این طرح‌ها شامل تصاویر تعاملی بیشتری هستند که به کاربران کمک می‌کنند تا مدت بیشتری با وب‌سایت ارتباط برقرار کنند و حتی جلوه‌های سه بعدی داشته باشند. فقط به مثال Docast نگاه کنید.

  • چرا کار می کند: همه چیز در مورد تعامل آنلاین است. مردم می خواهند کاری سرگرم کننده و جالب انجام دهند و این تصویر می تواند فقط بلیط باشد.

  • نحوه استفاده: تعامل ایجاد کنید تا مطمئن شوید که کاربران فقط با طراحی بازی نمی کنند. آنها در واقع چیزی از آن به دست می آورند یا به سمت یک عمل یا تحقق خاص هدایت می شوند.

4. طراحی سبک بروشور

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژانویه 2023

تقریباً برعکس تصاویر تعاملی، طراحی‌های وب‌سایتی به سبک بروشور و سنگین تصویر هستند که برای مشاهده ساخته شده‌اند. آنها اغلب شامل تصاویر بسیار دقیق و زیبایی شناسی کلی حداقلی برای تشویق کلیک بر روی یکی از معدود عناصر ناوبری هستند. اغلب صفحات این نوع وب سایت ها کوتاه هستند و به جای پیمایش، برای پیمایش کلیک می کنید. شما می توانید یک مثال عالی از آن را از Zeelander ببینید.

  • چرا کار می کند: طراحی زیبا جذاب است. با این سبک، هدف طراح این است – چیزی زیبا که شما را به محتوا علاقه مند کند.

  • نحوه استفاده: این برای سایت هایی با تصاویر عالی و تعداد محدودی از کارهایی که کاربر باید انجام دهد عالی است. برای سایت های سنگین با صفحات زیاد ایده آل نیست.

5. سایت های بررسی سالانه / بررسی سالانه

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژانویه 2023

در آن زمان از سال است که سایت های بررسی تقریباً در همه جا هستند. اگر محتوای مورد نیاز شما در حال حاضر نیست، آن مفاهیم و ایده ها را برای بعد ذخیره کنید. همان عناصر طراحی که برای یک سال در بازبینی کار می‌کنند، برای پروژه‌های بررسی سالانه نیز عالی عمل می‌کنند. عناصر کلیدی طراحی اغلب اعداد بزرگ، صفحه‌های اصلی بدون تصویر و عناصر تعاملی ظریف هستند. جدیدترین محصول این طرح‌های مد روز همچنین دارای ترکیب‌های رنگی عالی مانند قهوه‌ای، نارنجی زنگ‌زده و مایل به سفید است، مانند مثال وضعیت فناوری اروپا در بالا.

  • چرا کار می کند: نقطه فروش اصلی این سبک طراحی داده ها و اطلاعات است. مردم می‌خواهند بدانند در گزارش چه چیزی وجود دارد و برای یافتن آن با طرح درگیر خواهند شد. حتما اطلاعات تیزر را برای ایجاد علاقه ارائه دهید.

  • نحوه استفاده: با اعداد پیشرو باشید. این یک برد-برد برای این سبک است. امتیازهای جایزه برای پیدا کردن یک رنگ یا فونت شگفت‌انگیز برای جمع کردن همه آن‌ها.

همه چیز را کنار هم گذاشتیم

گرایش های طراحی وب وردپرس یک کار سرگرم کننده است، اما احساس نکنید که مجبور نیستید هر گرایش جدیدی را که پیش می آید امتحان کنید. مواردی را انتخاب کنید که برای وب سایت و برند شما مناسب است تا احساس تازگی و مدرن کنید.