منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 6 بهترین سایت برای خلاصه کردن متون انگلیسی (رایگان)

6 بهترین سایت برای خلاصه کردن متون انگلیسی (رایگان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 بهترین سایت برای خلاصه کردن متون انگلیسی (رایگان)

تصور کنید که فقط چند ساعت یا چند روز فرصت دارید تا گزارشی از کار خود را به زبان انگلیسی ارائه دهید یا به طور خلاصه مقاله ای را به زبان انگلیسی بازنویسی کنید، اما نمی خواهید مرتکب سرقت ادبی شوید و می خواهید تمام نوشته ها کار خودتان باشد. خوب چکار می کنی

خوشبختانه با استفاده از ابزارهای خلاصه سازی انگلیسی می توانید به راحتی هر قسمت از متن یا تمام مطالبی را که می خواهید بدون کپی عبارات و جملات دقیق و مشابه خلاصه کنید.

در اینجا بهترین سایت ها و ابزارهای خلاصه سازی متن انگلیسی را به شما معرفی می کنیم که مطمئناً در جمع بندی متون مختلف به شما کمک می کند.

بهترین سایت ها برای نوشتن رزومه به زبان انگلیسی بدون سرقت ادبی

1- سایت Resomer

https://rigorousthemescom-ebizon.netdna-ssl.com/blog/wp-content/uploads/2021/03/screely-1616565715447.png

Resoomer یکی از بهترین سایت‌های خلاصه‌نویسی و خلاصه‌نویسی است که بسیاری از اساتید، روزنامه‌نگاران، سردبیران، خوانندگان، کتابداران، موزه‌ها، مؤسسات و ناشران برای انجام کارهای مختلف مانند تکالیف یا جمع‌آوری اسناد از آن استفاده می‌کنند.

این ابزار مفید به شما این امکان را می دهد که محتوای خود را بر اساس عوامل اصلی و مضامین کلیدی متن فیلتر کنید تا تفسیر و خلاصه تری از موضوع دریافت کنید. Resoomer ابزاری بسیار آسان و کارآمد است که به شما کمک می کند متون مختلف خود را هر زمان که می خواهید خلاصه یا تجزیه و تحلیل کنید. می توانید متن مورد نظر را در این ابزار کپی و پیست کنید و خلاصه آن را دریافت کنید.

دانلود آموزش فتوشاپ از صفر تا صد (رایگان)

این ابزار مطالعه و خواندن متن را برای شما آسان می کند زیرا با آن می توانید قسمت های زیادی از متون مختلف و مقالات تحقیقاتی را خلاصه کنید و سپس آن خلاصه را بخوانید تا کل موضوع را بفهمید.

رابط کاربری این سایت ساده و کاربرپسند است و به شما این امکان را می دهد که مشخص کنید متن نهایی چقدر باید کوتاه و مختصر باشد، سپس این کار را خیلی سریع برای شما انجام می دهد. همچنین در صورت نیاز می‌توانید هر تغییری را که ایجاد کرده‌اید لغو کنید. سایت Resoomer از چندین زبان از جمله فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی پشتیبانی می کند و علاوه بر اینها قابلیت بازنویسی متن نیز دارد که به شما امکان می دهد در صورت نیاز متن خلاصه خود را بازنویسی کنید.

با این حال، باید در نظر داشته باشید که Resoomer فقط می تواند متون مستدل را خلاصه کند و اگر متنی خارج از این زمینه به آن بدهید، ممکن است خلاصه ای که به دست می آورید چندان دقیق و واضح نباشد.

Resoomer تحت قوانین حفاظت از داده های اروپا عمل می کند و بنابراین می توانید مطمئن باشید که اطلاعات شما در این سایت ذخیره نمی شود و محرمانه می ماند. همچنین برای استفاده از این سایت نیازی به ثبت نام نیست و پس از اتمام مراحل خلاصه سازی می توانید فایل مورد نظر را با فرمت PDF و Doc دریافت کنید.

