منو سایت

6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

آیا از وضعیت فعلی پروژه های طراحی خود خسته شده اید؟ نگاه کردن و در نظر گرفتن ترکیب عناصر طراحی وب سایت مدرن ممکن است تنها راهی برای بازگرداندن جرقه در هنگام کار بر روی پروژه های وردپرس باشد.

در اینجا شش روند عالی برای بررسی این ماه وجود دارد:

1. عناصر طراحی شده یا نوشته شده با دست

6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

یک عنصر دست نویس – اعم از تایپوگرافی یا سایر عناصر طراحی کشیده – می تواند یک احساس شخصی ایجاد کند که یک وب سایت را کمی منحصر به فردتر می کند. شما معمولاً این را به صورت حروف یا راه راه، مانند دایره یا خطوط، برای افزودن فوکوس به یک عنصر خاص روی صفحه می بینید. گاهی اوقات این به صورت عناصر ترسیم شده مانند آیکون ها یا تصاویر است. به این روند در مثال بالا از Joris توجه کنید.

صرف نظر از نحوه استفاده از عنصر طراحی شده با دست، می تواند بخشی متمایز از هویت بصری شما باشد و ارتباط بیشتری با کاربران ایجاد کند.

 • چرا کار می کند: سفارشی‌سازی بخش بزرگی از طراحی وب‌سایت در حال حاضر است، و چیزی که به نظر می‌رسد نوشته یا کشیده می‌شود، بدون سفارشی‌سازی کدگذاری شده یا گزینه‌های ورود به سیستم اغلب شخصی به نظر می‌رسد.
 • نحوه استفاده: در مثال بالا، یک دایره ساده در اطراف یک کلمه کلیدی در ناحیه کاراکتر، تمرکز ایجاد می کند و به شما می گوید که وب سایت دقیقاً در مورد چیست.

2. متن تایپ شده

6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

متن تایپ شده راهی منحصر به فرد و جذاب برای به نمایش گذاشتن آنچه شما برای ارائه دارید است. در مثال بالا از Nexcess، آنها از ویژگی متن ورودی در بلوک Advanced Text از Kadence Blocks استفاده می کنند تا نشان دهند که انتخاب Nexcess نه تنها به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد، بلکه منابع، ظرفیت، سرعت و پهنای باند بیشتری نیز به شما می دهد. خودتان را محدود نکنید، از متن تایپ شده استفاده کنید!

متن تایپ شده به عنوان یک عنوان در تصویر اصلی شما عالی عمل می کند، اما می تواند در هر نقطه از سایت شما برای ایجاد تعامل و ایجاد تاثیر ماندگارتر بر روی مخاطبان شما استفاده شود.

 • چرا کار می کند: به لطف انیمیشن، توجه مخاطب شما را به خود جلب می کند و به شما امکان می دهد به جای محدود کردن خود به یک کلمه، از چندین کلمه استفاده کنید.
 • نحوه استفاده: بلوک متن پیشرفته از Kadence Blocks اضافه کردن متن تایپ شده را آسان می کند! این ویدیو را برای دستورالعمل‌های ساده ببینید که به شما کمک می‌کند مقداری پانچ اضافی به متن خود اضافه کنید.

3. ناوبری جعبه ای

6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

راه‌های زیادی برای ایجاد عناصر ناوبری مربعی وجود دارد – دکمه‌ها، خطوط، انتخابگرهای نوع – اما همه اینها به یک چیز خلاصه می‌شود: آیا ناوبری دارید که ساده و قابل درک باشد؟ در مثال بالا از Oasis، این ناوبری مربعی را خواهید دید که به زیبایی انجام شده است.

استایل‌های جعبه‌دار خوب هستند زیرا الگوهای کلیک بصری و طبیعی ایجاد می‌کنند، اغلب به طور طبیعی پاسخ می‌دهند و با تعامل در ذهن چشم‌نواز هستند. با سازنده هدر تم Kadence، انواع گزینه های استایلی دارید تا به هدر و ناوبری خود حسی زیبا و جعبه ای ببخشید. دکمه‌های حاشیه‌دار، تقسیم‌کننده‌های کاملاً سفارشی، یا یک منطقه ناوبری جابه‌جایی را اضافه کنید تا به هدر خود طراحی تمیز، واضح و مربعی بدهید.

 • چرا کار می کند: استایل جعبه‌ای، عناصر دکمه‌مانند را ایجاد می‌کند، کلیک‌ها و جدایی طبیعی بین عناصر طراحی را تشویق می‌کند.
 • نحوه استفاده: در مثال بالا، پیمایش مربعی با اطلاعات کاربر جفت شده است – نام تجاری در سمت چپ، سپس یک انتخابگر زبان و یک منوی همبرگر در سمت راست. خطوط مربعی مسیریابی را از ویدیوی پس‌زمینه تمام صفحه متمایز می‌کند بدون اینکه از تجربه بصری کم کند.

4. ظرافت ساده

6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

سبک های مینیمال و ساده تکنیک های طراحی هستند که تقریباً در هر لیستی از نکات برای ایجاد طراحی عالی برجسته می شوند. این روند همان طبیعت ساده را دارد و به آن ظرافت می بخشد.

