منو سایت

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژوئن 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 روند طراحی وب وردپرس برای ژوئن 2023

گاهی اوقات، با ورود به فصل تابستان، به نظر می رسد روند طراحی وب سایت کمی وقفه پیدا می کند. شاید به این دلیل است که بسیاری از پروژه های ما در مراحل میانی هستند، زیرا بسیاری از افراد به تنهایی استراحت می کنند. هنوز چیزهای زیادی در دنیای عناصر جدید و جالب طراحی وب وجود دارد که می‌توان آنها را کشف کرد.

در اینجا پنج روند وجود دارد که باید در این ماه به خاطر بسپارید:

1. تصاویر عجیب و غریب

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژوئن 2023

طراحان تم کلی طراحی مینیمال را حفظ می کنند، اما آن را با تصاویر فوق العاده ترکیب می کنند تا زیبایی شناسی شاداب و نه چندان مینیمال داشته باشند.

این تصاویر مانند مثال بالا از Floof پر از رنگ و سبک هستند. اغلب چیزهای زیادی برای دیدن در یک زمان وجود دارد و حتی به گونه ای گرفته می شوند که نمی توانید تمام اطلاعات موجود در تصویر را از یک صفحه کوچک دریافت کنید.

چالش این نوع تصویر لایه بندی عناصر دیگر به گونه ای است که حس بصری ایجاد کند و خوانایی را حفظ کند. Advanced Text Block از Kadence Blocks ابزار شگفت انگیزی برای این کار است. حتی می توانید به متن خود سایه و عمق اضافه کنید تا واقعاً برجسته شود.

 • چرا کار می کند: این روند طراحی کار می کند زیرا نمی توانید به آن نگاه نکنید. تصویر را به عنوان یک مفهوم “Where’s Waldo؟” در نظر بگیرید که کاربران را وادار می کند تا به عناصر و لایه های مختلف تصویر در مدت زمان طولانی نگاه کنند.
 • نحوه استفاده: اگر تصویر شما مانند مثال بالا رنگارنگ و شلوغ است، مهم است که بقیه طرح را ساده و خوانا نگه دارید. به فونت‌های خوانا پررنگ‌تر و بدون رنگ‌های اضافی زیاد بچسبید.

2. تجارت الکترونیک بدون محصولات

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژوئن 2023

آیا دقت کرده اید که چند فروشگاه اینترنتی از صفحه اصلی اصلا شبیه فروشگاه نیستند؟

در تلاش برای ایجاد احساس بیشتر در برندها به گزینه های سبک زندگی به جای تجارت الکترونیک، این روند در حال تسلط بر برخی عمودی ها از جمله غذای حیوانات خانگی است، همانطور که در مثال بالا از Albion مشاهده می شود.

ایده پشت این طرح ایجاد حس تعلق و تمایل قبل از نمایش محصول است. در اینجا، سگ‌های شاد و فعال به شما نشان می‌دهند که رژیم غذایی آنها چقدر احساس خوبی در آنها ایجاد می‌کند.

اگر می خواهید در مورد ایجاد بخش های شخصیت های خیره کننده با استفاده از تم Kadence اطلاعات بیشتری کسب کنید، این آموزش را بررسی کنید.

 • چرا کار می کند: بسیاری از مصرف کنندگان – به خصوص نسل هزاره و ژنرال Z – می خواهند با تجربیات معتبر تعامل داشته باشند و دوست ندارند احساس کنند که به آنها فروخته می شود. این روند طراحی، خرید آنلاین را به تصویر می کشد.
 • نحوه استفاده: این مطمئناً دشوار است زیرا شما باید محصول و توانایی خرید سریع را نشان دهید تا کاربران واقعاً تبدیل شوند. مراقب پیمایش باشید، به خصوص هرگونه نشانه بصری و آیتم های منو – سبد خرید، فروشگاه، کوپن – تا نشان دهید که این یک فروشگاه آنلاین است.

3. شخصیت های کارتونی

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژوئن 2023

این روند طراحی وب سایت کمی غیرمنتظره تر است، اما به خوبی از آن استفاده می شود – شخصیت های کارتونی. فقط یک نمونه عالی از این را از Uhaina بررسی کنید.

این پروژه ها اغلب به یکی از این دو جنبه نگاه می کنند:

 1. زیبایی شناسی کامل با استفاده از شخصیت های مصور به سبک کارتونی
 2. شخصیت های کارتونی با اشیاء واقعی مخلوط شده اند (به یاد دارید چه کسی راجر رابیت را فریم کرد؟)

برای اینکه کار کند، قطعات باید کاملاً یکپارچه در کنار هم قرار گیرند و خیلی کودکانه به نظر نرسند (مگر اینکه هدف شما این باشد).