2- سایت بورسیه

https://rigorousthemescom-ebizon.netdna-ssl.com/blog/wp-content/uploads/2021/03/screely-1616565839821.png

Scholarcy نام یک سایت خلاصه سازی متن و مقاله است که محتوای شما را در چند ثانیه می خواند و آن را به قطعات کوچک و قابل فهم تقسیم می کند تا دسترسی به کل سند را برای شما آسان کند.

بسیاری از دانشجویان، محققان و معلمان از سایت Scholarcy برای یافتن سریع نکات کلیدی هر گزارش یا مقاله ای که روی آن کار می کنند استفاده می کنند و یا برای داشتن خلاصه مفید و مختصر از مقالات و متون مختلف در صورت نیاز به آنها مراجعه می کنند.

این سایت همچنین می تواند به سرعت ارقام و ارجاعات کلیدی مهم را در متن استخراج کند و به شما این امکان را می دهد که خلاصه ای از متن یا مقاله خود را در قالب Word یا PDF داشته باشید.

سایت Scholarcy پیوندهایی به سایت های دسترسی آزاد و آزاد فهرست شده در متن اصلی ارائه می دهد و همچنین به شما امکان می دهد تنظیمات سایت را برای بازیابی جداول، شکل ها و تصاویر پیکربندی کنید.

علاوه بر این، Scholarcy به شما کمک می کند تا استدلال ها و استدلال های متن را دنبال کنید، مطالب را به سرعت بخوانید و نکات اصلی را در عرض چند دقیقه درک کنید.

دانلود: 12 برنامه برتر برای یادگیری زبان انگلیسی (به گفته کاربران)

Scholarcy همچنین دارای یک پسوند مخازن دسترسی باز برای مرورگرهای Edge و Chrome است. علاوه بر این، Scholarcy Library، یک سرویس پولی با اشتراک ماهانه، به شما امکان می‌دهد بین کارت‌های چکیده مقاله یا متن از هر دستگاهی جستجو کنید. این ابزار جمع‌بندی مفید نیز به مواردی تحت عنوان پیشینه تحقیق (متن و آثار مرتبط با مقاله) پرداخته و ضمن جمع‌بندی متون و مقالات شما، جداول و شکل‌هایی را نیز از آنها استخراج می‌کند. حتی می توانید هر جدولی را که این ابزار پیدا می کند در فایل Word یا PDF خود دانلود کنید و محاسبات خود را روی نتایج انجام دهید.

Scholarcy همچنین توانایی جستجو در سایت ها برای یافتن مراجع در مقاله شما را دارد. با استفاده از UnPaywall API، این سایت فایل‌های PDF دسترسی باز را از بایگانی‌ها (arXiv)، Google Scholar و منابع دیگر پیدا می‌کند.

3- سایت QuillBot

https://rigorousthemescom-ebizon.netdna-ssl.com/blog/wp-content/uploads/2021/03/screely-1616565778162.png

QuillBot یکی دیگر از سایت های خلاصه سازی متن است که به شما امکان می دهد انواع محتوای متنی را خلاصه کنید. با استفاده از این سایت می توانید تنها با یک کلیک اطلاعات مهم و نکات کلیدی را از متن های خود استخراج کنید.

این سایت از الگوریتم های مبتنی بر هوش مصنوعی برای انتخاب مهم ترین قسمت های یک متن طولانی استفاده می کند تا به یاد داشته باشید که خلاصه به دست آمده با متن اصلی مطابقت دارد و درست است.

با استفاده از این سایت می توانید مطالب مورد نظر خود را به صورت پاراگراف یا در قالب نکات کلیدی خلاصه کنید. به این ترتیب می توان به راحتی یک مقاله طولانی و طولانی را خلاصه کرد.

حتما بخوانید: 3 راه برای کاهش سایز عکس تا ده برابر بدون افت کیفیت

الگوریتم هوش مصنوعی مورد استفاده در این سایت از فناوری پردازش زبان طبیعی (NLP) برای به دست آوردن اطلاعات لازم و حفظ بافت اصلی متن استفاده می کند.