در حالی که تعریف “ظرافت” ممکن است دشوار باشد، قطعاً وقتی آن را می بینید، آن را می شناسید. در این مثال از Wov2023، اینها انتخاب های تیم طراحی با رنگ و فضا و همچنین فونت های ساده کلاسیک با حس رسمی هستند. عنصر طراحی در گوشه سمت راست پایین حلقه های طلایی با لهجه قرمز نیز لحن کلی زیبای پروژه را ایجاد کرده و به آن کمک می کند.

 • چرا کار می کند: شما هرگز نباید نگران این باشید که با یک سبک ساده و ظریف درک یا درک شوید. این طرح های کلاسیک بدون تغییر روند مدرن هستند.
 • نحوه استفاده: این زیبایی شناسی طراحی در مورد هر چیزی است که سبک و ظرافت را منتقل می کند. طراحی براق برای چیزی مانند مثال وب سایت پاداش در بالا مناسب است.

5. استیکر

6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

عناصری با رنگ‌های روشن و شکل‌های حاشیه‌ای سرگرم‌کننده که شبیه استیکرهایی هستند که روی لپ‌تاپ یا بطری آب یا تصویر رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید، برای پروژه‌های طراحی وب نیز محبوب هستند. فقط به مثال Readymag نگاه کنید.

استیکرها عنصری هستند که به طور ذاتی حس عدم تداوم را ایجاد می کنند و کاربر را ملزم می کند تا با دقت به آنها نگاه کند. آنها اغلب بر روی یک عنصر تمرکز می کنند، که باعث می شود چندین برچسب، مانند مثال های بالا، تجربه بسیار جذابی باشد، زیرا کاربران مایلند هر یک را ببینند.

این سبک طراحی اغلب سرگرم کننده و سبک است، اما فقط با محتوای مناسب کار می کند. اغلب این خطر وجود دارد که بیش از حد مشغول شوید.

 • چرا کار می کند: با وجود اینکه چیزهای زیادی در جریان است و چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد، شما هنوز هم می خواهید نگاه کنید. تقریباً شبیه آن ماشینی است که با تمام برچسب ها در پارکینگ رد می شوید و فقط می خواهید ببینید هر کدام چیست.
 • نحوه استفاده: این روند را زمانی امتحان کنید که می خواهید یک پروژه طراحی حسی لمسی داشته باشید که کاربران تقریباً بتوانند آن را دراز کرده و لمس کنند.

6. زیبایی شناسی سیاه و سفید

6 روند طراحی وب وردپرس برای آوریل 2023

بازگشت به تم طراحی ساده و مینیمالیستی، زیبایی شناسی سیاه و سفید هر دو جعبه را مشخص می کند. این یک تم کلاسیک رنگ و طرح است که بر روی محتوای بسیار هدفمند و متمرکز، فضا و یک پیام واحد تمرکز دارد.

بسیاری از طراحان که این سبک را انتخاب می کنند اکنون عناصر تعاملی را برای لایه ای از علاقه، تعامل و پیچیدگی اضافه می کنند. در مثال بالا از Bones Co.، این به شکل دکمه تعاملی Available Now/Book Now است. از آنجایی که تنها رنگ روی صفحه است، نور سبز چشمک زن کوچک و کوچک تقریبا غیرممکن است که از دست بدهید.

 • چرا کار می کند: طراحی سیاه و سفید تقریباً کاربران را مجبور به مطالعه و تفکر در مورد محتوا می کند. من هیچ چیز دیگری ندارم که با آن حواسم را پرت کنم.
 • نحوه استفاده: اگرچه سیاه و سفید می تواند تا حدودی واضح به نظر برسد، اما می تواند بسیار جذاب باشد. یک عنصر منحصربه‌فرد برای جمع‌آوری همه آن‌ها بگنجانید، مانند تصویر یک روح با یک عبارت کوتاه در مثال بالا. تایپوگرافی پررنگ همچنین به اتصال تم در سراسر صفحه کمک می کند.

همه چیز را کنار هم گذاشتیم

گرایش های طراحی وب وردپرس یک کار سرگرم کننده است، اما احساس نکنید که مجبور نیستید هر گرایش جدیدی را که پیش می آید امتحان کنید. اگر جسور و بزرگ سبک شما نیست، خوب است منتظر بمانید و ببینید چه چیز دیگری در راه است. استفاده از روند مناسب در زمان مناسب بخشی از برند و سبک شماست.

یک بسته کامل Kadence همه چیزهایی را که برای همگام شدن با تمام روندهای طراحی و ارتقای وب سایت خود به سطح بعدی نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد. از بلوک متن پیشرفته در بلوک‌های Kadence گرفته تا توانایی ایجاد طرح‌ها و صفحات کاملاً قابل تنظیم، بسته کامل Kadence همه چیزهایی را که برای ایجاد وب‌سایت‌های زیبا، مؤثر و جذاب نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک بسته کادنس بگیرید