 • چرا کار می کند: در صورت کمبود عکس یا فیلم از افراد، استفاده از شخصیت های کارتونی می تواند جایگزین خوبی باشد. حتی یک چهره کارتونی اغلب بهتر از بی چهره است!
 • نحوه استفاده: یک طرح برای نحوه بازی عناصر با هم ایجاد کنید. تصاویر مصور باید یک داستان منسجم را به همان شیوه ای که سایر تصاویر بیان می کنند بیان کنند.

4. تایپوگرافی خارج از خط مبنا

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژوئن 2023

چه کسی گفته است که عناصر متن روی همان خط نامرئی قرار دارند؟ طراحان در حال آزمایش عناصر متنی هستند که بر مبنای یک خط پایه ثابت نیستند. این معمولاً با یک یا دو کلمه یا نام تجاری استفاده می شود.

اگر متن هنوز در یک نگاه قابل خواندن باشد، این می تواند به زیبایی کار کند، مانند مثال بالا از کافه و بار موکا. اگر متن خوانا نباشد، ممکن است به سرعت از کار بیفتد و به یک فاجعه تایپی تبدیل شود. چالش های پاسخگوی دیگری نیز وجود دارد.

فقط در صورتی این کار را امتحان کنید که یک کلمه ساده برای درک و فونتی دارید که به خوانایی کمک می کند.

 • چرا کار می کند: این تکنیک طراحی بدون نیاز به پرش به یک پالت فونت جدید یا بازی با فونت های آزمایشی، علاقه بصری را در جایی که ممکن است فاقد آن باشد، ایجاد می کند. شما می توانید این افکت را با سبک هایی که قبلاً دارید و استفاده می کنید ایجاد کنید.
 • نحوه استفاده: این فقط با کلمات کوتاهی که متداول و قابل درک هستند کار می کند. سعی نکنید با خطوط مبنا بیش از حد فانتزی شوید. همچنین ممکن است باعث ایجاد حیرت در بین خوانندگان شود.

5. آیکون های تخت با انیمیشن

5 روند طراحی وب وردپرس برای ژوئن 2023

آیکون های تخت چند سال پیش یک روند بزرگ بودند و هرگز از بین نرفتند. در حالی که سبک‌های آیکون‌ها در حال حاضر نسبت به اوج روند متنوع‌تر شده‌اند، تخت یک گزینه محبوب است.

چرخش جدید در این عنصر طراحی این است که نمادهای مسطح با جلوه های متحرک (گاهی به شکلی بزرگتر) ترکیب می شوند تا علاقه بصری یا توجه بیشتری به پروژه ایجاد کنند. فقط به مثال LaunchUX نگاه کنید.

در بیشتر موارد، این آیکون ها ساده هستند و انیمیشن ساده ای دارند. اینها ممکن است شامل اعمال کلیک یا لمس باشند یا نباشند. در مثال بالا، نمادهای موشک فقط یک عنصر بصری روی صفحه هستند که هیچ تعاملی ندارند.

Lottie Block از Kadence Blocks ایجاد این سبک طراحی چشم نواز را آسان می کند. شما می توانید Lottie Block را در هر نقطه از سایت خود وارد کنید و کنترل کامل بر روی سرعت انیمیشن، حلقه ها و هر چیز دیگری را حفظ کنید!

 • چرا کار می کند: سادگی نماد تخت به طور کلاسیک جذاب و به راحتی قابل درک است.
 • نحوه استفاده: از این گزینه تقریباً در هر جایی که می‌خواهید یک نماد را برنامه‌ریزی کنید، از آیتم‌های منو گرفته تا انیمیشن پس‌زمینه و فراخوانی برای اقدام استفاده کنید.

همه چیز را کنار هم گذاشتیم

گرایش های طراحی وب وردپرس یک کار سرگرم کننده است، اما احساس نکنید که مجبور نیستید هر گرایش جدیدی را که پیش می آید امتحان کنید. اگر جسور و بزرگ سبک شما نیست، خوب است منتظر بمانید و ببینید چه چیز دیگری در راه است. استفاده از روند مناسب در زمان مناسب بخشی از برند و سبک شماست.

یک بسته کامل Kadence همه چیزهایی را که برای همگام شدن با تمام روندهای طراحی و ارتقای وب سایت خود به سطح بعدی نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد. از Lottie Block در Kadence Blocks گرفته تا توانایی ایجاد طرح‌ها و صفحات کاملاً قابل تنظیم، Kadence Full Bundle هر آنچه را که برای ایجاد وب‌سایت‌های زیبا، مؤثر و جذاب نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک بسته کادنس بگیرید