QuillBot دو حالت جملات کلیدی و پاراگراف را برای خلاصه کردن محتوای شما فراهم می کند. حالت جمله کلیدی محتوای شما را می گیرد و جملات مهم و ضروری را نمایش می دهد. می توانید تعداد جملاتی را که دریافت می کنید با استفاده از نوار لغزنده طول خلاصه داخلی تغییر دهید.

در طرف دیگر حالت پاراگراف داریم. اگر این حالت را انتخاب کنید، QuillBot محتوای متنی شما را پس از دریافت آن به یک پاراگراف کوتاه شده و بازنویسی شده تبدیل می کند.

به این ترتیب می توانید متنی کوتاه و مفید دریافت کنید. ضمن اینکه متن حاصل کوتاه و مختصر است، نکات مهم و کلیدی را نیز توضیح می دهد. در این حالت می توانید با استفاده از نوار لغزنده طول پاراگراف را کم و زیاد کنید.

QuillBot معتبرترین سایت جمع بندی است و هوش مصنوعی به کار رفته در آن به شما کمک می کند تا محتوای مورد نظر خود را در چند ثانیه خلاصه کنید. میلیون ها دانش آموز، نویسنده و متخصص در سراسر جهان از Quillbot استفاده می کنند و شما باید یکی از آنها باشید!

4- یک سایت فشرده سازی متن

https://rigorousthemescom-ebizon.netdna-ssl.com/blog/wp-content/uploads/2021/03/screely-1616565869409.png

Text Compactor یکی دیگر از سایت های فشرده سازی رایگان است که به شما امکان می دهد هر قسمت از متن را که می خواهید فشرده کنید، فقط باید درصد متنی را که می خواهید فشرده کنید بین 1 تا 100 وارد کنید تا شروع به فشرده سازی محتوای خود کنید. برای شروع

اگر از نتیجه راضی نیستید، می توانید میزان خلاصه سازی را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید. این سایت رایگان هیچگونه تبلیغاتی پخش نمی کند و برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام ندارد. اما امکان وارد کردن آدرس یا فایل در این سایت وجود ندارد و نمی توانید نتایج کار خود را با فرمت های معمول موجود ذخیره کنید.

این سایت قابلیت ترجمه زبان ها را دارد و اسلایدر را در اختیار شما قرار می دهد که در آن می توانید درصدی را که می خواهید برای جمع بندی مطالب وارد کنید. فقط به یاد داشته باشید که اگر محتوای شما بیش از 500 کلمه باشد، Text Compactor جملات طولانی تر و پیچیده تری ایجاد می کند. بنابراین بهتر است از این سایت برای جمع بندی متون کوتاه استفاده کنید.

این مقاله را حتما بخوانید: چگونه حجم هر ویدئویی را 10 برابر بدون افت کیفیت کاهش دهیم!

Text Compactor برای کمک به کسانی که با حجم زیادی از محتوا کار می کنند و نیاز به پردازش آن دارند، طراحی شده است، اما برای همه از معلمان گرفته تا دانش آموزان و هر فرد پرمشغله دیگری نیز مناسب است.

وقتی متن خود را در سایت Text Compactor قرار می دهید، ابزارهای موجود در آن سایت هر کلمه و تعداد دفعات استفاده از آن را در قسمت مورد نظر بررسی و محاسبه می کنند و سپس هر جمله را بر اساس تعداد دفعات مرتبط با کلمات محاسبه می کنند. در آن استفاده شده است. امتیاز می دهد

هر جمله ای که بیشترین کلمه را به خود اختصاص دهد مهمترین جمله محسوب می شود. با این حال، برخی ممکن است با این روش خلاصه سازی خودکار متن مخالف باشند. به طور کلی، این سایت برای جمع بندی منابع مرجع و کتاب های درسی یا سایر متون توضیحی مناسب تر است. همچنین مجموعه کلمات خلاصه در این سایت کم است و به همین دلیل برای خلاصه کردن مطالب تخیلی مانند داستان هایی درباره مکان ها، افراد یا داستان های تخیلی و غیر واقعی به خوبی کار نمی کند.

5- ابزار SummarizeBot

https://rigorousthemescom-ebizon.netdna-ssl.com/blog/wp-content/uploads/2021/03/screely-1616565646593.png

SummarizeBot در واقع یک ربات خلاصه سازی محتوا است که نه تنها در زمان شما صرفه جویی می کند، بلکه خلاصه های متنی دقیقی را ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا تکه های بزرگی از محتوای متنی خود را به صورت فشرده و خلاصه شده دریافت کنید. تا درک آنها برای شما آسان تر شود.

این ابزار به شما این امکان را می دهد که زمان خود را به بهترین نحو برای تجزیه و تحلیل مطالب مهم و کلیدی صرف کنید. بنابراین، با صرف زمان کمتری برای خواندن، بیشتر دریافت خواهید کرد و متن را درک خواهید کرد.

این ابزار مجهز به هوش مصنوعی است و می تواند یک سند، فایل چند رسانه ای یا آدرس وب سایت را تجزیه و تحلیل کند و ایده ها و مضامین اصلی آن را استخراج کند. سپس خلاصه ای از این موضوعات را در اختیار شما قرار می دهد.

از طریق این ربات می توانید مطالب موجود در لینک های سایت های مختلف دیگر را جمع آوری کنید و نتیجه ای کارآمد و موثر بگیرید. اگر صاحب کسب‌وکار خاصی هستید، SummarizeBot به شما کمک می‌کند با ایجاد نسخه‌های بهتر از داده‌های مختلف، شکل و ساختاری به داده‌های بدون ساختار بدهید.

این ابزار همچنین از فناوری‌های مختلفی برای ارائه بهترین نتایج تجمیع استفاده می‌کند و نه تنها بدون آگهی است، بلکه استفاده از آن آسان است و در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

از دست ندهید: 3 روش آسان برای تبدیل عکس ها به متن فارسی یا انگلیسی

از طرف دیگر، وقتی خلاصه کردن محتوای خود را تمام کردید، می توانید آن را به صورت PDF، DOC، mp3، JPG، TXT و بسیاری از فرمت های دیگر صادر کنید. این سایت تقریباً از همه زبان ها پشتیبانی می کند.

SummarizeBot محدودیتی برای کاراکتر ندارد و به شما امکان می دهد هر فایل یا آدرسی را که می خواهید وارد کنید.

فقط SummarizeBot وب سایت ندارد و برای استفاده از آن باید وارد حساب کاربری فیسبوک یا اسلک خود شوید، در غیر این صورت نمی توانید از امکانات آن استفاده کنید.

6- سایت SMMRY

https://rigorousthemescom-ebizon.netdna-ssl.com/blog/wp-content/uploads/2021/03/screely-1616565627237.png

SMMRY ابزاری موثر برای درک و جمع بندی مقالات و متون مختلف است. این سایت کار خلاصه نویسی را با کوچک کردن محتوا، یافتن مهمترین جملات برای رتبه بندی آنها، استفاده از یک الگوریتم پایه و سازماندهی مجدد خلاصه ها برای تمرکز بر یک موضوع انجام می دهد. همچنین، پیوند عبارات، کلمات غیر ضروری و مثال های اضافی را از متن حذف می کند.

همه چیزهایی که برای به دست آوردن یک خلاصه عالی و مفید نیاز دارید در این سایت گنجانده شده است زیرا SMMRY دارای امکانات فراوان، طراحی ساده و آسان و تنظیمات پیشرفته است. می توانید متن مورد نظر خود را در این سایت کپی و پیست کنید و آدرس مورد نظر خود را در آنجا بگذارید. همچنین می توانید یک فایل آپلود کنید و می توانید فایل محتوای خود را در سایت آپلود کنید. اگر می خواهید آدرس متنی را وارد کنید، نیازی به ویرایش محتوا ندارید، فقط URL را وارد کنید و نتیجه را بگیرید.

دانلود رایگان: یادگیری زبان انگلیسی از صفر تا صد با 32 درس

از دیگر ویژگی های SMMRY می توان به Heat Map اشاره کرد که به کمک آن جملات بر اساس اهمیت کدگذاری و نقل قول، جملات تعجبی و استفهامی حذف می شوند.